Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

16,231

Prawnik55

Expimy Art`a

11,592

MineJhin

Item Shop - dyskusja

4,723

Prawnik55

Rozmowy konTROLLowane Diumar

12,852

JedrzejzAgronasa

Rozmowy konTROLLowane Etolin

19,679

Szczepcio1

Rozmowy konTROLLowane Tasmania

1,984

MATIS80

Zgadnij, kto napisze następny?

35,642

Iksmina

Czarna szata+9 na smoka+0?

8

KociePomruki

WP 52-problem DT

6

DobryTost

Sura-DT

5

DobryTost

Ostatnie aktywności

• Shayam -

Lubi post użytkownika Risimothx2 w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od DemonWolf: „Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „xd kliczek jesteś zwykłym nupem bez eq. Moja ,,relacja,, z Tobą była oparta jedynie na towarzyskich relacjach pt ,,śmieszki na tsie,,. Pragnę Ci przypomnieć ze to Ty mnie…
  • DemonWolf -

Polubienie (post)
    Cytat od DemonWolf: „Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „xd kliczek jesteś zwykłym nupem bez eq. Moja ,,relacja,, z Tobą była oparta jedynie na towarzyskich relacjach pt ,,śmieszki na tsie,,. Pragnę Ci przypomnieć ze to Ty mnie…
  • DemonWolf -

Lubi post użytkownika JedrzejzAgronasa w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od CzarnyAreS: „JedrzejzAgronasa, sugerujesz że jeśli bym był to byś nie został usunięty ?
    vbOmvCFdSrmVG7oec2SCJQ.jpeg
    Pomyliłeś z konformizmem, jeśli do tego dążysz to bardzo chętnie opiszę Twoje zachowania, oczywiście się z nimi nie…
  • Prawnik55 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Patrząc na dropa kiedyś a na dropa teraz jest kolosalna różnica. Jedyne co mnie zaskoczyło w metku że na święta nie było skarpet. Po drugie ewenty które naprawdę są udane tzn. [ Rybacki ] czy inne fajne eventy są bardzo rzadko.
  • MineJhin -

Użytkownik odpowiedział w wątku Expimy Art`a.

• JedrzejzAgronasa -

Lubi post użytkownika Gabriel123 w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Ares u was z brzydkich kaczątek wyrastają brzydkie czarne psy xD
  • Prawnik55 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Item Shop - dyskusja.

Wiadomo na wyższym lvl to rzecz zbędna ale patrząc pod względem dropków [ M2 ] to bez rękawicy nic nie dropniesz :)
  • JedrzejzAgronasa -

Polubienie (post)