Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Zmiany w grze - dyskusja

27,613

BODI26

Zagubiony w tej grze

7

Piterson

Zgadnij, kto napisze następny?

35,564

Gootek

Rozmowy konTROLLowane Etolin

18,925

Jazzy.tbd

System Zwierzaków - dyskusja

2,191

Satomi

Rozmowy konTROLLowane Diumar

12,369

Ariswar

Rozmowy konTROLLowane Tortuga

6,989

Sedrig

Rozmowy konTROLLowane Andros

15,574

K4RAMBA

Item Shop - dyskusja

4,500

grzes282

Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

15,877

AyeT

Ostatnie aktywności

• MDriver -

Lubi post użytkownika Jazzy.tbd w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    jakieś 80% mojej gildi wogóle nie używa forum poza marketem, nie wypowiadają się bo po co, to tylko forum, nic nie znaczące w grze pisanie, dla nich strata czasu. Po za tym myśle, że mozliwość dyskusji z takimi ludźmi jak ty to żadna strata dla nich ;)
  • BODI26 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Gram od początku s2 Feniks,na jednej postaci, więc też coś napiszę. Czytając wasze posty wnioskuję że każdy chce w ciągu 1miesiaca wbić -120 lv bez problemu czy is i oczywiście mieć eq na wypasie. Co do samej fuzji take same poruszenie było…
  • Ariswar -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Osobiście sądzę, że dla Twego spokoju @Art wystarczy miesięczne info na głównej tablicy o zmianach bądź ich braku. Lepiej napisać "Nic się w tym miesiącu nie wydarzyło" niż milczeć niczym grób pozostawiając graczy w ich rozgoryczeniu na…
  • Piterson -

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Zagubiony w tej grze.

A reszta eq? Żelak, ebo i co dalej? Wszystko 5b? Ile mniej więcej każda czesc eq bedzie kosztować? Zakładam że sama śmierta z bonami z 150kk..
  • PaterkulusS2 -

Polubienie (post)
    Cytat od Dmx: „Jazzy Czekamy na Fuzje i zobaczymy co pokarzecie z Twoja gildia bo coś czuje ze będziecie chować się w lochu małp udając ze dropicie medale xD ” ja dropie Medale gdy ide do czerwonych xd
  • Gootek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

• Bies -

Polubienie (post)
    Cytat od OdZadziornej: „e tam teraz to juz mnie to malo interesuje xD ” standardowe zachowanie trola forumowego, jak mu już czarno na białym ktoś dał dowód, że nie ma racji to go to nie interesuje ;) ps. nie licytuj mojego pancerza bo nawet nie masz lvl…