Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

Witam! :P
    Miło mi poinformować, że dobrnęliśmy w dużej mierze z przygotowaniem Forum do fuzji serwerów. W tym temacie będziemy informować was o zmianach na forum w związku z nową sytuacją.

Oto dzisiejsza lista zmian:
    • W polach profilu zostały ustawione prawidłowe nowe nazwy serwerów, które możecie wybrać i ustawić.
    • Nowy dział Market został przed chwilą otworzony.
    • Nowy dział Dyskusje zostanie otworzony w ciągu najbliższych 20 minut.
    • Stary dział Dyskusji został zarchiwizowany i przeniesiony do subforum Archiwum Metin2.pl.
    • Moderatorzy są już gotowi do pracy w nowych sekcjach!

Administracja Forum
    Metin2.pl
  • Nowy

19. listopad 2018, 14:00 (START)
    22. listopad 2018, 14:00 (KONIEC)

Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem!
    Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych!

Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczynić w ustawieniach przeglądarki.

Oby los był dla Was łaskawy!
    Zespół Metin2.pl

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

34,978

DaVier

Zatruty Miecz

1

Eylis

Rozmowy serwera Diumar

108

Dontarius

Zgadnij, kto napisze następny?

42,775

Eylis

skojarzenia :D

27,220

Beatles

Rozmowy serwera Jawa

8

voudek

Problem z Kontem po Fuzji.

7

Ingolf

Rozmowy serwera Etolin

208

Tujka

Słabszy drop

5

Obora13

Fuzja - alchemia

1

Ingolf

Ostatnie aktywności

• DaVier -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

błędy błędy l jeszcze raz błędy , po czym każą pisac na support i jak czlowiek napisze to prosta odpowiedz : "wszystko jest tak jak ma byc i nie pomozemy pozdrawiam" jak macie tak odpisywac to wgl nie odpisujcie na supporcie bo widac ze albo…
  • Wiwek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Extaza: „ Ponoć został usunięty "błąd", który umożliwiał kupno SM za tureckie liry, stąd były podniesione ceny kuponów w IS. Skoro już to uniemożliwiliście, to czemu cena nadal jest taka jaka jest? ” Otoz nie bo bylo tak na…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Art w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Jak sami dobrze wiecie skrzynie ucznia są przyznawane przez GMow w skrzynce pocztowej. Po 7 dniach wiadomość zostaje usunięta. Teraz pytanie do publiczności. Załóżmy, że jestem 2 tygodnie na wycieczce w górach, przez ten…
  • Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Zatruty Miecz.

teoretycznie ta pierwsza powinna bić więcej
  • Kr8g -

Lubi post użytkownika Extaza w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Śmieszy mnie to,że automatyczne bany zazwyczaj łapią osoby, które normalnie rozmawiają sobie z kimś na czacie, przez przypadek padnie jeden wyraz, który zawiera "nielegalny" układ liter i masz bana na 24h na czat. Spam bot, który od ponad 2lat…