Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy serwera Diumar

990

UPADASZ

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

19,825

WyroczniaAlethei

Wojownik Body

9

dadzio191011

Serwer eventowy, promocje z okazji Czarnego Piątku i mroźna akcja świąteczna!

7

Art

Przyklejony Luźne pogawędki

3,572

Nerose

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

1,326

Smarki

Eventy poboczne

5

Eylis

Zgadnij, kto napisze następny?

46,898

Eylis

Razador solo

7

VIII

Ceny eq na samos

0

Ostatnie aktywności

• UPADASZ -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Diumar.

Cytat od 2nd Demon: „Cytat od Nerose: „Dobrze że ty swoje słabości nadrabiasz na pomarańczowym ryneczku bo by było kiepsko (PS: trochę drogo ten likan na wybornej ^^ ) ” Nie mam likana na wybornej, pomyliłeś osoby mordeczko. :) ” no i kogo to obchodzi pal…
  • WyroczniaAlethei -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Pytanie teraz ktory kupon jest za jaka ilosc misji. Domyslam się, ze od gory jest 20 i rosnąco
  • Mleeko -

Teraz śledzi Danvis.

Obserwuje
  • 2nd Demon -

Cytat od Nerose: „Dobrze że ty swoje słabości nadrabiasz na pomarańczowym ryneczku bo by było kiepsko (PS: trochę drogo ten likan na wybornej ^^ ) ” Nie mam likana na wybornej, pomyliłeś osoby mordeczko. :)
  • UPADASZ -

ale dla mnie to gra ja sie nie chwale co mam a czego nie bo ja jak mam chwile czasu wlaczam gre pobawie sie poprowokuje łbów z topki tych co nielubie tak samo i wychodze z gry wracajac do swojego zycia. w wolnych chwilach Hobistycznie wchodze na forum…
  • Bishu95 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

No no ludzie nagrody ze Jemiole na skrzynce :D ciekawe kiedy nagrody za top500 ? XD
  • oSMOKU -

Lubi post użytkownika Witold001 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Aż mi się przypomina sytuacja jak zgłosiłem kolesia bo mnie wyzywał, byłem akurat w trudnym lochu małp, zrobiłem ss'a. A odpowiedzią z suportu było to, że ss jest niezgodny ponieważ nie ma Chanellu ani Serwera. Pozdrawiam kumatych :)
  • Nerose -

Cytat od 2nd Demon: „Się gra się ma. Najbardziej nie lubię tych co tłumaczą swoje słabości innych zaradnością. Bo oni robią, a ja nie. To może i Ty zacznij, a też się powiedzie? Polecam spróbować, poprawa widoczna w samym nastawieniu od razu. :D ” Dobrze…