Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

13,455

Michu

Jakiej muzy słuchacie?

• monio009
  • Shadow
2,168

Shadow

Skrzynia nimfy wodnej

5

Akwamaryn

Zgadnij, kto napisze następny?

4,516

Eylis

Rozmowy serwera Diumar

2,021

Michu

Zmiany w grze - dyskusja

41,234

Michu

Item Shop - dyskusja

8,049

marek22

Exp w grocie

4

RXTER141x2

Łączenie przedmiotów skrzynia losu

0

Pinned Klient gry doznał awarii? Grę wywaliło do pulpitu? Opisz sytuację

22

Art

Recent Activities

• Michu -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Eylis: “Quote from MrNobody: “Quote from Eylis: “Czy to jest namawianie do samobójstwa? ” Co ty nauki latania :PArt. 151.Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze…
  • MrNobody -

Ale ja niczego nie wyszukiwałem sam napisałeś gdzie jesteś co robisz(biegasz, bijesz melejki) i ile zarabiasz na tej cieciarni (przejrzyj swoje awatary, i posty, a i jeszcze była lokalizacja ale to już prze milczę :P) Ja tylko Pacze :P ELO
  • Aata... nie Atta -

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na…
  • Eylis -

Quote from Jazzy.tbd: “pozwij mnie, chętnie przytule pare groszy za wygraną sprawe ;) ” Dlaczego Ciebie? Przecież to mr nikt mi o tym gada xd
  • MrNobody -

Quote from Eylis: “Quote from MrNobody: “Quote from Eylis: “Czy to jest namawianie do samobójstwa? ” Co ty nauki latania :PArt. 151.Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze…
  • Jazzy.tbd -

• Eylis -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich…
  • Jazzy.tbd -

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich…
  • Aata... nie Atta -

Quote from MrNobody: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie