You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 1st 2011, 4:42pm

Ktos mnie okradl z all eq!!!

WItam, byl dzien w którym jakis garcz wyslal mi link gdzie jestem jako 22 na liscie bana. Nie wiezylem ale sparwdzilem musialem sie zalogowac patrze nie ma mnie wracam na metina i sie loguje... Nieprawidlowy Login i Haslo.... Wchodze na meila a tam haslo zmienione szybko zmieniam i wlanczam metina... Jestem bez eq.. Koledzy mówią ze mam isc z tym na Policję bo mam key logera na komputerze.... CO mam z tym zrobic??

PolishStyle

Yatoihei - Najemnik

Occupation: Mechanik Samochodowy

• Send private message

2

Thursday, September 1st 2011, 4:46pm

Właśnie założyłem temat ten...dałeś się nabrać, jedynie wyjście jeśli jesteś Pełnoletni i konto warte było +200zł to zgłoś na policje to, a jeśli nie jesteś pełnoletni to idź z rodzicami.
Sygnatura wycięta - Kyoji.

3

Thursday, September 1st 2011, 5:32pm

Moje Konto :

Gralem od 1maja do 1 wrzesnia.. Wysylalem co miesiac sms na smocze monety 23zl.. Moje eq z którego zosatlem okradziony: Mistyka+9 , Upiorna+9 , Ebo+9 , Srebrna+9 , Wyzywka+9 , Zamkowy+9, Okrągla+8 , FMs+9 10um , FMS+9 26sr , NNO , Wędka+9, 2Kamyki DUchowe , 870kk, Buty 2k HP , Naszyjnik 2k HP !! To na Tyle.... Mam 15lat... Pomocy..!! Chce dorwac kolesia.. !!

4

Thursday, September 1st 2011, 5:33pm

Pzrepraszam!! Wędka+5 ;**

5

Thursday, September 1st 2011, 5:36pm

....a na policji zrobia tak:.....wezma do ekspertyzy twojego kompa i przy okazji dostaniesz grzywne za pirackie programiki....nie wierze ze nie masz hehehehehe :rofl:

6

Thursday, September 1st 2011, 5:39pm

Nie Prawda !!

Mylisz sie ja nie mam nic w stylu key logera.... Lub innych po prostu gram w metina wchodze na feecbooka itp... I TYLE!!

7

Thursday, September 1st 2011, 5:40pm

SORRKI ;p

AHAAAA !! Juz wiem o co CI chodzi.. Masz racje xDD Np TS.. SKYPE... GG.... xDD MASZ RACJE PRZEPRASZAM;**

Urithra

Administrator Gry ds. technicznych, Moderator Forum

• Send private message

8

Thursday, September 1st 2011, 5:42pm

Sam osobiście podałeś złodziejowi swoje dane logując się. To tak jakbyś dobrowolnie oddał konto/itemy, logując się na podejrzanych stronach.
Trzeba było skonsultować się z support czy w ogóle coś takiego jak "lista banów" istnieje. Nie. Nie istnieje. To sposób na naiwnych.

Odpowiadam tylko na sensowne PW.
Kontakt -support.

9

Thursday, September 1st 2011, 5:42pm

....nie wierze że na kompie nie masz ( nie miałeś nigdy) nielegalnego ( z licencja) oprogramowania typu np: gry , mp3, filmy itp baju baju baju

10

Thursday, September 1st 2011, 5:47pm

.

Ja widzialem jest cos takeigo jak Pręgierz i on napisal ze tam na 22 pozycji jestem;] Więc weszedlem na to.. To byla prawie perfekcyjnie podrobiona stronka.. Widocznie tak musiało byc.. ;[ ;(

Occupation: Pracownik Zieleni Miejskiej :)

• Send private message

11

Thursday, September 1st 2011, 5:56pm

kamiluniek444 na przyslosc zapamietaj ze nie podaje sie nikomu passow.. a tak pozatym to mnie okradli z calego eq.. ale tak:1 dzien gry na nowym kompie 0innych programow itp.. nawet na stronke metin2 nie wchodzilem nie wiem.. a poprostu bylo tak:

..Wbijam lvl ii loglo mnie poszedlem do wc i wbijam na konto a tam pustka.
SpartakusPL to już nie moje konto, nie odpowiadam za czyny nowego właściciela.

HailOfBlood - 35 Lv ON

12

Thursday, September 1st 2011, 6:02pm

zycie

13

Thursday, September 1st 2011, 6:08pm

Jesli ten koles widzi to co pisze ma 2 dni na ZWRÓCNIE MI EQ W INNYM RAZIE MASZERUJE NA POLICJE SAM BADZ Z RODZICEM... Jesli myszlisz ze to zart wejdz na YouTube i pooglądaj sobie filmy na ten temat... Koles jak nie oddasz Dojade Cie! I Będziesz mial syf na rozprawie sądowej... :crazy:

14

Thursday, September 1st 2011, 6:23pm

ej zgłoś sie ...bedziesz w TELEEXPRESIE... :rofl:
This post has already been reported.

SkGaminG

Beginner

Occupation: Obsługa motopompy

• Send private message

15

Thursday, September 1st 2011, 7:25pm

Czytajcie Forum za takie linki Ten kto rozsyła grozi mu do 3 lat więzienia nadużywa nazwy prywatnej metin 2 i oszukuje ludzi :D

Occupation: Patolog.

• Send private message

16

Thursday, September 1st 2011, 7:34pm

Pierwsza dobra zasada, żeby nie dać się okraść - Nigdy nie wchodżcie na żadne linki, które ktoś Wam wysyła, nie podawajcie passów, nawet zaufanym osobom. Ja nigdy czegoś takiego nie zrobiłem i przez 3 lata nikt mnie nie okradł.

xesecto

Beginner

Occupation: Studencik:)

• Send private message

17

Thursday, September 1st 2011, 9:08pm

...

Co z tego że dawałem posty na forum itp jak i tak wchodzą. Zrobiłeś z siebie pajaca wchodząc tam i sprawdzając. Gdybyś miał mieć bana GM nie ostrzega wlepia od razu bez ostrzeżenia weźcie się tego w końcu nauczcie. Gdybym wchodził jak wy to by na mnie grube pln sobie zarobili. Ale dobrze że są tacy jak ty :) Przynajmniej uczę się na twoich błędach:) :mkay: :evilgrin: :crazy:

18

Thursday, September 1st 2011, 10:52pm

ta strona dziala no coz od miesiecy, ale gosc czuje sie bezkarny, ja tak stracilem konto co prawda syf ktory bym skasowal, ale liczy sie to ze konto stracone, a bylo to gdzies w czerwcu, no coz, wystarczy 1 osoba, ktora poswieci czas by isc na policje i chlopak bedzie siedzial
S23
mental 65 (off) - sebi21
bodziak 75 (on) - Adist821
dagger 83 (on) - SebiPowrot
bm 90 (on) - Sebi21RETURN
wp 65 (on) - SabiRETURN
archer 75 (on) - xXArcherekXx
smok 75 (on) - Anulka20
healer 75 (on) - Anulka21

19

Thursday, September 1st 2011, 10:56pm

nie zwlekaj, jak masz iść na policję, to idź!

20

Friday, September 2nd 2011, 12:34am

Uploaded with ImageShack.us

jak wy sie mozecie na to nabierac ? bylo tyle tematow a dalej to samo... i czemu nikt z okradzionych tego nie zglasza na policje ? czy moze juz ktos zglosil a policja jak zwkle sie wlecze ? czemu w ogole samo GF tego nei zglosi ? wkoncu to ich znakow firmowych uzywaja na tej stronie ? :) jak zwykle wszyscy maja wszystk w d...(glebokim powazaniu)
"masz cos do powiedzenia? to wez to powiedz jak nie
milcz jak na milczeniu owiec, nie wiesz o co
chodzi? to wez sie ..(cenzura).. dowiedz"

NIE HANDLUJE Z: EEEHyDroLL, olek205, SureeecjaxD ClikHERE