Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Przyklejony Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

995

Orestes

Rozmowy konTROLLowane Diumar

14,186

ulicznywojownik30

Jakiej muzy słuchacie?

7,185

Orestes

Rozmowy konTROLLowane Samos

20,407

ulicznywojownik30

DT riper

0

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

18,105

TawisK

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

136

Reverse

Zabawne screeny z gry - Diumar

198

WujekDiumar

Zgadnij, kto napisze następny?

38,859

Reverse

Zmiany w grze - dyskusja

30,508

Eylis

Ostatnie aktywności

• DARKRIDER -

Lubi post użytkownika ulicznywojownik30 w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Pamiętam jak kiedyś wysłałem jej zdjęcie sprawdzianu najwidoczniej coś musiała zrobić źle, udostępniłem odpowiedzi znajomym ze szkoły i wszyscy dostali 1” to chyba jakas nowa technika niszczenia konkurencji w metinie…
  • Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Dużo krzesełek mam ... [zabawa].

Przypominam ! [i]Zapisy potrwają do 25 sierpnia do godz. 20:00[/i]
  • ulicznywojownik30 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

youtube.com/watch?v=_blUxRZtNbM za duzo ladowali w sile zapomnieli dodac kilka punktow w inta nie wymiguj sie kliczkowsky trza napisac do gameforga zeby ogarna pentagon wojownik vs ares wojownik vs kliczkowsky demon vs junger jedrzej vs junger :crazy:
  • Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

• Lorint. -

Lubi post użytkownika TawisK w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Nadal jest jakiś błąd związany z nie naliczanym ruchem, więc nie będzie, dopóki nie naprawią. W tym tygodniu pytano juz o to -naście razy.
  • ulicznywojownik30 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Lorint.: „Pamiętam jak kiedyś wysłałem jej zdjęcie sprawdzianu najwidoczniej coś musiała zrobić źle, udostępniłem odpowiedzi znajomym ze szkoły i wszyscy dostali 1” to chyba jakas nowa technika niszczenia konkurencji w metinie…
  • Kasztan300 -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra DT riper

Wątek
    Witam. Mam surę 75 lvl bm ochronka P ogniste G7 mroczne G1 sfera M9 poli P, eq truta +6 34 sr kd+4, stal +8 1,5k hp, ebo 20dt, naszyjnik ametystowy +6 2k hp, branza z nieb. łez +8 1,5k hp, helm rogowy +6 tarcza budda +9. Ogólnie 16k hp i 576 defa, Co…
  • TawisK -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Nadal jest jakiś błąd związany z nie naliczanym ruchem, więc nie będzie, dopóki nie naprawią. W tym tygodniu pytano juz o to -naście razy.