Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Etolin

19,934

DuzoHitam

Jakiej muzy słuchacie?

7,055

marek732

Rozmowy konTROLLowane Diumar

12,962

WujekDiumar

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

16,285

MATIS80

Rozmowy konTROLLowane Samos

18,674

DARKRIDER

Item Shop - dyskusja

4,749

Handlarz30

Expimy Art`a

11,700

Mein

Zgadnij, kto napisze następny?

35,667

Lorint.

Szaman smok potrzebna pomoc bulid

7

noPRO8L3M

skojarzenia :D

22,270

MrDevil

Ostatnie aktywności

• Withe -

Lubi post użytkownika ROCKY666 w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Jazzy.tbd: „nawet swoim wnukom za 80 lat bedzie opowiadał jaki był potężny na metinie, ” tak na szybko przeczytałem ale moim zdaniem ten malutki cytacik wygrał. :rofl: :rofl: :rofl:
  • Withe -

Lubi post użytkownika Jazzy.tbd w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od forsyth.: „Teraz obrosłeś w pióra i śmiejesz się z tych którzy skopali Ci niektóre części wirtualnego ciała aż zostało widać Widziałem także Twoje posty o wyzwaniu na wojne Disturbed. Jaki cwaniak, wcześniej brakowało na to…
  • DuzoHitam -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

A Wy dalej swoje xd Ogólnie szanuje ludzi którzy kiedyś wlozyli serce w gre, cos tam sobie osiagneli ale ludzie dystansu troche bo ja nie wiem co Wy w tych baniach macie, tu jest tyle ironi na tym forum ze az slabo. Nie grajacy wyzywaa od slabych,…
  • K4RAMBA -

Lubi post użytkownika Dosarphic w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od K4RAMBA: „Ale trzeba brać pod uwagę że nowi gracze mogą czerpać wiedzę od ludzi którzy nie graj po to jest forum. Nawet jeśli Pan [X] zakończył grę to czemu Pan [Z] posiada konto pana [X] i pan [X] nie może już się wyowiadać? a…
  • Withe -

Lubi post użytkownika Dosarphic w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od AndziakPhoenix: „Zawsze mozecie podrapac przeciwnika. Albo jego rozliczenie podatkowe na fejsa wstawic. ” xD śmiechłem Ale to by musieli się udać do Handlarki, bo to ona głównie pobiera od 90% tutaj udzielających się podatek od…
  • DuzoHitam -

Lubi post użytkownika JackReacher w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od KilerNo0bs: „Ja was wszystkich wyjaśnię miernoty bez pisania. Połowa nie gra a druga połowa na dropach bosy bije dla kasy i tylko szczeka an forum. ” Wszystkich znasz że tak ich oceniasz? Różni ludzie grają, różne maja priorytety.…