Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

UWAGA!
Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Serwer Beta 2017 (publiczne testy nad balansem i świątynią Zodiaku) - dyskusja.

924

NuBiiS

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

14,194

Supreme

Zbugowany skill? - Berserk

1

Supreme

Eq na meley - pomocy

50

BuTcHeR

Rozmowy konTROLLowane Wetar

21,767

ExeantS18

Rozmowy konTROLLowane Andros

14,281

gacekk38

Procesor amd fx problem z trzesącym się obrazem naprawiony??

18

Zamar

Item Shop - dyskusja

3,417

KUFEL

Ebonitowa branza vs srebna

14

Virtus

Baronówna Pająków

6

EgZeQuToR

Ostatnie aktywności

• Voilie -

Użytkownik odpowiedział na komentarz WyroczniaAlethei na ścianie użytkownika Voilie.

Odpowiedź na ścianie
    Pojawią sie do końca tygodnia :>
  • NuBiiS -

Użytkownik odpowiedział w wątku Serwer Beta 2017 (publiczne testy nad balansem i świątynią Zodiaku) - dyskusja..

Cytat od Zalas: „aż żal pisać a każdy patrzy subiektywnie... ja nie rycze ze moje szycie na którym tylko polegałem w pvp dostaje nerfa, tylko pytam jakiego nerfa żeby przeanalizować i może się na coś innego przerzucić a wy w większości…
  • announcement_metin2_it_4a7d92334e95769494996f7188cae3fd.jpg
    Gracze Metin2! Dnia 20. września w naszym sklepie z przedmiotami w sprzedaży dostępna będzie za 35 Smoczych Monet.
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Dodatkowo na…
  • Zamar -

Lubi post użytkownika zoNE w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Tzn. ze zwykly uzytkownik nie moze nic zorganizowac dla graczy :P? Chyba lepiej, ze ktos cos chce cos zrobic dla spolecznosci, a nie tylko czekac az mu zrobia - ale to takie moje zdanie :P.
  • Supreme -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

A organizuj co chcesz. Słabo dopracowany jest ten event (w kwestii dokładności i dostępności kryteriów i informacji na forum) - o to mi tylko chodzi. Nieważne, nie chce mi się pisać o tym. Możecie usunąć moje posty, whatever.
  • Supreme -

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Zbugowany skill? - Berserk.

• zoNE -

Tzn. ze zwykly uzytkownik nie moze nic zorganizowac dla graczy :P? Chyba lepiej, ze ktos cos chce cos zrobic dla spolecznosci, a nie tylko czekac az mu zrobia - ale to takie moje zdanie :P.
  • Supreme -

Słabo to jest zrobione Danielu. Moim zdaniem. Forum to forum, YouTube to YouTube. A Ty jesteś zwykłym użytkownikiem, nie teamlerem z tego co mi wiadomo. 1984.
  • VanDestroyer -

Użytkownik opublikował nowy wątek: GRA Zbugowany skill? - Berserk.

Wątek
    Witam. Moje pytanie dotyczy Skilla Wojownika body - Berserk. Nie gram na IS'ie, Czytanie książek dokonuje bez rad, chyba, że z misjii. Zacząłem czytać berserk podobnie jak Aure, lecz od samego początku widziałem problem, Aura wchodziła w miare…
  • zoNE -

No niestety, taki okres, trzeba sie nieco bardziej postarac, ale na tym polegaja wyzwania i zabawa, aby temat zyl nie tylko raz w roku :P. Szczegolnie, ze jest duzo pustych kategorii, w ktorych mozna smialo rywalizowac :P.