Metin2 Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Rozmowy serwera Etolin

3,419

kryndor

Item Shop - dyskusja

7,228

Cannabisherr

skojarzenia :D

28,550

Chada

Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9

1,195

Beatles

Zgadnij, kto napisze następny?

46,515

Xarrion

Ban za Powiązanie z Kontem którego nawet nie znam o,O

83

Beatles

Przyklejony Luźne pogawędki

3,488

Canhide

Zmiany w grze - dyskusja

36,435

Mein

Loga Gildii

1

Rick

Szaman smok i biolog

15

mateusz1usz

Ostatnie aktywności

• Mindok -

Lubi post użytkownika incognitoUNBAN w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Art: „Nie są planowane żadne rekompensaty za straty moralne. Aczkolwiek jestem ciekawy toku rozumowania, czymże te straty w tym przypadku by były. ” Więc według Ciebie np otrzymanie stroju po miesiącu nie jest problemem ? Gracz kupuje…
  • TradinationalPlayer -

Lubi post użytkownika Kirkorr w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    I tak załadujecie is przy kolejnym hh.
  • kryndor -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Cytat od 2nd Demon: „Próbując naśladować nauki szanowanego wśród metinczyków @kryndora ulepszyłem mój łuk na satysfakcjonujący mnie poziom ulepszenia! Jestem z tego bardzo dumny, moje policzki są czerwone, a w oczach krążą łzy wzruszenia i…
  • Cannabisherr -

Użytkownik odpowiedział w wątku Item Shop - dyskusja.

Cytat od incognitoUNBAN: „Cytat od Art: „Nie są planowane żadne rekompensaty za straty moralne. Aczkolwiek jestem ciekawy toku rozumowania, czymże te straty w tym przypadku by były. ” Więc według Ciebie np otrzymanie stroju po miesiącu nie…
  • kryndor -

Lubi post użytkownika 2nd Demon w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Próbując naśladować nauki szanowanego wśród metinczyków @kryndora ulepszyłem mój łuk na satysfakcjonujący mnie poziom ulepszenia! Jestem z tego bardzo dumny, moje policzki są czerwone, a w oczach krążą łzy wzruszenia i wdzięczności dla…
  • 2nd Demon -

Lubi post użytkownika kryndor w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Misiaczek: „Cytat od kryndor: „Co ma zachowanie gracza do mojego sposobu na alche? ” To jaki jest ten sposób :) ” Co do jego ujawnienia, to mam bardzo poważne wątpliwości. Przede wszystkim dlatego, że nie wiem czy chciałbym żeby ten…
  • 2nd Demon -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Próbując naśladować nauki szanowanego wśród metinczyków @kryndora ulepszyłem mój łuk na satysfakcjonujący mnie poziom ulepszenia! Jestem z tego bardzo dumny, moje policzki są czerwone, a w oczach krążą łzy wzruszenia i wdzięczności dla…