Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Simlas31 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Przy 48 na wiatr dostaje jakieś 400 od druida, gdzie wcześniej dostawałem z 220 max.
  • klops -

Lubi post użytkownika kAArter w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Nie wiemy jaki feedback oni przekazują do zarządu czy gdziekolwiek ale wystarczy spojrzeć na przestrzeni lat jak ta gra upada co nową aktualizacje. Bo gdyby się tak zastanowić to jaki przepraszam major update nie był kolejnym wbijanym gwoździem…
  • CardinaleLeJiin -

Las: 44 wiatru - odpalone strach i zbroja 28-280 dmg i nei wiem czemu takie skoki
  • MateoDropper -

Czyżby bug z Yutnori: 1 gra = 100 skrzynek z nagrodą :P ?
  • Maximoo -

W lesie przy 90 jak jest ok to zmienione jest. Skoro biją niewiele więcej. Ja testowałem na razku i do 51 na ogień zszedłem(zbrojka+bransa+nasior+ alcha przejrzysta) I stałem przy zdjęciu większości spota pelką... niech ktoś spróbuje w lesie…
  • Nietoperz -

Polubienie (post)
    Nadzwyczajne to sie tu jajca dzieją
  • grzedzikk -

Niesamowicie przedniej zabawy życzy Wam Wasz zespół Metin2 hahahaha
  • Shaytan -

Polubienie (post)
    Nadzwyczajne to sie tu jajca dzieją
  • shaveliing -

Lubi post użytkownika Mleeko w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Od Arixana, Boga lasu usłyszałam, że w lesie jest widoczna różnica w żywiołach :P
  • shaveliing -

Lubi post użytkownika Mleeko w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Akurat ta osoba ma takiego farta, że niektórych po prostu trafiało gdy znowu usłyszeli: chłopaki wbiłem pancerz na +9. Ile straciłeś? A jakieś 15 podręczników :D ” Oo, chyba my o tym samym surze myślimy! :D To fakt, ma spore "szczęście"…
  • shaveliing -

Lubi post użytkownika Gwiazdeczka w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Akurat ta osoba ma takiego farta, że niektórych po prostu trafiało gdy znowu usłyszeli: chłopaki wbiłem pancerz na +9. Ile straciłeś? A jakieś 15 podręczników :D ” No cóż :D Niektórzy mają to coś niektórzy nie ^^
  • Mleeko -

Lubi post użytkownika shaveliing w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    na Arixana niema co patrzyć bo jak on zbija jotuna to po zbiciu strażnik z lasu idzie nawet zapalić ;p
  • shaveliing -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

na Arixana niema co patrzyć bo jak on zbija jotuna to po zbiciu strażnik z lasu idzie nawet zapalić ;p
  • kAArter -

Lubi post użytkownika Lucjusz w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od kAArter: „Cytat od Lucjusz: „Oddacie mi alchemię po tej przerwie? ” zaraz po tym jak nagi mikołaj zacznie twerkować z reniferami na moim biurku ” Mogę być tym mikołajem?
  • Yoovive -

W lesie na metkach jest ok (przy 90 na wiatr), na meley jest ok do momentu jak zrespią się wiwerny. Wtedy trzeba mieć na magię bo przy małej odp na magię jedna bije po 500 :p
  • Mleeko -

Lubi post użytkownika Yoovive w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Jeśli chodzi o meley to do bossów spoko, ale jak zrespią się wiwerny to uuu :D Jedna bije po 500, ale przyznam miałam mało na magię. Więc teraz po prostu trzeba mieć odp na ogień i magię ^^
  • SilentShy -

Lubi post użytkownika Widowiskowy w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od waldi580: „23.10.2018r. Odłamki handel R.I.P (*)(*)(*)(*)(*) Zapal znicza ku ich pamięci :( ” 89637905475844210675.jpg
  • Terapy -

Lubi post użytkownika Art w wątku Przerwa Techniczna Nadzwyczajna przerwa techniczna (23.10.2018 16:15).

Polubienie (post)
    Szanowni Gracze, * YleaaZp.png * NADZWYCZAJNA PRZERWA TECHNICZNA 23.10.2018 16:15 Pilne prace techniczne związane z grą Yutnori Zespół Metin2.pl Po przerwie ranking gry zostanie zresetowany. Przepraszamy za utrudnienia Wasz Zespół Metin2