Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Przyklejony Morderca #33

63

Axya

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

2,984

DanteLubiHackowac

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Fyne
6,895

Fyne

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.8

18

Oxytocyna

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

17,807

Korsak

Rozmowy konTROLLowane Tortuga

7,608

Rafcio33

Pakiet Mądrości - 21. lipca

0

Zmiany w grze - dyskusja

29,884

Rekinnnn

Zgadnij, kto napisze następny?

37,986

Kogazu

Erroe kod 12029

4

Aszti

Ostatnie aktywności

• Axya -

Lubi post użytkownika Aszti w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Nie widzę w Twojej wypowiedzi żadnej odpowiedzi na moje pytanie. Skąd wiesz o "hybrydzie kobiecie"? Nikt inny nie miał takich informacji jedynie Ty o tym pisałaś. Dla mnie to jest bardzo dziwne. Nie muszę odsuwać oskarżeń bo ja nie mam nic na…
  • Axya -

Lubi post użytkownika Malenka w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Albo jesteś niedoinformowana albo próbujesz wyeliminować wszystkich, odsuwając od siebie oskarżenia! @Aszti dobrze wiem że masz coś na sumieniu. Jeśli ma ktoś poukładane w głowie to wie, że mam rację!
  • Axya -

Lubi post użytkownika Aszti w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Cieszę się, że wróciłeś nasz drogi @Bobcatcie. Mam nadzieję, że dzięki Tobie uda nam się złapać tego zuchwałego mordercę, który kręci się obok nas. Ostatniej nocy nie mogłam dlugo zasnąć. Tysiąc myśli w głowie czy na pewno robimy…
  • Axya -

Lubi post użytkownika Malenka w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    @Bobcat, ciesze się, że jesteś z nami! W Tobie pokładam nadzieje na rozwikłanie tej potwornej zagadki!
  • Axya -

Lubi post użytkownika Bobcat w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Och coś przyssało mnie z powrotem do ciała. Cały ten czas krążyłem między światami i coś mi nie pozwalało odejść - okazuje się, że to właśnie to było tym co miałem zrobić przed śmiercią - złapać osobę która pustoszy te…
  • Axya -

Lubi post użytkownika Reverse w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Dzień #4 (czas na podejrzenia - głosowanie)
    Noc nie przyniosła nic dobrego mieszkańcom Nowego Orelanu. Świątynia została poważnie uszkodzona w momencie śmierci @Nathiel. Jej ostatnie zaklęcie brzmiało:
    Phesmatos Tribum, Nas Ex Veras, Raverus En Phesmatos
  • Axya -

Użytkownik odpowiedział w wątku Inne Morderca #33.

@Aszti, od samego początku zgrywasz niewiniątko... Dzisiaj w nocy przebudziłam się i zauważyłam jak głaszczesz takiego wielkiego obrzydliwego szczura, a podobno tak bardzo się ich boisz... Może wytłumaczysz nam w jaki sposób tak szybko…
  • DanteLubiHackowac -

Użytkownik odpowiedział w wątku Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

Cytat od Handlarz30: „my gracze mamy dawac pomysly propozycje a gf wprowadzi czasami propozycje i zyskuje na tym a ktos kto dal pomysl ktory zostal wprowadzony do gry nic w zamian nie dostaje bez sensu to tak samo jak ktos za kogos by mial pracowac a…
  • Handlarz30 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

my gracze mamy dawac pomysly propozycje a gf wprowadzi czasami propozycje i zyskuje na tym a ktos kto dal pomysl ktory zostal wprowadzony do gry nic w zamian nie dostaje bez sensu to tak samo jak ktos za kogos by mial pracowac a wyplate dostalby on a nie…