Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

26,812

Django

Rozmowy konTROLLowane Etolin

18,492

xXCalatorXx_Top1

Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

2,263

ImNotPro

kod błędu 12029

16

Laciaty

Najpierw GameGuard, teraz metin2client.bin padł

275

Santonia

Drop lwa 25.11.2017

10

Dajeokejke

Straszny pech

19

Blackmen19213

Rozmowy konTROLLowane Tasmania

1,301

YOBACK

Filmy z serwera Wetar

383

Kr8g

Filmiki Diumaru

362

Kr8g

Ostatnie aktywności

• Nexylia -

Lubi post użytkownika Kr8g w wątku Filmy - Samos.

Polubienie (post)
  • Django -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od ImNotPro: „Cytat od ImNotPro: „Cytat od wjowniczek: „diament 14 buty 8 helm 10 tarcza 10 kolczyki 8 (przeanalizujcie tabelkę z bonusami - przetop daje 1% na um ) + zbroja 4 to daje 54% - wczesniej wyszło mi 57 ale zapomniałem, że…
  • xXCalatorXx_Top1 -

Lubi post użytkownika Farval w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Muzukashi: „Cytat od Synthia: „Cytat od ROCKY666: „Do Synthia. Czy istnieje jakiś logiczny schemat na ostatnie 5 pieter w światyni zodiaku dotyczący rozbijania metinów bo z tego co zaobserwowałem to liczy sie tylko prawidłowo rozbity…
  • xXCalatorXx_Top1 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Cytat od Muzukashi: „Bardzo inteligentna odpowiedź xD ” A czego sie po madiyoo spodziewales ? xD
  • wjowniczek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od ImNotPro: „Cytat od ImNotPro: „Cytat od wjowniczek: „diament 14 buty 8 helm 10 tarcza 10 kolczyki 8 (przeanalizujcie tabelkę z bonusami - przetop daje 1% na um ) + zbroja 4 to daje 54% - wczesniej wyszło mi 57 ale zapomniałem, że…
  • xXCalatorXx_Top1 -

Lubi post użytkownika Muzukashi w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Synthia: „Cytat od ROCKY666: „Do Synthia. Czy istnieje jakiś logiczny schemat na ostatnie 5 pieter w światyni zodiaku dotyczący rozbijania metinów bo z tego co zaobserwowałem to liczy sie tylko prawidłowo rozbity ostatni metin, trochę…
  • ImNotPro -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie.

Edycja postów. Czemu tu jest jakaś durna blokada i wszystko mogę robić, bo staż jaki ma moje konto umożliwia robienie dosłownie wszystkie,a a edycji nie mam... I przez to robi się spam, bo nie mogę niczego dopisać w poście po przez edycje i…
  • RunAway -

Użytkownik napisał komentarz na ścianie użytkownika CROUTH.

Komentarz na ścianie
    Ten noob juz nie gra?