Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy serwera Jawa

108

MagKai

Policz do miliona

20,732

snamthor

Zmiany w grze - dyskusja

29,516

StaryWeteranS7

Rozmowy konTROLLowane Samos

19,768

FvnkyTrIp

Rozmowy konTROLLowane Tortuga

7,393

Mindok

Przelewik brak sm

1

hater

Item Shop - dyskusja

5,235

waldi580

System Zwierzaków - dyskusja

2,548

CardinaleLeJiin

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

17,529

waldi580

ŚmieSZNE SS na Jawie

1

waldi580

Ostatnie aktywności

• Satomi -

Lubi post użytkownika nindian w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Czy Wy naprawdę liczyliście, że coś w tej grze będzie działało zgodnie z założeniem? Art będąc "najwyżej" z polskiego teamu sam ma jakieś szczątkowe informacje o nadchodzących zmianach itp. Specjalne zabezpieczenia? Ile czasu w to gracie?…
  • zawadka92 -

Lubi post użytkownika Mindok w wątku Rozmowy konTROLLowane Tortuga.

Polubienie (post)
    Cytat od xSfon: „skończyłem gre na tortudze z 1.5 roku temu a ty tam dalejsz grasz i sie nic nie zmieniłeś dalej do mixu xDDD a jedynie co zmieniłeś to gildie xDDDDDDDD ” Tak sie smiejesz a na Tasmanii sfonik sam byłeś nieźle tyrany na…
  • xLUCIFERx -

Lubi post użytkownika StaryWeteranS7 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Teraz co rok będzie taka taktyka ze strony gyfy, że im dłużej jest odwlekana fuzja serwerów to damy nowy serwer z ekskluzywną zawartością a jak zainteresowanie spadnie to kolejny ex serwer? Szalenie ciekawa taktyka aby tylko kasę wydoić do…
  • Reverse -

Lubi post użytkownika Art w wątku Nowość Serwer Jawa wystartował!.

Polubienie (post)
    Other_metin2_pl_2017_04561a8667d24a12c53c028680b8b214.png
    Drodzy Gracze! Nowy, specjalny serwer Jawa właśnie wystartował! Informacje dotyczące nowego serwera: - Wyjątkowy serwer o ekskluzywnej zawartości! - Instancja 'Obrona Statku' – wyłącznie na
  • MagKai -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Jawa.

Zgłosiłam łącznie 10 botów, choć większość omijałam. Pisałam do 3 GMów. Ilu odpowiedziało? Zero. Który zbanował któregoś z tych botów? Żaden z nich. Coś jeszcze?...
  • CzasNaMnie -

Lubi post użytkownika StaryWeteranS7 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Teraz co rok będzie taka taktyka ze strony gyfy, że im dłużej jest odwlekana fuzja serwerów to damy nowy serwer z ekskluzywną zawartością a jak zainteresowanie spadnie to kolejny ex serwer? Szalenie ciekawa taktyka aby tylko kasę wydoić do…
  • snamthor -

Użytkownik odpowiedział w wątku Policz do miliona.

• StaryWeteranS7 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

• Satomi -

Lubi post użytkownika CzasNaMnie w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Art: „Prace nad zabezpieczeniami wciąż trwają i część z nich już działa. Nic więcej powiedzieć w tej kwestii nie mogę. ” Że co działa? Na pole truskawki zbierać a nie zajmować się administrowaniem gry.
  • Wranath -

Lubi post użytkownika zawadka92 w wątku Rozmowy konTROLLowane Tortuga.

Polubienie (post)
    Wołać to sobie możesz Navemi na gromniste ^^