Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Naksen -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: 75e2cf2c82ebcdda.png ” Cykada ma szczescie ze maverick nic nie bije to 11 na miecze starcza XD
  • xFIFIx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: 75e2cf2c82ebcdda.png ” Cykada ma szczescie ze maverick nic nie bije to 11 na miecze starcza XD
  • Beatles -

Liked Handlarz30’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    stem nie dziala czas leci z is i nie zwroca za sm dziadoska firma
  • Beatles -

Liked Forfa’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Mnie najbardziej ciekawi fakt ze sam art wstawił temat z tym ze chce aby kontakt z graczami a wsparciem był lepszy zadawaliśmy pytania na które nie otrzymaliśmy odpowiedzi temat został zamknięty a na forum nic się nie zmieniło, dalej art ma nas…
  • Beatles -

Liked 0bcy’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Smutne jest to, że odebrali mobki z blasków to czuj się wyróżniony gdy ktoś generała na Twoj sklep przywołuje xD
  • Beatles -

Liked Crypto’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Satomi: “@Art kiedy zmiana kanału i poczta zostaną naprawione? ” Otóż nigdy
  • Beatles -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Podsumowanie dymów pod DT czyli Chunjo i Shinsoo wygrało ponieważ ja włączyłem wolny,pomodliłem się do @kryndor i każdy z Irre schodził na max 2 skille,MiniArixan dostał 50k ze sfery,ja wtedy podszedłem do niego i go załatwiłem jego tekstem ''wyj…
  • Beatles -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Przejelismy kontrole nad Etolinem Sir ” Serca moich ludzi są pełne zapału, moi ludzie są spragnieni bitwy tak samo jak ja, przygotuj się do walki.
  • Beatles -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Przejelismy kontrole nad Etolinem Sir ” @Michu Bandyci grasują w pobliżu m1 Wasza Wysokość. #JI
  • Beatles -

Liked Abwehry’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Quote from Abwehry: “Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić? ” mozesz :wejsc na ts i wyjasnic…
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “mozesz :wejsc na ts i wyjasnic sytuacje zlozyc skarge do lidera gildii siedziec cicho wyc wybierz sobie opcje :D JK ” Kpisz sobie panie? Tylko głupiec poważyłby się na coś takiego. Quote from Abwehry: “Co to ma byc?!…
  • Beatles -

Like (Post)
    Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić?
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from Stormus: “MiniArixan wbił do m1 a mnie aż z wrażenia jakim to on jest potężnym ninją wywala z gry . Przypadek ? nie sądzę :)@Stormus widzę że mamy wspólnych wrogów, dlatego przepraszam że dokuczalem Ci w grze już nie będę.
  • Beatles -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    MiniArixan wbił do m1 a mnie aż z wrażenia jakim to on jest potężnym ninją wywala z gry . Przypadek ? nie sądzę :)
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Mein v2: “@Ascoran możesz powiedzieć jakim prawem zablokowales mi wszystkie konta za "nielegalne oprogramowanie"? Według ciebie nastawienie 30 szamanek bijących kryndora na pojedynku jest nie do osiągnięcia bez…
  • MaSensi -

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: (Hidden Content) ” Panie szanse są bardzo nierówne, jeden przeciwko czterem to po prostu nie jest w porządku.
  • Cannabisherr -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Jaacenty.: “Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Jaacenty.: “Czemu nie można dodać opcji nieśmiertelności sklepów? Na etolinie co chwilę jakiemuś bohaterowi się nudzi i odpala generała, żeby ubić wszystkie sklepy.... to jest…
  • cieniu -

Liked LeQuer’s post in the thread Rozmowy serwera Rubinum.

Like (Post)
    Jak nisko trzeba upaść, żeby zajmować obce nicki. Wchodzisz na serwer po 10 minutach tylko po to aby ktoś się nie panoszył pod twoim pseudonimem - nick zajęty. Brzydziłoby mnie chodzenie w cudzej tożsamości. Czy to po prostu robienie sobie na…
  • xFIFIx -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from xFIFIx: “Quote from 0bcy: “Quote from xFIFIx: “Rowniez dziekuje za dyme, bardzo fajna dyma pod dt kupa ludzi, mam nadzieje ze wiecej takich. (Hidden Content) ” Fifi Ty dalej się rozbijasz bodziakiem w m1? Komu itemy pokazywałem? :D: ” no a…
  • xFIFIx -

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: (Hidden Content) ” Panie szanse są bardzo nierówne, jeden przeciwko czterem to po prostu nie jest w porządku.