Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

32,092

Extaza

Zgadnij, kto napisze następny?

41,207

RShamane2137

Wiki Metin2.pl

1,042

Simlas31

Rozmowy konTROLLowane Samos

22,619

Konradeek

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Mein
7,655

Mein

Item Shop - dyskusja

6,029

Miki124

18.10.2018

0

Serwer Open Beta - wersja 18.4

305

VIII

Szaman healer

70

MiecioEtolin

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

18,487

kriss311

Ostatnie aktywności

• Extaza -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Steam znów daje GF możliwość zarobienia, to znów dmuchają jaki to steam jest cudowny xd
  • Bellatrix -

Lubi post użytkownika BORAT w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    Gość pisze, że będzie promocja na kamień kowala - potwierdzone info. Ten braindead pisze, żeby nie trolował i nie wprowadzał w błąd. Po czym wstawia post o promocji na kamień kowala. No po prostu hipokryzja w czystej postaci. Może umówimy…
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika waldi580 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Wszystko będą robić byle temat fuzji zamieść pod dywan jak zawsze. Przypomnę, że czekamy dwa lata i dalej nic nie jest robione. Przy terminie „koniec trzeciego kwartału” pod koniec czasu wymyślono „awarię”. Na fuzje nie ma co się…
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika Mein w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    pozdrawiam typkow co śmiali się ze mnie na forum i na grze co smiali sie ze nie mam facebooka, że "a na co ci ten antywirus", "ty widziałeś co znaleźli w kasperskim?" itp itd hehe wy smiecie sie ze mnie ze nie mam fejsboka i mam antywirusa a ja…
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika MagKai w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    A jakby nie było promo na kamienie kowala to mielibyście pretensje "NO ALE BYLO POTWIERDZONE INFO" "ASCORAN ALE Z CIEBIE ******" Pozdrawiam.
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika BORAT w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    Gość pisze, że będzie promocja na kamień kowala - potwierdzone info. Ten braindead pisze, żeby nie trolował i nie wprowadzał w błąd. Po czym wstawia post o promocji na kamień kowala. No po prostu hipokryzja w czystej postaci. Może umówimy…
  • marek732 -

Lubi post użytkownika saskuke7 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Nawet nie wiedziałem, że streamy na steam istnieją, nie wróżę sukcesów xD Jeśli miałbym kogoś polecać to youtuber'a o nazwie Muchomor :D
  • marek732 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Czy to jest jakiś ŻART panie ART ? "Streamerzy Metin2 na Steam poszukiwani!" ? Niedawno były problemy z platformą STEAM, temat rozmył się jak woda spłukiwana w kiblu.
  • RShamane2137 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

Nie Ale najbardziej martwię się o @2nd Demon, bo od wczoraj nie daje znaku życia :(