Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Zgadnij, kto napisze następny?

3,972

Nerose

Rozmowy serwera Etolin

10,862

Darek-Pogrom

Logo dla gildii

7

Orestes

Itemy ktorych nie da sie sprzedac u handlarki a tylko zawadzaja miejsce w ekwipunku

6

Zoran

Jakiej muzy słuchacie?

1,837

Orestes

sygnatura

5

Orestes

exp grota vs las

2

JestMoc

Kompletowanie eq

5

ErmpeNes

35lvl likan.

4

Kuba2925

Zmiany w grze - dyskusja

40,528

RevWolt

Recent Activities

• Nerose -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• Nikeee88 -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @ItsDemonWolf weź zobacz w tej swojej bazie danych zapis rozmowy na czacie normalnym z dnia 28 kwietnia 2019 r. jinno m1 ch1 od godziny 18:24 do 18:57, oraz moją rozmowę z użytkownikiem @Stormus z dnia 28 grudnia 2018 r. a dokładnie ta z godziny 21:23,…
  • Calineczka -

Liked perkele’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Calineczka: “Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili…
  • Darek-Pogrom -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

takie male sprostowanie twoj screnshot byl jeszcze za nim skonczylem robic postac twoj dmg we mnie jest pokazany idealnie na moim filmiku masz date godzine kiedy bylo i ile uderzyles twoje zdrowie przyjacielu lepszej postaci ci zycze z lizodupcami nie…
  • MowMixKos -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • kayohardcore -

Quote from Darek-Pogrom: “walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci…
  • MowMixKos -

Liked perkele’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Calineczka: “Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili…
  • MowMixKos -

Liked Calineczka’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili ale umieli się też z…
  • kayohardcore -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kayohardcore: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam…
  • Ninhio -

Quote from kayohardcore: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam…