Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Item Shop - dyskusja

8,035

Wiwek

Zmiany w grze - dyskusja

41,258

Sonicx

Rozmowy serwera Etolin

13,353

Sonicx

Pierścienie teleportacji

5

Django

Zgadnij, kto napisze następny?

4,527

Charlotta

Exp w grocie

6

Shadow

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Shadow
2,172

Shadow

Chciałam się przywitać!

1

TanquePL

Skrzynia nimfy wodnej

6

newmetin44

Rozmowy serwera Diumar

2,019

Michu

Recent Activities

• Shadow -

Liked Charlotta’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    Wypowiadając się w pogardliwym tonie "dorośnij", stosujesz agresywny argument ad personum, nie merytorykę. Czasem jeden gracz ma lepszy pomysł niż pozostali zatrudnieni w firmie specjaliści. Do eventów, czy płaczu się nie odniosłam…
  • Wiwek -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Fajnie by bylo jak by dali HH chetnie wkoncu bym zaladowal cos :D
  • Beatles -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Co za absurd z tymi danymi xD. Serio myslisz, ze jestes jakas ultrawazna osoba i ktos bedzie sobie w ogole zadawal tyle trudu zeby Cie wyszpiegowac xD?
  • SenNaJawie -

nie musi byc uwzgledniane, ankiety to idiotyczny pomysl, bo wiekszosc to nooby, nie chcialbym zeby te nooby o czymkolwiek decydowaly.
  • Sonicx -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from VroeKilwaoz: “Quote from SenNaJawie: “moze w tamtych grach ludzie nie potrzebuja tyle rzeczy, ile jest rodzajow ulepow... ja tam wole miec pokitrane niz szukac zawsze od nowa, tak samo jakies przetopy itp a na glownej to 1.5 zakladki…
  • Charlotta -

Wypowiadając się w pogardliwym tonie "dorośnij", stosujesz agresywny argument ad personum, nie merytorykę. Czasem jeden gracz ma lepszy pomysł niż pozostali zatrudnieni w firmie specjaliści. Do eventów, czy płaczu się nie odniosłam…
  • VroeKilwaoz -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from SenNaJawie: “moze w tamtych grach ludzie nie potrzebuja tyle rzeczy, ile jest rodzajow ulepow... ja tam wole miec pokitrane niz szukac zawsze od nowa, tak samo jakies przetopy itp a na glownej to 1.5 zakladki zajmuje samo eq, a co mowic o…
  • IreePlebS -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Nie chodzi o żadne dane, to, że czasami sobie takimi cykadami czy leksiami manipuluje to inna sprawa ^^ ” argument z serii „wszystko poszlo zgodnie z gory zaplanowanym planem“ rodem z kreskowek. Jestes nudny
  • Aata... nie Atta -

Liked Distracted’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :)