Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

skojarzenia :D

24,074

Arrabbiata

Rozmowy konTROLLowane Wetar

22,585

131313

Staty u bufa

20

Arrabbiata

Rozmowy konTROLLowane Samos

20,369

Rumun

Zmiany w grze - dyskusja

30,493

Elyot

Rozmowy serwera Jawa

741

PGT

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

104

Reverse

Parametr jest niepoprawny

8

DaggerMaster

Odp um czy ABS?

6

Miki124

Rozmowy konTROLLowane Tasmania

2,383

Asyn Dj

Ostatnie aktywności

• Charakternik -

Lubi post użytkownika Elyot w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Zbijanie hydry na wodach i bez buffa: (Ukryta treść) A tutaj z buffem i delikatnie większym odpałem (bez kościan) pod lepszy czas: (Ukryta treść) Obecnie w mojej ocenie hydra jest jak najbardziej na plus ;) A jak ktoś jest ciekaw dokładniejszego dropu…
  • Arrabbiata -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• 131313 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

lorint ten mc donaled grał na phobosie jakieś 8 lat temu i spamował dokładnie tak samo :w00t:
  • Arrabbiata -

Użytkownik odpowiedział w wątku Szaman Staty u bufa.

Wiadomo,że jest różnica między m1 a p ;) Wbicie skilli to ok.3 miesięcy na p czytaj codziennie ku.Ja zrobiłam 1 skill zwojami ze skrzynek i misji po 2 miesiącach miałam na m10 inne m7 :) Zbijanie rangi nie jest ciezkie wystarczy iść do lasu duchów z…
  • Rumun -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• Rumun -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

• Lorint. -

Polubienie (post)
    Zbijanie hydry na wodach i bez buffa: (Ukryta treść) A tutaj z buffem i delikatnie większym odpałem (bez kościan) pod lepszy czas: (Ukryta treść) Obecnie w mojej ocenie hydra jest jak najbardziej na plus ;) A jak ktoś jest ciekaw dokładniejszego dropu…
  • Rawness` -

Polubienie (post)
  • Elyot -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

• Kuba2925 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Szaman Staty u bufa.

Czy będzie duża różnica miedzy odbiciem na G, a P? Tak samo jeśli chodzi o blogo i pomoc? Bo to jednak kosztowne i czasochlonne żeby wbić 3 skile na P. Nie mówiąc o zbijaniu rangi.