Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

Witam! :P
    Miło mi poinformować, że dobrnęliśmy w dużej mierze z przygotowaniem Forum do fuzji serwerów. W tym temacie będziemy informować was o zmianach na forum w związku z nową sytuacją.

Oto dzisiejsza lista zmian:
    • W polach profilu zostały ustawione prawidłowe nowe nazwy serwerów, które możecie wybrać i ustawić.
    • Nowy dział Market został przed chwilą otworzony.
    • Nowy dział Dyskusje zostanie otworzony w ciągu najbliższych 20 minut.
    • Stary dział Dyskusji został zarchiwizowany i przeniesiony do subforum Archiwum Metin2.pl.
    • Moderatorzy są już gotowi do pracy w nowych sekcjach!

Administracja Forum
    Metin2.pl
  • Nowy

19. listopad 2018, 14:00 (START)
    22. listopad 2018, 14:00 (KONIEC)

Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem!
    Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych!

Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczynić w ustawieniach przeglądarki.

Oby los był dla Was łaskawy!
    Zespół Metin2.pl

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Budżetowe expienie

5

Eylis

Konta

1

Eylis

E-mail - tworzenie kont

3

Eylis

Rozmowy serwera Etolin

32

Eylis

Błędy 18.4

0

Zmiany w grze - dyskusja

34,877

Nikeee88

Item Shop - dyskusja

6,431

Eylis

Rozmowy serwera Diumar

15

Kr8g

Wiadomość GM

2

AyoHiru

Logo Gildii

0

Ostatnie aktywności

• Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Budżetowe expienie.

• Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Konta.

Na postacie, na które dawno nie logowalam musiałam wpisać pasy I dopiero się przeniosły po czasie. Na te najpotrzebniejsze konta powinieneś się zalogować. Przynajmniej tak myślę.
  • Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra E-mail - tworzenie kont.

• Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Ja nie nowa! W sumie jedyne na czym nicku nie zajęliśmy to dwa dropki I szamanka do expienia. Niestety takie super nazwy stracone. Cytat od Natalia: „Hej wszystkim :3 ” A ty kto? Znamy się? :rofl:
  • WujekDiumar -

Lubi post użytkownika 2nd Demon w wątku Zabawne screeny z gry - Diumar.

Polubienie (post)
    Mini poradnik jak zrobić szybki wylog w pierwszych chwilach serwera: 1. Musisz być członkiem gildii CzarnaArmiA. 2. Zacznij się bić z 4 postaciami, z której żadna nie ma więcej jak broń do pvp. (Ukryta treść) 3. Padnij od ninji 70lv, woja…