Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy serwera Etolin

3,521

kryndor

Zmiany w grze - dyskusja

36,588

BYBOL

skojarzenia :D

28,600

PocieKomruki

Wojownik Body

15

sebastian9337

Zgadnij, kto napisze następny?

46,916

Cannabisherr

patch/wieczny problem

3

Mistyczny

zostawic tą trute na 95 lvl ? sura wp

12

SenNaJawie

Filmiki serwera Etolin

61

Mordetis To Schizofrenik

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

1,345

Beatles

Rozmowy serwera Diumar

999

Monisienka

Ostatnie aktywności

• kryndor -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Cytat od MowMixKos: „O chollera, debiut Kmieciaka xD <3 Podoba mi się dbałość o szczegóły - jak np to, że jest Agresywny (bo ostatnio mu sie udziela na pw :c), ale z drugiej strony jego gildia nazywała się pierwotnie (chyba) "SKOKxLofczyk". Teraz może…
  • Vronbrn -

Lubi post użytkownika MowMixKos w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    O chollera, debiut Kmieciaka xD <3 Podoba mi się dbałość o szczegóły - jak np to, że jest Agresywny (bo ostatnio mu sie udziela na pw :c), ale z drugiej strony jego gildia nazywała się pierwotnie (chyba) "SKOKxLofczyk". Teraz może jest to "SkokLofczyka"..…
  • Smarki -

Lubi post użytkownika MowMixKos w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    O chollera, debiut Kmieciaka xD <3 Podoba mi się dbałość o szczegóły - jak np to, że jest Agresywny (bo ostatnio mu sie udziela na pw :c), ale z drugiej strony jego gildia nazywała się pierwotnie (chyba) "SKOKxLofczyk". Teraz może jest to "SkokLofczyka"..…
  • MowMixKos -

• brzozmen21 -

Użytkownik napisał komentarz na ścianie użytkownika LubieKisiel.

Komentarz na ścianie
    Cześć ile za hełm na szamana um won byś chciał ?
  • Smarki -

Lubi post użytkownika Vealey w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Sztywno tu ostatnio więc coś wrzucę. Zadymka w zaklętym lesie, Gastan to nie Kiler. (Ukryta treść) A tutaj rozrywka z @Jazzy.tbd bo pyskował: (Ukryta treść) ” Słabo coś :P mental 75lv podbiega ( 1:56 ) i wali 4k…
  • Vealey -

Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Sztywno tu ostatnio więc coś wrzucę. Zadymka w zaklętym lesie, Gastan to nie Kiler. (Ukryta treść) A tutaj rozrywka z @Jazzy.tbd bo pyskował: (Ukryta treść) ” Słabo coś :P mental 75lv podbiega ( 1:56 ) i wali 4k…
  • BYBOL -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Art: „Kupony są doręczane raz na dane konto. Jeśli na danym koncie znajdowały się więcej niż jedna postać kwalifikująca się do nagrody, tylko jeden zestaw kuponów będzie doręczany. ” Rozumiem i zapoznałem się z tym, jednak…