You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

AssaineCK

Professional

• "AssaineCK" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, March 24th 2010, 4:30pm

Jaka postacią wbić najszybciej lvl ?

Chciałbym się spytać jaką postacią wbić jak największy i najszybszy lvl na nowym serwerze ? Załadowałem trochę SM chcę kupić Pierścień Expa i która postać wybrać ?

P.S Ja nie jestem kolejnym noobem który chce być w topce tylko chcę udowodnić kolegą :)
"Człowieku dobrej woli bądź pozdrowiony"

Higashiyama

Yakkosan - Piechur

Occupation: ♥NoLiFe♥

• Send private message

2

Wednesday, March 24th 2010, 4:36pm

nie bedziesz tak czy siak w topce ;) do tego trzeba miec doswiadczenie a nie tylko sm

ale odpowiem ci na pytanie.. jak juz masz zamiar byc w tej topce na pare dni to ninja grac wtedy mozesz na marmurach expic i szybko wbijesz lvl
s25
Jinno 70 lvl on

AssaineCK

Professional

• Send private message

3

Wednesday, March 24th 2010, 4:39pm

Nie chcę być w topce chcę mieć postać która wbije 70 lvl w założmy 1 miesiąc :) A potem,żebym expił bez itemp shopu

Przypominam,że gram dziennie po 3-4 godziny :)

ZuY

Intermediate

• "ZuY" has been banned

Occupation: Uczeń

• Send private message

4

Body,Mental,Wp Obojętnie jaki ninja na Poli

Asetar

Intermediate

• "Asetar" has been banned

Occupation: Buddda

• Send private message

5

Szaman SMok

AssaineCK

Professional

• Send private message

6

Wednesday, March 24th 2010, 4:40pm

Szaman Smok to męczarnia a buffować mi się nie chce to jest denne

Myślałem nad Mentalem poli krytyk i heja tylko nie wiem czy to wypali ?

Intex

Beginner

• "Intex" has been banned

Occupation: Szkoła;(

• Send private message

7

Wednesday, March 24th 2010, 4:40pm

Szaman Smok jest spoko jak sie umie grac:)nim xD
Nienawidze Wojów to największe nooby którzy nie potrafią grać inna klasa! :jinno: :shinsoo: :chunjo:

Higashiyama

Yakkosan - Piechur

• Send private message

8

Wednesday, March 24th 2010, 4:41pm

Szaman Smok to męczarnia a buffować mi się nie chce to jest denne

Myślałem nad Mentalem poli krytyk i heja tylko nie wiem czy to wypali ?

gra szamanem jest przyjemna i da rade wbic w miesiac 70 lvl bez buffowania i meczenia sie ;)
s25
Jinno 70 lvl on

Intex

Beginner

• Send private message

9

Wednesday, March 24th 2010, 4:42pm

może i tak:) ale jak ktoś ma nim grać pierwszy raz;) xD
Nienawidze Wojów to największe nooby którzy nie potrafią grać inna klasa! :jinno: :shinsoo: :chunjo:

AssaineCK

Professional

• Send private message

10

Wednesday, March 24th 2010, 4:42pm

Powiem tak,że szaman odpada ze względu na wygląd.Tak szamanem owszem można wbić wysoki lvl w krótkim czasie,ale ja nie lubię się męczyć na małych lvl :)

Occupation: Robota to głupota

• Send private message

11

Wednesday, March 24th 2010, 4:43pm

osoby z topki grają z reguły w kilka osób np Jasio gra od 12 do 16 , Edek od 16 o 20 itd .. :D

moim skromnym zdaniem 70 Lv wbijesz dość szybko ninją na marmurka ale , jeśli chcesz osiągnąć wyższy to polecam sure WP !!! najlepsza postać do expa

tak na marginesie osoby z topki( wraz z powiedzmy paroma kumplami ) grają 23/24h ;> i wydają miesięcznie tysiące SM , choćby i na wybonowanie eq
no cóż smutno stwierdzić ale żeby dojść samemu do czegoś w tej grze ( bez ISu ) to naprawde wielki wyczyn
Widać nie mogę mieć żadnej normalnej sygnatury bo jest zawsze banowana tak więc zostanę przy tym
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Intex

Beginner

• Send private message

12

No ta:P Bo najlepiej grać wojem nie? :P

Higashiyama

Yakkosan - Piechur

• Send private message

13

ja gralam 1 raz szamanem i w 2 tygodnie wbilam 69 x)bez buffowania i exp szamanem sprawial mi wielka przyjemnosc nawet wieksza niz wojownik body
s25
Jinno 70 lvl on

AssaineCK

Professional

• Send private message

14

Wednesday, March 24th 2010, 4:44pm

Koleś jak mówię nie mam zamiaru wydywać lodu IS dostaję 200 SM i mam zamiar wbić wreszcie wysoki lvl,bo co wbiję 40-50 lvl to mi się nudzi bo ktoś ma lepsze eq przełożone z postaci i itp.

P.S Ludzię z topki to są chyba grubasami jak tyle dziennie siedzą przed kompem

Intex

Beginner

• Send private message

15

Wednesday, March 24th 2010, 4:47pm

Jak można siedzieć przed kompem 23,24h na dobeę xD jkie no-lifery xD :noob: :zalpl:

Higashiyama

Yakkosan - Piechur

• Send private message

16

Wednesday, March 24th 2010, 4:47pm

skoro masz takie podejscie ze jak zobaczysz eq +9 to lepiej nie graj w ogole ^^ to ze ktos ma eq+9 nie znaczy ze jest silniejszy i lepszy

a co do grubasow czemu sadzisz ze topka musi byc gruba?
s25
Jinno 70 lvl on

Intex

Beginner

• Send private message

17

Wednesday, March 24th 2010, 4:49pm

No bo jak siedzi tyle czasu przed kompem to chyba raczej ma mało ruchu =mało ruchu tyje się xD no chyba ze mają szybka przemiane materii xD

18

Wednesday, March 24th 2010, 5:46pm

"G" wiecie i piszecie. Nie będę tu się rozpisywał...; jak się nie umie grać to widocznie trzeba siedzieć 24/24; ja jakoś jako top1 expiłem 3-7h dziennie + 1-3h na "co innego" poza expieniem...

Autorze,
Jeśli chcesz wbić ten lvl to weź sobie dowolnego woja - WP bez sporej dawki ISu i ogólnie a początku jest bardzo ciężki. I nawet nie myśl o jakimś expieniu na poli...

Occupation: Robota to głupota

• Send private message

19

Wednesday, March 24th 2010, 6:26pm

czy ja napisałem że jedna osoba gra 23/24 :rofl: ? napisałem kilka to po pierwsze , a po drugie po co ci być top 1 ? graj sobie powoli , a nie wbijesz 40 lv , a widzisz w rankingu o koleś ma 50 , nie gram, powiem krótko żal.pl

po co wogóle ten durny temat , każda postać jest dobra do expienia ...
Widać nie mogę mieć żadnej normalnej sygnatury bo jest zawsze banowana tak więc zostanę przy tym
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

20

Wednesday, March 24th 2010, 6:45pm

czy ja napisałem że jedna osoba gra 23/24 :rofl: ? napisałem kilka to po pierwsze , a po drugie po co ci być top 1 ? graj sobie powoli , a nie wbijesz 40 lv , a widzisz w rankingu o koleś ma 50 , nie gram, powiem krótko żal.pl

po co wogóle ten durny temat , każda postać jest dobra do expienia ...

Nie ważne czy jedna, bo ja np gram całkiem sam ;)
Nikt kompletnie (chyba że jakiś jijijota) nie patrzy na ranking tylko chce jak najszybciej wbić lvle 60(drop z v2), 75(grota + drop specjalny), 86(stalki)

Temat durny nie jest, nie każda postac jest dobra do expienia. Poexp takim mentalem / WP a healerem...