Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

• New

Lista zmian 19.3

Drodzy gracze!
    Przygotujcie się na aktualizację 19.3! Przeczytajcie w liście zmian, jakie czekają Was nowości, ulepszenia i poprawki.

Nowości

• Nowy kompleks instancji: Płaskowyż Iluzji z lochami Przebudzenie i Szczelina Czasu
      • Każde konto, które posiada postać z poziomem 110+ otrzyma jedną Książkę Przebudzenia, aby móc przetestować nowy loch Przebudzenie bez uprzednieego wykonania dziennego zadania.
    • Letni event: nowe kostiumy, nakrycia głowy i zwierzak (Event zostanie aktywowany w późniejszym terminie)
    • Odłamki Smoczego Kamienia+: nowa seria misji dla wysokopoziomowych graczy od pz. 110
    • Dodano nowy przedmiot, by można było zresetować serię misji "Badania Biologa" dla poziomów 92 i 94

Ulepszenia

• Wiadomości GM: przedłużono czas ważności z 7 na 30 dni
    • Mapa Zodiaku: nie można już otwierać szkatuł blasku księżyca nadal można otwierać szkatułki blasku księżyca, jednak nie będą z nich wypadać potwory (zmiana ta obejmuje wszystkie mapy)
    • Dla pieczonych ryb

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rozmowy serwera Etolin

13,259

xFIFIx

Zmiany w grze - dyskusja

41,028

Extaza

Exp 75+

3

Akwamaryn

Pytanko meley 6 typ 3 skile

3

Adam

co z spam botami?

62

Fusia

Jakiej muzy słuchacie?

2,094

Insomnia

Zgadnij, kto napisze następny?

4,409

Nalif

Rozmowy serwera Diumar

1,984

Fusia

Lag na autołowach - wywalanie z gry

0

Alchemia

1

Senis10

Recent Activities

• sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    turbo zrob taka postac ja ubiore bufke i ci obiecuje ze bez alchemii i odpalu cie przetyram tak ze ci sie przykro zrobi xd
  • sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from turboo: “Bardzo długo stałem na 55 moim mentalem zrobiłem wyborne koło i teraz wbijam powoli większy lv (aktualnie stoję na 100lv i oddaje biologi) jaka masz alchemie na swoim 120lv ? Pewnie nie jeden 55 ma lepszą niż Ty. Nie jest…
  • kryndor -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…
  • xFIFIx -

Liked NeeQo’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @kryndor chce żebyś wiedział że jesteś najwspanialszą osobą jaką udało mi się poznać, bierzcie Panowie przykład z tego oto człowieka!
  • NeeQo -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…
  • xFIFIx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• kryndor -

Liked NeeQo’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @kryndor chce żebyś wiedział że jesteś najwspanialszą osobą jaką udało mi się poznać, bierzcie Panowie przykład z tego oto człowieka!
  • kryndor -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze…
  • NeeQo -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Celtycki-Dzik -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze…