You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "7Wiedzmin7_Powraca" has been banned
  • "7Wiedzmin7_Powraca" started this thread

Occupation: Leń :P 24/7

• Send private message

1

Monday, July 13th 2009, 8:57pm

Gry MMO podobne do Metin2

Chce się zapytać czy znacie jakąś gre MMO podobna do Metina ??? :) Najlepiej w która sami graliście i możecie potwierdzić z doświadczenia.

I za podawanie takich gier jak WoW czy Tibia na przykład to Proszę szanownego Moderatora o usuwanie postów albo odrazu ustrzeżenie za spam...
bo to są gry wcale nie podobne do Metin2...łączy je tylko to że są MMO i maja 3D grafie (z uszanowaniem dla Tibii :D ) ...

Chodzi mi przede wszystkim o :

- Tryb Expienia (Czyli zbierasz wokoło siebie sporą liczbę Moobow i zaczynasz tluc) ... Nie to co w WoW że tylko 1 mooba możesz ...

- Tryb Skilli ... najlepiej żeby był podobny lub przybliżony ...

Jeśli znacie cuś podobnego prosze pisać niżej ... jeśli chcecie wkleić poprostu swój post ... to lepiej się nie odzywajcie.
Pozdrawiam

2

Monday, July 13th 2009, 8:58pm

nie ma takiej gry ;f

Dawid1486

Beginner

• Send private message

3

Monday, July 13th 2009, 9:19pm

widziałem juz wiele gier i nie spotkałem żadnej podobniej do metina.
Padam,aby powstać!
Wstaję,aby walczyc!
Walczę,aby wygrać!

4

Monday, July 13th 2009, 9:39pm

LINAGE 2 tylko to jest najbardziej podobne :P

Wojownik24

Professional

Occupation: ???

• Send private message

5

Monday, July 13th 2009, 10:49pm

Metin to metin takiej 2 nie ma a moze i dobrze ^^ btw słyszałem że w MU online można zbierać moby wokół siebie ale nie wiem nie grałem w to.Natomniast w Archlordzie jeśli odpowiednio ułozysz postać to kilkanaście mobów naraz bijesz skilami AoE.
Fan dobrych rzeczy które nie są złe.

Quoted

3int 2 sex wymialem na pvp te uniki i ten dmg z int cudo poprostu

dowix

Beginner

Occupation: *******

• Send private message

6

Wednesday, July 15th 2009, 12:46pm

ja znam metina tylko newlongyou chinski metin wiecej expa niejest nudno wiekszy lot i kowal niezwala prawie do +8 jak go chcesz pisz na gg 4319152

7

Wednesday, July 15th 2009, 1:14pm

Metek jednyny w swoim rodzaju ;) i tego sie trzymajcie hehe

gelo1989

Master

• "gelo1989" has been banned

• Send private message

8

Wednesday, July 15th 2009, 1:34pm

Podobnej gry jak metin2 nie widziałem z takim trybem skilli 4story może podobne ale metek i tak jest lepszy pozdr :thumbup: BlackDragon :16:

Temat nie odświeżany, lekko przestarzały
:zamykam:

Soul Reaver

This post has been edited 1 times, last edit by "Soul Reaver" (Aug 24th 2009, 3:42pm)