Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,719

Heraned

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

3,239

DoKsztyUczciwy

Zmiany w grze - dyskusja

32,533

Matrxtam

Wp and archer rozwój

1

Eylis

skojarzenia :D

26,244

ILoveBeer

Zgadnij, kto napisze następny?

41,428

Oxytocyna

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Fyne
7,690

Fyne

Rozmowy konTROLLowane Samos

23,034

Michu

Rozmowy konTROLLowane Wetar

21,052

Rumun

Alchemia 18.4

14

MagKai

Ostatnie aktywności

• Nessie -

Lubi post użytkownika Heraned w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od Shayamowsky: „Cytat od Heraned: „Cytat od GabrielGab: „Wlecieliście w lesie we 3 na mnie potem lexi logła i ty z kruczkiem bić się chcieliście a jak pojawił się Wolf to nagle zodiak musiałeś i pisałeś że po …
  • Heraned -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Cytat od Shayamowsky: „Cytat od Heraned: „Cytat od GabrielGab: „Wlecieliście w lesie we 3 na mnie potem lexi logła i ty z kruczkiem bić się chcieliście a jak pojawił się Wolf to nagle zodiak musiałeś i pisałeś że po …
  • MasterSura -

Dobrze Shayam skoro chcesz, to może solo,a nie chwila jak to było (mam eq Pvm) zgadza się czy coś przekręciłem może?
  • Heraned -

Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Heraned: „ głupi by pokazał czego ma mniej w wyposazeniu a tymczasem czekamy na tą wojne. Bez odbioru ” Moja tabelka:GjjItju.pngHNl24bL.png Więc jestem głupi, bo powiedziałem czego mam najmniej ale to nie zmienia…
  • Shayamowsky -

Cytat od MasterSura: „Moja tabelka jest około 2 razy słabsza niż to i efekt taki tego, że i tak glebaliście wczoraj z HHunterem w M1 w Jinno.(aż mnie nie wywaliło, wtedy 1 raz padłem zanim gra się włączyła to jakiś zapłon tempo żółwia…
  • WiecznieZywy -

Lubi post użytkownika 2nd Demon w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od WiecznieZywy: „Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Heraned: „głupi by pokazał czego ma mniej w wyposazeniu a tymczasem czekamy na tą wojne. Bez odbioru ” Moja tabelka:GjjItju.pngHNl24bL.pngWięc jestem głupi, bo powiedziałem czego mam…
  • 2nd Demon -

Lubi post użytkownika WiecznieZywy w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Heraned: „głupi by pokazał czego ma mniej w wyposazeniu a tymczasem czekamy na tą wojne. Bez odbioru ” Moja tabelka:GjjItju.pngHNl24bL.png Więc jestem głupi, bo powiedziałem czego mam najmniej ale to nie zmienia…
  • DoKsztyUczciwy -

Użytkownik odpowiedział w wątku Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

No w sumie zostawią pewnie jakiś serwerek bo i tak maszyny mają z odzysku a zawsze jest szansa, że ktoś się znajdzie i może załaduje smki. :D
  • 2nd Demon -

Cytat od WiecznieZywy: „Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Heraned: „głupi by pokazał czego ma mniej w wyposazeniu a tymczasem czekamy na tą wojne. Bez odbioru ” Moja tabelka:GjjItju.pngHNl24bL.pngWięc jestem głupi, bo powiedziałem czego mam…
  • MasterSura -

Moja tabelka jest około 2 razy słabsza niż to i efekt taki tego, że i tak glebaliście wczoraj z HHunterem w M1 w Jinno.(aż mnie nie wywaliło, wtedy 1 raz padłem zanim gra się włączyła to jakiś zapłon tempo żółwia miała+jedna gleba przy…