Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

• Nowy

Drodzy gracze!

Otwieramy podwoje nowych wyzwań:

22 czerwca otwieramy nowy serwer Jawa, który umożliwi Wam wzięcie udziału w niezwykłej przygodzie!

Pionierzy znajdą tutaj nie tylko optymalne warunki, aby szybko wystartować, lecz również przygotowaliśmy dla nich "wisienkę na torcie" w postaci instancji "Obrona Statku", która jest na razie dostępna wyłącznie na tym serwerze. Podbijcie jako pierwsi oceany świata Metin2!

Oto, co na Was czeka:

Eventy pierwszych czterech tygodni
    • Podwójna szansa na dropy wszystkich przedmiotów
    • Event pt. Dzieci Kwiaty: niech kwiaty zakwitną, a Wy zgarnijcie nowe nagrody jak np. Książkę Lidera+ (100% bonusu PD dla grupy) lub Zwój Przywołania Kamieni Metin.
    • Event drogocennych ebonitowych szkatułek: zgarnijcie wartościowe przedmioty, które ułatwią Wam start nową postacią.
    • Unikalny nowy loch do przetestowania gotowości na nowy kontynent
    • Event PD: zdobądźcie od NPC Uriela bonus PD, wysokości maks. 80% (w zależności od Waszego poziomu) i podbijcie w
  • Nowy

Witajcie!

Mistrzostwa FIFA ruszyły pełną parą, chcielibyśmy dać Wam możliwość zdobycia dodatkowej nagrody za Wasz zmysł analityczny.
    Mamy dla Was pytanie:

Ile bramek wpadnie całej fazie grupowej turnieju? Prosimy o oddanie głosu.

Jeśli uda Wam się poprawnie przewidzieć ilość, czeka na Was:
    Jeśli się nie uda, nagrodą będzie:
    Zapraszamy do głosowania!

PS. Nagroda za ankietę nie będzie aktywowana na serwerze Jawa.
  • Nowy

Starcie Potęg Gildii
    Edycja Piąta - Forum 2018

Piąta edycja eventu gildyjnego staje się faktem. Liczymy, że w tym roku również nie zabraknie gildii chcących wziąć udział w tej drużynowej zabawie i stawić czoła sześciu różnym starciom, które pokażą wasze zgranie. Oprócz stałych bywalców, być może powstały nowe ekipy gotowe do zawalczenia o miano najlepszej gildii 2018? Zapraszamy! :mkay:

Wydarzenie składa się z sześciu etapów, w których będzie można zdobywać punkty składające się na wynik końcowy.
    Szczegółowe informacje o każdym etapie pojawią się w tym temacie. Odpowiednio wcześniej poinformujemy o terminie publikacji nowych etapów.
    Event odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 5 gildii gotowych brać udział we wszystkich etapach.

Gildia, która chce wziąć udział w zabawie musi wysłać zgłoszenie najpóźniej do 20/06/2018, 23:59 na adres event.forum@metin2.pl. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie będą odrzucane.
    Zgłoszenie musi zostać nadesłane z adresu e-mail przypisanego do konta w…

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

29,140

Mein

Nowy serwer

18

Tatyna

Rozmowy konTROLLowane Diumar

13,751

JedrzejzAgronasa

Rozmowy konTROLLowane Tortuga

7,338

Kr8g

Rozmowy konTROLLowane Andros

16,077

Kopek123

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

17,495

Art

skojarzenia :D

23,404

hater

Zgadnij, kto napisze następny?

36,967

Viktory

Zabawa - powiedz słowo na literę....

19,252

Oxytocyna

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7

1,193

Oxytocyna

Ostatnie aktywności

• Rick -

Lubi post użytkownika Art w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Cytat od kupieEQ123: „wydaje mi się ze do 24 będzie można wymieniac a w srode przy restarcie usuna ” Cytat od DrJoinT0693: „Właśnie dajcie jakieś info bo niewiadomo co z nimi robić ” Przed nami kolejny event z piłkami, okres między nimi…
  • Mein -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od noPRO8L3M: „Cytat od Art: „Prace nad zabezpieczeniami wciąż trwają i część z nich już działa. Nic więcej powiedzieć w tej kwestii nie mogę. ” Nie oszukujmy się. M2B** zlamie pewnie kazde Wasze zabezpieczenie. ” 3h po banach…
  • matel -

Lubi post użytkownika JedrzejzAgronasa w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Powiem Ci trochę lipa bić bmem 120 lvl po 2-3k ze sfery musisz się poprawić. XDDD
  • Tatyna -

Użytkownik odpowiedział w wątku Samos Nowy serwer.

Ja tylko się jednemu dziwię, krzyczycie, plujecie w monitor i robicie awanturę o nowy serwer, brak fuzji i bugi tak, jakby ktokolwiek zwracał na to uwagę i jakbyście mieli jakiekolwiek prawo głosu. Metin a w szczególności plany jego rozwoju nie…
  • Ritchie -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

A ja się zapytam po raz kolejny, czemu został zdjęty mój post, gdzie poruszam kwestię zniszczenia rynku Tasmanii przez boty, katakumby i Meley, mimo że w żaden sposób nie łamał regulaminu? @Art dlaczego olewasz wszystkie istotne kwestie, a pojawiasz się…
  • JedrzejzAgronasa -

Lubi post użytkownika matel w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    To Jest DzikiPrzypau na filmikach. Ares większy rozpęd a ta ściana cie sama znajdzie. Tak Ares wytłumacz graczom co to za senes gry cale życie na koniu:} ( Witam z tej strony DzikiPrzypau czyli Ares Król groty i smoka,co do odp matela mixa który…
  • Michu -

Lubi post użytkownika KUFEL w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Art a czy autołowy zostaną rownież skasowane na starych serwerach czy dalej będą bocić yangi w katakumbach
  • medionus -

Użytkownik odpowiedział w wątku Samos Nowy serwer.

Od 5lat żadnych problemów z metiniem nie mam. Kompa mam przeciętnego jak na te czasy. Wszystko działa okej. A IS to jedynie dobry dodatek do urozmaicenia gry :)
  • zawadka92 -

Lubi post użytkownika Kr8g w wątku Rozmowy konTROLLowane Tortuga.

Polubienie (post)
    Cytat od JagaJazzist: „może jak się tak nie lubicie to se zróbcie wojnę gildii albo jakieś pvp 2 vs 2 czy tam 3 vs 3 chętnie popatrzę na to widowisko xd ” Ja bardzo chętnie tylko wiesz, że jak nie mają przewagi 2-3krotnej lub 5 na 1 to…