Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• DARKRIDER -

Lubi post użytkownika Lorint. w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od RShamane1637: „ Cytat od GrupaBraaaci: „zawsze mozna zamknac wszystkie dyskusje zeby bylo ciekawiej ” Kiedyś zamykali konTROLLowane Wetara na kilka dni, bo nie dawali sobie rady. To były czasy, nie to co teraz, jakiś spam w zmianach w…
  • DARKRIDER -

Lubi post użytkownika Mordetis w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od RShamane1637: „ Cytat od GrupaBraaaci: „zawsze mozna zamknac wszystkie dyskusje zeby bylo ciekawiej ” Kiedyś zamykali konTROLLowane Wetara na kilka dni, bo nie dawali sobie rady. To były czasy, nie to co teraz, jakiś spam w zmianach w…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Mordetis w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Póki co tylko Ty próbujesz udowodnić jaki to figo fago jesteś. Pisząc, że kiedyś zamykali dyskusje Wetar na 3 dni, kogo to interesuje tutaj? Udowodniłem, że Twój wyczyn jest niczym bo na tym forum takie występki to była…
  • RShamane1637 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Mordetis: „Póki co tylko Ty próbujesz udowodnić jaki to figo fago jesteś, pisząc, że kiedyś zamykali dyskusje Wetar na 3 dni, kogo to interesuje tutaj? ” Widzę, że uczyłeś się od Wikinga, jak się powinno układać zdania. Jak też…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Canhide w wątku Wiki Metin2.pl.

Polubienie (post)
    Cała tabelka mam nadzieję będzie w pełni zaktualizowana w przyszłości.
  • Oxytocyna -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9.

• Over -

Teraz śledzi Smoczyca.

Obserwuje
  • Xarrion -

Lubi post użytkownika NowyZielony w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Jazzy.tbd: „latham zebys ty wygladala tak jak na zdjeciu xD mialas bys łatwiej wżyciu;) ” Tyle lat gry w metka i nadal nic się nie nauczyli... nie liczy się wygląd!!! Liczy się wnętrze!!! Bony!!!
  • Xarrion -

Użytkownik odpowiedział na komentarz DestroŁosiek na ścianie użytkownika Xarrion.

Odpowiedź na ścianie
    Ruski
  • Mordetis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Póki co tylko Ty próbujesz udowodnić jaki to figo fago jesteś. Pisząc, że kiedyś zamykali dyskusje Wetar na 3 dni, kogo to interesuje tutaj? Udowodniłem, że Twój wyczyn jest niczym bo na tym forum takie występki to była…
  • xtytusikx -

Lubi post użytkownika RShamane1637 w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis: „Kiedyś to była taka gildia co zamknęła wszystkie rozmowy kontrolowane na forum. ”
    Taka gildia, że nikt nie pamięta jej nazwy. Tak? To musiało być tak wielkie wydarzenie, że jakoś mnie ominęło, kolejny sukces jaki odniosłeś w
  • Canhide -

Użytkownik odpowiedział w wątku Wiki Metin2.pl.

Cała tabelka mam nadzieję będzie w pełni zaktualizowana w przyszłości.
  • MeBe -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

To wkoncu super metiny są cyklicznie co sobote?
  • tomasitopl -

Lubi post użytkownika Neeeo w wątku Gra Truta +9 sr 45 Vs Miecz Zodiaku.

Polubienie (post)
    youtube.com/watch?v=7h2CGWoJmGM Test dmg na metkach z dzika (z założonymi kolczykami z kości trygrysa +200 ataku oraz kostiumem +50 ataku). Oprócz tego rubin wyborny z 360 ataku i 18 średnich oraz szarfa 11% średnich (pokazane na innych…
  • STxEtolin -

Lubi post użytkownika Arrabbiata w wątku Gra Drop świątynia czy trudny loch małp?.

Polubienie (post)
    -masz 2 albo 3 skille -zależy od lv śreni-trudny loch małp/deski ok 45 lv -myśle,że małpy -wp jest tańszy w rozwoju