Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,689

2nd Demon

Wp and archer rozwój

0

Alchemia 18.4

10

Mein

Zmiany w grze - dyskusja

32,523

Mein

Zgadnij, kto napisze następny?

41,420

Mein

skojarzenia :D

26,239

Mein

Rozmowy konTROLLowane Wetar

21,049

Stach007Wetar

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,300

VroeKilwaoz

Rozmowy konTROLLowane Samos

23,059

>>>Bloody<<<

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

3,238

JestMoc

Ostatnie aktywności

• 2nd Demon -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Cytat od Heraned: „napisz śmiało mi na pw, nie bój sie a poczekaj z tydzień z Twoją matką sie juz kontaktowałem mam nadzieje, ze nie usunąles rozmow z fb juz skonczylem z toba na forum, jak mama sie zdecyduje podalem do siebie namiary, zresztą…
  • Mleeko -

Lubi post użytkownika Charlotta w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Lexio: „Czyli nawet Ty, taka rzekomo bezstronna osoba, jestes za tymi, ktorzy klamia i wymyslaja na cudza rodzine ;). Bezstronnosc gora! ” @Lexio znowu próbujesz, już któryś raz z kolei, wmówić pozostałym użytkownikom coś, czego nie…
  • Heraned -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

napisz śmiało mi na pw, nie bój sie a poczekaj z tydzień z Twoją matką sie juz kontaktowałem mam nadzieje, ze nie usunąles rozmow z fb juz skonczylem z toba na forum, jak mama sie zdecyduje podalem do siebie namiary, zresztą z przelewów tez mieć będzie
  • Kowalsky -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra Wp and archer rozwój

Wątek
    Siemka... Posiadam 55 wp z eq: fms 9 37sr(szukam lepszego) mglista 9 2khp 30atak 5% do pż kd blok speed unik wyzywka 9 okrągła 9 nno 8zr 6int kozaki 9 1,5khp 5kryt wisior 54 9 1,5khp 5kryt ebo 9 20dt Skille ostrze P, strach zbrojka też już…
  • GrupaBraaaci -

Lubi post użytkownika Stach007Wetar w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

Polubienie (post)
    Tak oficjalnie dla paru szczekaczy, tak to do Ciebie GP LogOuT i Pociu jeżeli już tak szczekacie to moze wojennke gildyjna albo pvp? Rzucam rękawice pvp 1vs1 GamePriv, LogOuT, Pocia. A jak tchórzycie to wojnę gildii wasze 3/5postaci bo nwm ile tam…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika >>>Bloody<<< w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od RShamane2137: „Cytat od Charlotta: „Każde odmienne zdanie traktujecie wrogo. ” O popatrz, naprawdę? Odniosłem takie wrażenie, że sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Jeżeli ktoś ośmieli się mieć odmienne zdanie i napisać je tu…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Arrabbiata w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    "Grono przykłandych użytkowników forum metin2.pl które otacza się wzajemnym szacunkiem i przestrzega regulaminu". Odpowiem tylko i wyłącznie za siebie. Gram na Wetarze=nie znam większości osób z "mema".Szacunek należy się kazdemu.W moich…
  • Mein -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Alchemia 18.4.

• Mein -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

• Mein -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.