Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

15,054

Michu

Rozmowy serwera Jawa

228

Edeu

Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

2,527

Michal546

Zmiany w grze - dyskusja

31,727

Django

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Aszti
2,446

Aszti

Smocze Koło Losu (20-25.07.2019)

0

Rozmowy serwera Diumar

2,202

AauaaaMetin2

Rozmowy serwera Rubinum

15

caulen

Expimy Art'a - Cześć 2

304

blue45

Zgadnij, kto napisze następny?

5,137

SamarytaninEtolina

Recent Activities

• Beatles -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Podsumowanie dymów pod DT czyli Chunjo i Shinsoo wygrało ponieważ ja włączyłem wolny,pomodliłem się do @kryndor i każdy z Irre schodził na max 2 skille,MiniArixan dostał 50k ze sfery,ja wtedy podszedłem do niego i go załatwiłem jego tekstem ''wyj…
  • Beatles -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Przejelismy kontrole nad Etolinem Sir ” Serca moich ludzi są pełne zapału, moi ludzie są spragnieni bitwy tak samo jak ja, przygotuj się do walki.
  • Beatles -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Przejelismy kontrole nad Etolinem Sir ” @Michu Bandyci grasują w pobliżu m1 Wasza Wysokość. #JI
  • Beatles -

Liked Abwehry’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Quote from Abwehry: “Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić? ” mozesz :wejsc na ts i wyjasnic…
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “mozesz :wejsc na ts i wyjasnic sytuacje zlozyc skarge do lidera gildii siedziec cicho wyc wybierz sobie opcje :D JK ” Kpisz sobie panie? Tylko głupiec poważyłby się na coś takiego. Quote from Abwehry: “Co to ma byc?!…
  • Beatles -

Like (Post)
    Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić?
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from Stormus: “MiniArixan wbił do m1 a mnie aż z wrażenia jakim to on jest potężnym ninją wywala z gry . Przypadek ? nie sądzę :)@Stormus widzę że mamy wspólnych wrogów, dlatego przepraszam że dokuczalem Ci w grze już nie będę.
  • Beatles -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    MiniArixan wbił do m1 a mnie aż z wrażenia jakim to on jest potężnym ninją wywala z gry . Przypadek ? nie sądzę :)
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Mein v2: “@Ascoran możesz powiedzieć jakim prawem zablokowales mi wszystkie konta za "nielegalne oprogramowanie"? Według ciebie nastawienie 30 szamanek bijących kryndora na pojedynku jest nie do osiągnięcia bez…
  • MaSensi -

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: (Hidden Content) ” Panie szanse są bardzo nierówne, jeden przeciwko czterem to po prostu nie jest w porządku.