Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

• New

Lista zmian 19.3

Drodzy gracze!
    Przygotujcie się na aktualizację 19.3! Przeczytajcie w liście zmian, jakie czekają Was nowości, ulepszenia i poprawki.

Nowości

• Nowy kompleks instancji: Płaskowyż Iluzji z lochami Przebudzenie i Szczelina Czasu
      • Każde konto, które posiada postać z poziomem 110+ otrzyma jedną Książkę Przebudzenia, aby móc przetestować nowy loch Przebudzenie bez uprzednieego wykonania dziennego zadania.
    • Letni event: nowe kostiumy, nakrycia głowy i zwierzak (Event zostanie aktywowany w późniejszym terminie)
    • Odłamki Smoczego Kamienia+: nowa seria misji dla wysokopoziomowych graczy od pz. 110
    • Dodano nowy przedmiot, by można było zresetować serię misji "Badania Biologa" dla poziomów 92 i 94

Ulepszenia

• Wiadomości GM: przedłużono czas ważności z 7 na 30 dni
    • Mapa Zodiaku: nie można już otwierać szkatuł blasku księżyca nadal można otwierać szkatułki blasku księżyca, jednak nie będą z nich wypadać potwory (zmiana ta obejmuje wszystkie mapy)
    • Dla pieczonych ryb

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

13,260

kryndor

Zmiany w grze - dyskusja

41,028

Extaza

Exp 75+

3

Akwamaryn

Pytanko meley 6 typ 3 skile

3

Adam

co z spam botami?

62

Fusia

Jakiej muzy słuchacie?

2,094

Insomnia

Zgadnij, kto napisze następny?

4,409

Nalif

Rozmowy serwera Diumar

1,984

Fusia

Lag na autołowach - wywalanie z gry

0

Alchemia

1

Senis10

Recent Activities

• MowMixKos -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    nie no spoko, jak chcecie drugi raz bic te same bossy, to oki, wasza sprawa XD. Nie zapomnijcie tylko zaladowac w isa zeby kupic podreczniki i wkuc bronie, ktore roznia sie tylko kolorkiem xD
  • kryndor -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kryndor: “Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te…
  • MowMixKos -

Like (Post)
    Pisze, bo moze jedna czy tam dwie osoby zrozumieja, co robia ze swoim zyciem :D Ale raczej uzaleznienia nikt nie pokona :/
  • kryndor -

Liked Pochmurka’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Sonicx: “a gdzie większość nie przepusci odrobine spiny nawet jak lody hurtem rozdadzą w 40.C za oknem :D ( daleka roznica pogoda w zwyz do Metincyków ) ” mialem wlasnie o tym pisac, spiny na…
  • MowMixKos -

Like (Post)
    wiem, ze nie chcesz przyjac moich prawdziwych slow na temat tej aktualizacji do wiadomosci, poniewaz zdajesz sobie sprawe z tego, jak bardzo jestes zalosny cieszac sie na te same bossy, ktore klepiesz przez polowe swojego zycia xD
  • sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    turbo zrob taka postac ja ubiore bufke i ci obiecuje ze bez alchemii i odpalu cie przetyram tak ze ci sie przykro zrobi xd
  • sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from turboo: “Bardzo długo stałem na 55 moim mentalem zrobiłem wyborne koło i teraz wbijam powoli większy lv (aktualnie stoję na 100lv i oddaje biologi) jaka masz alchemie na swoim 120lv ? Pewnie nie jeden 55 ma lepszą niż Ty. Nie jest…
  • kryndor -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…
  • xFIFIx -

Liked NeeQo’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @kryndor chce żebyś wiedział że jesteś najwspanialszą osobą jaką udało mi się poznać, bierzcie Panowie przykład z tego oto człowieka!
  • NeeQo -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…