Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• DemonWolf -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Cytat od JedrzejzAgronasa: „wyklikalem 200 setek ale zbilem gienka mimo tego że biły mnie 4 osoby[przypau,mouz purpose, junger] bugowali cięcie, skill konny ninji, tak ze nie było nic widać no i padające nno co sekundę xD... warto było…
  • Makacq -

Lubi post użytkownika JedrzejzAgronasa w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    wyklikalem 200 setek ale zbilem gienka mimo tego że biły mnie 4 osoby[przypau,mouz purpose, junger] bugowali cięcie, skill konny ninji, tak ze nie było nic widać no i padające nno co sekundę xD... warto było <3... Ares mam nadzieje ze nagrales…
  • Besarion -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

• MagKai -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

Lubi post użytkownika JedrzejzAgronasa w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    wyklikalem 200 setek ale zbilem gienka mimo tego że biły mnie 4 osoby[przypau,mouz purpose, junger] bugowali cięcie, skill konny ninji, tak ze nie było nic widać no i padające nno co sekundę xD... warto było <3... Ares mam nadzieje ze nagrales…
  • JedrzejzAgronasa -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.