Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,429

Lorint.

Rozmowy konTROLLowane Negros

4,920

Lorint.

Zmiany w grze - dyskusja

30,882

SLR69

Przyklejony Luźne pogawędki

3,826

Lorint.

Problem z kartami do gry w Schwytaj Króla. Auto łowy znikające miksturki

5

Al Cubone

Woj mental 52-55 (PVP,PVM)

3

Al Cubone

Zgadnij, kto napisze następny?

40,942

Lorint.

Problem z wejściem do V2

6

Patriae

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,227

MiecioEtolin

Rozmowy konTROLLowane Samos

21,955

Vronbrn

Ostatnie aktywności

• Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Cytat od Dosarphic: „Zabójca Berana Setaou Grupa Lorint próbuje zabić Niebieskiego smoka. (Ukryta treść) ” O ty placku, nie spodziewałem się tego po Tobie :D Żeby nie było offtopu jak wam się żyje na diumarze? (Ukryta treść)
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Nathiel w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Czy naprawdę nie umiecie rozdzielać gry, forum i reala? Wszelkie rozpowszechnianie danych osobowych, zdjęć będzie surowo karane. Temat został przeczyszczony, nagrody rozdane. Temat ponownie otwieram.
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Negros.

Poogladaj sobie filmik Abdula z Jawy popatrz jak chłopak się bawi :S Przeglądając ten filmik zauważyłem że Drop jego niczego sobie xd
  • Kr8g -

Lubi post użytkownika Wiwek w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od Nathiel: „Czy naprawdę nie umiecie rozdzielać gry, forum i reala? Wszelkie rozpowszechnianie danych osobowych, zdjęć będzie surowo karane. Temat został przeczyszczony, nagrody rozdane. Temat ponownie otwieram. ” Tylko ze wydaje mi…
  • SLR69 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Yoovive: „Cześć :) Miał ktoś oprócz nas taką sytuację, że kolumna na meley się buguje? Nie da się jej bić normalnymi hitami, jedynie ze skilli... Już z 3 raz mieliśmy taką sytuacje, dzieje się ona zawsze po zbiciu bossów. Kolejny bug…
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Luźne pogawędki.

Wróciłem już :D Otóż forum rządzi się prawami fizyki coś musi wypłynąć aby zrobił się sajgon dopiero po wkroczeniu osoby odpowiedzialnej za moderowanie danego działu "spina" znika lecz sajgon pozostaje. Ja teraz trochę humorystycznie jak…
  • Heraned -

Teraz śledzi ToKruczek.

Obserwuje