Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

16,965

Cannabisherr

Zgadnij, kto napisze następny?

5,757

Beatles

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Shadow
2,741

Shadow

Pinned Plan Eventowy - Sierpień 2019

1

Ingolf

Expimy Art'a - Cześć 2

337

Nathiel

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

19,710

WujekDiumar

Rozmowy serwera Rubinum

324

against

Item Shop - dyskusja

7,998

caulen

Potworne Trio

15

Simlas31

Zmiany w grze - dyskusja

32,535

JestMoc

Recent Activities

• Supreme -

Liked JestMoc’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Drogi @Ingolf 'ie Czy mógłbyś w końcu ogarnąć swojego kolegę dozorcę, który ostatnio miewa gorsze dni i po krótkiej konwersacji z nim zamyka clienta. Ja rozumiem, że każdy ma prawo mieć gorszy dzień no ale bez przesady.
  • Cannabisherr -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Sherrievronbrn: “Albo mozna se zarobic jak kocie pomruki ktora jest loszka i moze se znalezc metinowego sponsora co jej kupuje se eq i mozna se tak zyc caly czas no tego ” albo można byćjak kociaki i znaleść sponsora :D dojedź mi jaka to…
  • Naksen -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Cykada3301: “Quote from ArixanBogiem: “ma duzo inta bo odpala sie w eq na inta ? ” W każdym aspekcie mam więcej inta jak ty czy twoi pobratymcy353dda93f4f62629.png XD Jak masz jakieś obiekcje zawsze możemy to wyjaśnić na TS- a jak…
  • Naksen -

Liked Cykada3301’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Shadow: “Cześć spędza jednak etat na gierce.Każdy robi to co lubi,z niektórych można się pośmiać i to jest piękne ” Zawsze tak jest że ci co skończyli grę śmieją się z tych "głupich" co to w to jeszcze grają a sami…
  • Cannabisherr -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

youtube.com/watch?v=esMDH_2_QE0 chłopaki my to jakieś miksy ale myślę by nas potraktować poważanie :)
  • Naksen -

Liked Cannabisherr’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Shadow: “No na taką szczerość to bym nie liczyła.Tu grają same anioły bez skazy i is'u,wszystko sami zrobili. ;p ” mało tego każdy zarabia 15k siedząc w biurze 8h przy czym pracując 2h :D każdy ma po 5 mieszkań jest śliczny no i ogólnie…
  • Naksen -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    d2f7e0448c533.png patrzcie, jestem jak miniarixan :w00t:
  • Naksen -

Liked Shadow’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Takim tempem gry to chyba dt,bez is'a nwm czy da radę zrobić paręnaście w na ubranie dropa.xD Ale na mnie trzeba brać poprawkę jestem kobietą i yangi wydaję na kiecki xD
  • Naksen -

Liked Hellrider’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Shadow: “No na taką szczerość to bym nie liczyła.Tu grają same anioły bez skazy i is'u,wszystko sami zrobili. ;p ” W rok. Grając 2h dziennie. xD Sorry, ale taka jest prawda, albo is, albo granie na pełen etat. No, ale nie mój cyrk, nie…
  • Beatles -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.