Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy konTROLLowane Samos

22,721

waldi580

Zgadnij, kto napisze następny?

41,282

Nerose

Rozmowy konTROLLowane Etolin

21,257

MiecioEtolin

Logo gildii

4

GokhanSaki

Serwer Open Beta - wersja 18.4

321

DoKsztyUczciwy

Zabawa - powiedz słowo na literę....

19,476

Oxytocyna

Zmiany w grze - dyskusja

32,188

kriss311

Kapsel, Ci prawdę powie

2,741

Oxytocyna

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

723

Oxytocyna

Co u Misiaczka

2

Vanilla

Ostatnie aktywności

• waldi580 -

Lubi post użytkownika Michu w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Kimusiek: „Michu poczytaj jego posty na temat tego czy gra i wtedy coś powiedz mądrego :) ” Proszę podaj mi post w którym @RShamane2137 pisze jednoznacznie, że nie grał na Samosie i nigdy tam postaci nie miał. Wtedy wyśle tobie kwiaty i dam…
  • waldi580 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Kimusiek: „Cytat od RShamane2137: „Choćbyś nie wiem ile i jak długo płakał, to i tak tu będę, bo jestem na odpowiednich kontrollowanych ” Żaden dział na forum metina Ciebie nie dotyczy bo przeciez nie grasz gosciu, a tym bardziej…
  • Kimusiek -

Cytat od Hellrider: „Dobrze, to ja mam pytanie. Aby udzielać się na forum muszę po prostu nabić x godzin w ciągu 20 lat, czy może muszę regularnie grać po x godzin tygodniowo? A może muszę wbić odpowiedni lvl? Eq? Zbić odpowiedniego bossa?…
  • Konradeek -

Polubienie (post)
    Cytat od Kimusiek: „Cytat od RShamane2137: „Choćbyś nie wiem ile i jak długo płakał, to i tak tu będę, bo jestem na odpowiednich kontrollowanych ” Żaden dział na forum metina Ciebie nie dotyczy bo przeciez nie grasz gosciu, a tym bardziej…
  • Lexio -

Polubienie (post)
    Cytat od Kimusiek: „Michu poczytaj jego posty na temat tego czy gra i wtedy coś powiedz mądrego :) ” Proszę podaj mi post w którym @RShamane2137 pisze jednoznacznie, że nie grał na Samosie i nigdy tam postaci nie miał. Wtedy wyśle tobie kwiaty i dam…
  • Lexio -

Cytat od Kimusiek: „Michu poczytaj jego posty na temat tego czy gra i wtedy coś powiedz mądrego :) ” Wy ustalcie przynajmniej jedna wersje, czy gra czy nie. Bo zmieniacie to w zaleznosci od tego jak Wam pasuje :)
  • Konradeek -

Lubi post użytkownika Cannabis86 w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis: „Ci co do zaprezentowania mają jedynie avatar na forum ” do mnie pijesz? :D haha
  • Michu -

• Lexio -

Polubienie (post)
  • Hellrider -

Dobrze, to ja mam pytanie. Aby udzielać się na forum muszę po prostu nabić x godzin w ciągu 20 lat, czy może muszę regularnie grać po x godzin tygodniowo? A może muszę wbić odpowiedni lvl? Eq? Zbić odpowiedniego bossa? Co z ludźmi, którzy…