Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

10,863

MhymmmxD

Jakiej muzy słuchacie?

1,838

Vanilla

Zgadnij, kto napisze następny?

3,972

Nerose

Logo dla gildii

7

Orestes

Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

6

Zoran

sygnatura

5

Orestes

exp grota vs las

2

JestMoc

Kompletowanie eq

5

ErmpeNes

35lvl likan.

4

Kuba2925

Zmiany w grze - dyskusja

40,528

RevWolt

Recent Activities

• NowyZielony -

Liked SweetH3ller’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ahahaha padłam :rofl: :rofl: :rofl: Gorzej niż dzieci w piaskownicy :rofl: :rofl: :rofl:
  • Deo -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • Deo -

Liked SummaImperii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    demon swoją gildie ciśniesz :rofl: tobie już nic nie pomoże ... nie znam ciebie ... po za tym tak widać patola, moje nagranie xD po co promujesz patole?? ^^
  • Deo -

Liked SummaImperii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Niezłe Irrre beka i wy tak zawsze ?? [ciach] Viking psełno mental-pudło co trafić nie umie duchowych, gra w metina, tylko dlatego bo jego umiejętności nawet ta gra przewyższa....to w co ma grać? Chłopie pamiętam jak się odpalałeś na PvP…
  • Deo -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lexio: “Czy Wy serio kazdej sytuacji musicie robic screena? ” K6iXaLF.png jeszcze na drugim pendrive mam z 5k xd takze jak chcesz cos wiedziec to wiesz gdzie blagac o info :D ” zakładam że własnych zdjęć z reala…
  • Deo -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Czy Wy serio kazdej sytuacji musicie robic screena?
  • Deo -

Liked AmeLove Etolin’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Demon niektórzy sa tak biedni ze musza chodzic do pracy by miec co jeść. Co nie ninhio Jedzenie jest dla biednych elo xdd
  • Deo -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “przeciez wy lepiej wiecie co kto ma pozyczone, co ma w eq to i powinniscie wiedziec o alchemii :D ” dziwnym trafem na filmiku gdzie biłeś Ame (3k hit 13 skill) gdzieś Ci się zapodziała szarfa 25 z cyjanitem, a no i cyjanity…
  • Deo -

Liked Arek’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “wystarczy ze wy jako nasz dywan jestescie wytresowani zeby klasc sie na ziemie i uciekac do kola jak przychodzimy sie bic ” Quote from Lexio: “ 7d914b77f5101.png ” Ty jestes bardziej wytresowany :D :P
  • Deo -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Lexio: “Demon czy Ty oprocz stylu pisania musisz nawet kopiowac sygnature arixona xd? Porownajcie sobie avatar arixona z sygna demona xd ” Lexio czy Ty musisz nawet kopiować sygnature Lanisterów z GoT xd?…