Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

32,560

Extaza

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,738

Wiwek

skojarzenia :D

26,247

Tatyna

Jakiej muzy słuchacie?

7,696

Orestes

Rozmowy konTROLLowane Samos

23,033

Mordetis

Przyklejony Filmy i SS'y z udziałem Sur

180

IdeNaZywiol

Śmieszne SS Samosa

160

Ascoran

Zgadnij, kto napisze następny?

41,443

waldi580

Rozmowy konTROLLowane Wetar

21,054

Nerose

Body - V3

1

Eylis

Ostatnie aktywności

• Swiezu -

Lubi post użytkownika MowMiKos w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Swiezu: „W całej tej fali wylewu kwasu na Arta nie rozumiem jednego. Co on ma do tej aktualizacji i czym tu zawinił (w tej sytuacji akurat)? Robi to, co może, i na tyle ile dostał możliwości (o ile nie fabrykuje przekazu od graczy w…
  • Extaza -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Hellrider: „Czytając opinie o patchu mogę zadać tylko 1 pytanie. Ktoś się jeszcze dziwi graczom nielegalnych serwerów? xD ” To że odeszli od PL mnie nie dziwi. Ale dziwi mnie to,że zamiast skończyć z metkiem to idą na privy,…
  • MowMiKos -

Cytat od Swiezu: „W całej tej fali wylewu kwasu na Arta nie rozumiem jednego. Co on ma do tej aktualizacji i czym tu zawinił (w tej sytuacji akurat)? Robi to, co może, i na tyle ile dostał możliwości (o ile nie fabrykuje przekazu od graczy w…
  • Extaza -

Lubi post użytkownika kAArter w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Art jest nieodpowiednim człowiekiem na to stanowisko.Jeżeli community manager przez tyle lat nie potrafi przeforsować jakiejkolwiek zmiany czy zawalczyć z takiej pozycji o jakąś zmiane na + no to plis. O ile dla mnie w topowych głupotach…
  • Swiezu -

W całej tej fali wylewu kwasu na Arta nie rozumiem jednego. Co on ma do tej aktualizacji i czym tu zawinił (w tej sytuacji akurat)? Robi to, co może, i na tyle ile dostał możliwości (o ile nie fabrykuje przekazu od graczy w raportach, w co…
  • AMG63 -

Lubi post użytkownika MowMiKos w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    No ta.. jak komuś nie idzie w grze to zawsze może władować xxx PLN w IS --> kupić xxx kuponów SM / szkat szczeniaków -> sela i ma xxx wonów -> kupuje alche i reszte syfu pvp w miesiąc -> przechodzi z jinno do shinsoo/chunjo -> wbija do jinno i…
  • PGT -

Lubi post użytkownika kAArter w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Art jest nieodpowiednim człowiekiem na to stanowisko.Jeżeli community manager przez tyle lat nie potrafi przeforsować jakiejkolwiek zmiany czy zawalczyć z takiej pozycji o jakąś zmiane na + no to plis. O ile dla mnie w topowych głupotach…
  • AMG63 -

Lubi post użytkownika 2nd Demon w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od MasterSura: „Ooo DemonWolf w Jinno co się stało, że tak nagle zmieniłeś strony? Aaaa to chyba specjalnie, żebym musiał Cię z wolnego bić( ale na to nie licz, szkoda mi rangi na Ciebie) ” To dla Ciebie Master... wszystko dla Ciebie. xD wyyyyj!! :D
  • dyabolina -

Lubi post użytkownika >>>Bloody<<< w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od RShamane2137: „Cytat od Charlotta: „Każde odmienne zdanie traktujecie wrogo. ” O popatrz, naprawdę? Odniosłem takie wrażenie, że sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Jeżeli ktoś ośmieli się mieć odmienne zdanie i napisać je tu…