Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

10,477

kryndor

Nowe wyzwanie

6

Fusia

„Podziel się czytaniem” – przedstawiamy ulubione książki

38

Ayen

Zmiany w grze - dyskusja

40,458

WujekDiumar

Item Shop - dyskusja

7,869

SzybkiDylek

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Ayen
1,790

Ayen

Zbyt duża głośność w słuchawkach

1

Ayen

Wędka węglowa

5

SenNaJawie

Zgadnij, kto napisze następny?

3,907

Mery

Expimy Art'a - Cześć 2

181

vadac

Recent Activities

• MowMixKos -

Liked Art’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Wiwek: “Halo @Art @Ingolf moze wkoncu cos sie wypowiecie na ten temat?? olewacie forum a pozniej wielkie zdziwienie ze gracze koncza gre i pustki na serwerach i po was cisna.. ” Sprawę zgłosiłem już jakiś czas temu. Tutaj zmiany musi…
  • AyoHiru -

Liked mruwkojad’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ja się staram i żadna mnie nie chce.
  • MowMixKos -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from mruwkojad: “Ja się staram i żadna mnie nie chce. ” Mam tak samo Nibembenie. Wczoraj nareszcie jakas się do mnie odezwała, spodziewałem się przełomu. Napisalem jej wiec, ze wygląda jak wiesniaczka i ze moge ja wprowadzić na…
  • WegielWBucie -

Like (Post)
    Quote from mruwkojad: “Ja się staram i żadna mnie nie chce. ” Mam tak samo Nibembenie. Wczoraj nareszcie jakas się do mnie odezwała, spodziewałem się przełomu. Napisalem jej wiec, ze wygląda jak wiesniaczka i ze moge ja wprowadzić na…
  • Mein -

Like (Post)
  • xbandziorx -

Liked Art’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Wiwek: “Halo @Art @Ingolf moze wkoncu cos sie wypowiecie na ten temat?? olewacie forum a pozniej wielkie zdziwienie ze gracze koncza gre i pustki na serwerach i po was cisna.. ” Sprawę zgłosiłem już jakiś czas temu. Tutaj zmiany musi…
  • kryndor -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Lucjusz -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from KociePomruki.: “Quote from Lucjusz: “Quote from kacha: “Coś szybko spisaleś go na straty... nie wiem czy któraś z forumowych dam zaryzykuje i spróbuje go zastąpić xd ” Może właśnie to powinno być motywujące. Jako…
  • kryndor -

Liked mruwkojad’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ja się staram i żadna mnie nie chce.