Metin2 Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Strona Główna
       Wiki
       Zalecenia
       Regulamin Forum
Ukryj eventy

Co w grze?
Co na forum?

Co na Metin2 Wiki?

Wydarzenie Serwer Kanał Start wydarzenia Koniec wydarzenia
Wygenerowano: / Czas serwera:

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Luźne pogawędki

259

Beatles

Rozmowy serwera Etolin

17,300

Nameczaner

Filmiki serwera Etolin

218

Stachu

Rozmowy serwera Diumar

2,322

Lucjusz

Expimy Art'a - Cześć 2

351

blue45

Zgadnij, kto napisze następny?

5,816

Celtycki-Dzik

Rozmowy serwera Rubinum

327

MocWpNaSpota

Zmiany w grze - dyskusja

32,552

Flawlee

Kolega, koleżanka do pogaduch bądź wspólnej gry.

0

Potworne Trio

21

RevWolt

Recent Activities

• Beatles -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Jeździłem 15minut i miałem w tym cel. Gildia bogów powinna mnie zestrzelić z tego konia, ale oni moga tyle co tu napiszą. + Fajnie tak przez 15minut arixana cięciem z siodła poganiać…
  • AyoHiru -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    ¯\_(ツ)_/¯ OOGhZwQ.png Wgl @kayohardcore, co z tym szacunkiem do redów u was w gildii xD
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked Stachu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej :D ” Quote from Stachu: “Demon błyszczy xD ” wyjcie mixy ” I już masz po eq. Więcej nie pożyczysz :D
  • Stormus -

Liked MinLee’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej :D ” Postać musi stać aby mnie do Gildi przyjeli xd Film rzeczywiście OBIECUJĄCY :P
  • Beatles -

Replied to the thread Luźne pogawędki.

Quote from Reverse: “Quote from Beatles: “@Reverse lolint takie uwielbia awatary :rolleyes: Niech ustawi podobny <3 Tak Reverse jak zdrówko? Byłeś na wakacjach? ” A w porządku, dziękuję. Mam nadzieję, że u Ciebie również wszystko dobrze.Czy byłem na…
  • Nameczaner -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Stachu: “Quote from Nameczaner: “Quote from WegielWBucie: “¯\_(ツ)_/¯ OOGhZwQ.png Wgl @kayohardcore, co z tym szacunkiem do redów u was w gildii xD ” Vikinga bym się o to nie czepiał bo on za każdym razem jak widać podchodzi z…
  • Stormus -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from WegielWBucie: “¯\_(ツ)_/¯ OOGhZwQ.png Wgl @kayohardcore, co z tym szacunkiem do redów u was w gildii xD ” Vikinga bym się o to nie czepiał bo on za każdym razem jak widać podchodzi z dystansem do dymów, a…
  • ItsDemonWolf -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from WegielWBucie: “¯\_(ツ)_/¯ OOGhZwQ.png Wgl @kayohardcore, co z tym szacunkiem do redów u was w gildii xD ” Vikinga bym się o to nie czepiał bo on za każdym razem jak widać podchodzi z dystansem do dymów, a…
  • Stachu -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from MinLee: “Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej :D ” Postać musi stać aby mnie do Gildi przyjeli xd Film rzeczywiście OBIECUJĄCY :P ” już znasz regulamin dojścia do gildii teraz 2 zdjęcia cv i list motywacyjny…
  • ItsDemonWolf -

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej :D ” Quote from Stachu: “Demon błyszczy xD ” wyjcie mixy ” I już masz po eq. Więcej nie pożyczysz :D