Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Zgadnij, kto napisze następny?

4,530

Eylis

Rozmowy serwera Etolin

13,357

0bcy

Zmiany w grze - dyskusja

41,229

Ninhio

Jakiej muzy słuchacie?

2,174

SweetH3ller

Item Shop - dyskusja

8,045

SenNaJawie

Śmieszne SS Etolin

23

Sonicx

Wróciłem, jak zacząć co robić

0

Seriale... Czyli co oglądacie?

• IronWarrior
  • Mleeko
606

Mleeko

Rozmowy serwera Diumar

2,020

Nerose

Pierścienie teleportacji

4

Django

Recent Activities

• Ascoran -

Liked Wiwek’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Beatles: “Jakby nie użytkownicy Wiwek to byś nawet tego filmiku nie zobaczył i nic dalej nie wiedział. Teraz masz zarys jak to wygląda i co jest. Administracja by tego nie udostępniła nam. ” Wlasnie jak by na polskim metinie te…
  • Eylis -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• 0bcy -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Distracted: “Quote from Distracted: “Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :) ” Jak…
  • Ninhio -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from SenNaJawie: “no moim zdaniem to nie jest granie na multi, jesli wszystko zdobywam jednym kontem, niech dadza 100 zakladek depo to nie bede potrzebowal magazynow. Dokladnie nie ja, ale Ty tez nie. Ja mowie tylko ze MOIM ZDANIEM to nie jest…
  • Beatles -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Quote from Distracted: “Quote from Distracted: “Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :) ” Jak…
  • Distracted -

Quote from Distracted: “Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :) ” Jak coś został tylko 15…
  • Ninhio -

Liked SenNaJawie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    no moim zdaniem to nie jest granie na multi, jesli wszystko zdobywam jednym kontem, niech dadza 100 zakladek depo to nie bede potrzebowal magazynow. Dokladnie nie ja, ale Ty tez nie. Ja mowie tylko ze MOIM ZDANIEM to nie jest multi. A co na to…