You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

xvalarx

Professional

• "xvalarx" started this thread

Occupation: .....

• Send private message

1

Tuesday, July 5th 2011, 11:41am

Dźwięk uruchamiania i zamykania systemu windows 7 .

Posiadam Windows 7 32 bitowy.
Pytanie jest takie jak zmienić dźwięk gdy windows się włącza i wyłącza . W win XP w dźwiękach było napisane urchamianie / zamykanie windowsa a tu nie ma czegoś takiego :[ .
Daje panel sterowania , sprzęt dzwiękowy , zmien dzwięki systemu , i nie widze uruchamianie systemu windows . Co prawda jest opcja logowanie do systemu windows ale gdy zmieniam dzwięk ( tak wiem format wav ) i daje uruchom ponownie to i tak mam tradycyjny dzwięk . Jest opcja zamykanie systemu windows ale jak zmienie dzwięk to go nie słychac . Dzwięk ma dł .48 s i waży 8 ,23 MB ( wav ) .

Pomóżcie , zależy mi na zmianie .

Zbirowscy

Professional

Occupation: Krawiec Brygadzista xD

• Send private message

2

Friday, July 8th 2011, 2:15am

Jest opcja zakończ prace systemu np :P otwierania nie widze moze zacma nocna jakaś xD

Moze plik z dzwiekiem wsadz do odpowiedniego foldru u mnie np C:/Windows/Media/ :P

-----
Może też zależeć od wagi lub długości dzwieku pokąbinuj też z tym :P

//Naucz się używać opcję EDYTUJ albo zwarnuję profil zgodnie z regulaminem.
Johnson
Sygnatura wycięta - Laburra.

This post has been edited 1 times, last edit by "Johnson" (Jul 10th 2011, 10:12pm)