Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

19. listopad 2018, 14:00 (START)
    22. listopad 2018, 14:00 (KONIEC)

Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem!
    Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych!

Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczynić w ustawieniach przeglądarki.

Oby los był dla Was łaskawy!
    Zespół Metin2.pl
  • Nowy

Szanowni Gracze!

Zapraszamy do odkrywania wspólnego świata – dokonujemy fuzji serwerów, by jeszcze bardziej zbliżyć do siebie społeczność Metin2. Połącz się więc z licznymi towarzyszami i staw czoła nowym przeciwnikom!

Fuzja serwerów nastąpi w dniu 20.11.2018r.
    Spowoduje to połączenie serwerów:
    • Wetar, Tortuga, Tasmania z serwerem Diumar
    • Negros, Samos, Andros z serwerem Etolin
    Zwracamy uwagę, że w dużej mierze zoptymalizowaliśmy fuzję serwerów. Proces ten przebiega teraz szybciej i prościej niż wcześniej. Po zakończeniu przygotowań do fuzji serwerów każdy gracz będzie mógł indywidualnie wybrać moment jej rozpoczęcia. Po pierwszym logowaniu gracze automatycznie trafią do kolejki czekającej na fuzję. W zależności od ilości graczy ukończenie tego procesu może potrwać do kilku godzin.

Oczywiście fuzja wiąże się z kilkoma istotnymi zmianami. Prosimy o zapoznanie się z sekcją FAQ, która ułatwi przygotowanie się do fuzji. Poniżej znajduje się skrót najważniejszych informacji.

Postacie:…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

34,629

Yoovive

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,480

M4VericK

skojarzenia :D

27,139

Lorint.

Kradzież nicków

6

Arrabbiata

Rozmowy konTROLLowane Negros

5,153

Widowiskowy

Zgadnij, kto napisze następny?

42,712

Hangor

Filmy - Samos

893

Yoovive

Jakiej muzy słuchacie?

7,854

Orestes

Rozmowy konTROLLowane Samos

24,052

Nyarr

Zbroja Płyt. Zodiaku

1

hater

Ostatnie aktywności

• Lorint. -

Lubi post użytkownika NowyZielony w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Jeszcze się do gry zalogować nie zdążyli a już spiny na forum :rofl: :rofl: :rofl: Kooocham tą grę :rofl: :rofl: To forum :rofl: :rofl: I współczuję modelatorowi :saint:
  • Yoovive -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

No już nie będzie opcji żeby zalogować się na Stary serwer :) Na liście będa tylko 3.
  • M4VericK -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Cytat od NowyZielony: „Jeszcze się do gry zalogować nie zdążyli a już spiny na forum :rofl: :rofl: :rofl: Kooocham tą grę :rofl: :rofl: To forum :rofl: :rofl: I współczuję modelatorowi :saint: ” Zostawie twoją Wypowiedź bez Komentarza, bo to nie ja się chowałem za pewną osobą z Gildie…
  • Arizaki -

Cytat od KiingDeath-Dudu: „wy to warujecie pod tym ekranem do logowania xd ? ” ja tak kto tez (+)
  • Satomi -

To ja już nic nie wiem... Mam się logować na stary serwer czy na nowy? I o jaką kolejkę chodzi? Przy logowaniu postaci?
  • KiingDeath-Dudu -

wy to warujecie pod tym ekranem do logowania xd ?
  • Eylis -

Lubi post użytkownika NowyZielony w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Jeszcze się do gry zalogować nie zdążyli a już spiny na forum :rofl: :rofl: :rofl: Kooocham tą grę :rofl: :rofl: To forum :rofl: :rofl: I współczuję modelatorowi :saint:
  • Eylis -

Też was zastanawia ile stron dziennie będzie tu przybywać jak wszystkie konflikty z serwerów się zsumują?
  • Coconut -

Lubi post użytkownika Arrabbiata w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Sami przeprowadzamy swoją fuzję przy logowaniu czekamy w kolejce na serwer docelowy.
  • NowyZielony -