Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

15,051

Michu

Rozmowy serwera Jawa

228

KociePomruki.

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

2,527

Michal546

Zmiany w grze - dyskusja

31,727

Django

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Aszti
2,446

Aszti

Smocze Koło Losu (20-25.07.2019)

0

Rozmowy serwera Diumar

2,202

AauaaaMetin2

Rozmowy serwera Rubinum

15

caulen

Expimy Art'a - Cześć 2

304

blue45

Zgadnij, kto napisze następny?

5,137

SamarytaninEtolina

Recent Activities

• KociePomruki. -

Liked Edeu’s post in the thread Rozmowy serwera Jawa.

Like (Post)
    Jawa nie spać co ta ma być za cisza! stop drop stop exp! piszcie coś pochwalcie się eq lv gildią no dawać śpiochy!
  • Satomi -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Pomyślałem i zacząłem stawiać sklep w kole ” Stary, jak na to wpadłeś?
  • Satomi -

Liked Cannabisherr’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Znalazłem świetny sposób"..." Też miałem problem z tym, że rozwalali mi ciągle sklep. Pomyślałem i zacząłem stawiać sklep w kole. ” to ty bystry chłopak jesteś :D
  • Satomi -

Liked homeless’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Abwehry: “Quote from homeless: “w sumie dobrze ze robia kasacje sklepow chilwami ciezko sie dostac do depozytu... ” To nie graj jak ci się nie podoba cos. ” właśnie miałem to pisać skoro wyjesz, że ci sklepy zamykają to postaw w kole xD
  • AauaaaMetin2 -

Liked Art’s post in the thread Item-Shop Smocze Koło Losu (20-25.07.2019).

Like (Post)
    announcement_metin2_de_01fa17087132c256305f39bba3a8a0c3.jpg
    Szanowni Gracz, Smocze Koło Losu będzie dostępne od 20 lipca 14:00 do 25 lipca 14:00. Najważniejsze cechy w tej edycji: - Dostępny tylko jeden poziom - Koszt zakręcenia 25 SM - Zawiera…
  • Satomi -

Liked Michal546’s post in the thread Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

Like (Post)
    -Wprowadzenie dodatkowego magazynu u dozorcy obok zwykłego z tą różnicą że działałby tylko na daną postać i wszystko dałoby się tam włożyć np. szkate ucznia. Wiadomo pewne rzeczy zajmują miejsce w eq a kiedyś się przydadzą i tak…
  • Satomi -

Liked Leper1025’s post in the thread Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

Like (Post)
    Udoskonalenie! Zaklęty Las Od teraz wykonywanie misji na wejściówkę kamień driad stanie się dużo prostsze! Badacz Lasu każdy Gracz Postać aktywuje misje misja zawiera kompletny zestaw każda misja wykonywała by się …
  • Satomi -

Liked Forfa’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Mnie najbardziej ciekawi fakt ze sam art wstawił temat z tym ze chce aby kontakt z graczami a wsparciem był lepszy zadawaliśmy pytania na które nie otrzymaliśmy odpowiedzi temat został zamknięty a na forum nic się nie zmieniło, dalej art ma nas…
  • Satomi -

Liked 0bcy’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Smutne jest to, że odebrali mobki z blasków to czuj się wyróżniony gdy ktoś generała na Twoj sklep przywołuje xD