You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

361

Tuesday, April 10th 2012, 8:35am

Event moim zdaniem bardzo udany- i tu muszę zgodzić się ze słowami Vathavar. W końcu jakaś nagroda za poświęcony w grze czas ( piszę z punktu widzenia gracza 95 lvl ) i nie tylko czas ^^ .
Metków naprawdę sporo, nie można narzekać, drop też rozsądny i naprawdę sensownie ułożony; zmniejszy trochę deficyt niektórych ulepszaczy, bo ostatnio znalezienie np. niebieskiej perły nie dość, że graniczyło z cudem to ceny były zaporowe. Dodatkowo lecą „ułatwiacze” rozbijania ( wody na kryta, szycie, wartość ) i mając odpowiedni sprzęt do powrotu do m1 zmusza mnie tylko przepełnienie eq. ( praktycznie nie zużywam potek ), problemem są tylko magiczne metale które się nie łączą ( szkoda… ) i powoli zaczynają mi przepełniać postać.
Podsumowując- z mojej strony wielkie podziękowania za Event Wielkanocny 2012.

Occupation: uczeń

• Send private message

362

Tuesday, April 10th 2012, 8:37am

Event ładny lecz trochę niesprawiedliwy :) dlaczego ? Dlatego , że w Krainie gigantów metków wielkanocnych na 80,90 lvl jest od grona a na 20,30 lvl ? W lochu małp w 1 godzinę jak rozwalisz 2-3 metki jesteś gość .

NoBo

Yakkosan - Piechur

Occupation: Inkwizytor

• Send private message

363

Tuesday, April 10th 2012, 8:54am

W lochy chociaż się coś rozwali ja próbowałem znaleźć metka w m2.To po szukaniu od 3rano do 6rano ani jednego nie znalazłem!
Aż zacząłem się zastanawiać czy tam spadają. Wiem,że spadają ale takie dziwne uczucie miałem....
Bo w red lesie i na Ognistej Ziemi jest ich sporo. Jak się wcześnie wstanie to można se parę ich ubić. Ale w M2 i na pustyni to graniczy z cudem.
A tak ogólnie to event fajny jajka przydają się ale szkoda,że nie mozna chociaż raz losnąć tego co nam zając daje. No bo wiecie jak się dostaje red,blu poty kwiaty brzoskwini itp.
to chciało by się mieć możliwość chociaż jednej wymiany. Cieszę się,że już niemożna losować sobie wygranych przez wylogowywanie się ale chociaż raz można by było tak normalnie losnąć. Jak by np. było coś takiego,że zamiast kontynuuj by było jeszcze drugie wyjście poproś o inny lub coś takiego.

364

Tuesday, April 10th 2012, 9:09am

Skieruje ten post do lvli 55+ . Czy zauwazyliscie ze dzisiaj jest mniej metinow w lesie i sohan niz wczoraj? . Dziwi mnie to troche jak wy sadzicie?

365

Tuesday, April 10th 2012, 9:14am

Moim Zdaniem takim dosyć dużym --- jest to że po zabiciu Metka 70 nie giną Demoniczne Bestie...I potem takie lagi są jakich mało... :< Ale reszta git :>

No niestety nasi pro elo koledzy pozostawiaja po sobie syf, a potem dziwia sie ze maja lagi itp.
THE END

Miziol

Trainee

Occupation: Trololoolo

• Send private message

366

Tuesday, April 10th 2012, 9:27am

Witam. Dla mnie event fajny nawet ale zacząłem bić metki dopiero od niedzieli. Na sohan totalny syf co ułatwia mi sprawę bo taki body czy inna postać pada sobie pod demonicznymi bestiami a ja mental bije na lajcie. Przez te 2 dni widziałem 4 osoby na sohan. Metki biłem wieczorem 19-20 wczoraj ubiłem 12 metków w ten czas ale drop z jaj szkoda gadać sporo yang. Podsumowując event dobry jak ktoś ma solidny atak(metki mają sporo deffa ja biłem po 800 a normalnie w metki 1300-1400) i na sohan sporo defa bo jest od groma demonicznych besti które utrudniają bicie jak ktoś ma małą ilość obrony. Pozdrawiam.
"Mów łagodnie i miej przy sobie gruby kij, a zajdziesz daleko"

PanKozak

Trainee

Occupation: Uczeń

• Send private message

367

Tuesday, April 10th 2012, 10:13am

A mi sie psuje metkek od kiedy event sie zaczął:(, loguje sie chwiel gram metek mi sie zamyka i zostaje mi tylko okienko małe z "???? ????????" Nie wiecie co z tym zrobic bo nie moge grac a jaja bym sobie podropił z chęcią? Prosze helpnijcie ;(

pomorze mi ktoś z moim problemem, nawet juz metka skasowałem i zainstalowałem i nic nadal wyskakuje to i to sie nazywa errolog .. Prosze pomóżcie ;|
:hail: DropiDrop :hail:
Lv: 71 Czytam skille
JINNO
chunjo
Shinsoo

Dasch4ever

Intermediate

Occupation: Uczeń :D

• Send private message

368

Tuesday, April 10th 2012, 10:30am

Nie pokazujcie jak jest u was bo na każdym serwie w Krainie Gigantów na CH2 jest tak samo ;)
" Błędów Nie Popełnia Tylko Ten, Kto Nic Nie Robi ! "

Dasch 80lv+
Neoris 70lv+
DaschWP 50lv+

NoBo

Yakkosan - Piechur

Occupation: Inkwizytor

• Send private message

369

Tuesday, April 10th 2012, 10:45am

Chociaż ceny pospadały!Tydzień temu selałem blu perłę za 65kk a teraz za 25kk nawet widuje.I ku o wiele taniej można kupić.Dlatego nawet jak nic nie wydropimy z wielkanocnych to jakieś zalety zawsze są. Ale już żeby nie było takich eventów przez dłuższy czas bo metin 2 przypomina powoli priv.

370

Tuesday, April 10th 2012, 10:46am

A mi sie psuje metkek od kiedy event sie zaczął:(, loguje sie chwiel gram metek mi sie zamyka i zostaje mi tylko okienko małe z "???? ????????" Nie wiecie co z tym zrobic bo nie moge grac a jaja bym sobie podropił z chęcią? Prosze helpnijcie ;(

pomorze mi ktoś z moim problemem, nawet juz metka skasowałem i zainstalowałem i nic nadal wyskakuje to i to sie nazywa errolog .. Prosze pomóżcie ;|

musisz skasować w folderze metin 2 plik errorlog, po za tym wystarczy poszukać są odpowiednie tematy ;>

Co do eventu imba *.*, tylko za dużo chętnych na metki 70lv ;(

371

Tuesday, April 10th 2012, 10:47am

Mówisz, że to powinna być nagroda za wbicie wys. lvla-nie, event powinien być chwilą rozrywki, czegoś innego po żmudnych godzinach expa dla KAŻDEGO a nie dla jakiejś elity.
mówisz że event ma być chwilą rozrywki po żmudnych godzinach expienia...
ciekawe ile ''żmudnych'' godzin poświęciłeś na wbicie 30-50lvl, a ile ''elita'' na wbicie 80-90lvl

372

Tuesday, April 10th 2012, 10:57am

Hehe, piotrek co ty wgl. do mnie mówisz, mówimy tu o jakiejs patologii, ktora wgl. nie powinna miec miejsca, więc weź.. kurde niezłe cyry, metinów 70+ jest kilkadziesiat na jednej mapie, poniżej 70lv znaleźć chociaż ze 2 to cud, a modek to popiera i jeszcze wszyscy przyklaskują, naprawde gz
[size=14][font='Chicago, Impact, Compacta, sans-serif'][font='Arial, Helvetica, sans-serif'][color=#999999][/color][/font][/font][/size]

SramNaSpam

Beginner

• Send private message

373

Tuesday, April 10th 2012, 11:17am

Dzięki tym metkom na agronasie jest taki syf z tych mobów, że nie ma gdzie dropić ani expić ;/
wszędzie te demoniczne bestie ..;/

avatar i sygnaturę zrobiła aNkAa :love:

Wolves more than anything...

374

Tuesday, April 10th 2012, 11:45am

Event baaaaardzo dobry. W 4h około 30 magicznych jaj i 2 kamyczki.
Wielkanocnych jaj jest tak dużo, że nie ma nawet możliwości, by nie znaleźć jakiegoś dla siebie. Dodatkowo przez wielkanocne metiny pojawiło się też dużo zwykłych metków, więc zdecydowanie dziękuję za to urozmaicenie.

375

Tuesday, April 10th 2012, 11:48am

ja i tak sie juz w to nie bawie bo nie ma sensu, co najwyzej jajeczka dropie, aby zdobyc piaski kwarcowe, bo mi nawet aura z rada nie wchodzi ... to nie ma sensu wedlug mnie tych rad dropic a perelki to tam...

376

Tuesday, April 10th 2012, 12:13pm

Uważam, że w końcu GF zrobiło event dla wysokolvlowych graczy. Dlaczego? Na evencie Halloween i Walentynkowym dobrze było mieć dropka na niższym lvlu. A teraz? Masz 75lvl wchodzisz do groty, na spocie jest 9 metków i jazda. Z każdego metka jajo ^^ W końcu mogę coś podropić swoją główną postacią , a nie dropkiem na sohan.
DMX :love:

DonVIII

Professional

• Send private message

377

Tuesday, April 10th 2012, 12:42pm

Dużo jest metków 50-60lv? I gdzie się respią, 60 w piekle, a 50 gdzie?
Husarze

YazYazo

Beginner

• Send private message

378

Tuesday, April 10th 2012, 12:52pm

Jestem pewny, że coś zmienili. Dzisiaj ani jednego metka ! Jest ich mniej. Jestem pewien.

379

Tuesday, April 10th 2012, 12:54pm

Jako że wszyscy narzekają na ten event i "płaczą" że nie ma jaj postanowiłem tu napisać miejsce w którym metków jest pełno.
1. lvl do 35 m2 na big spocie dzikusach chociaż bardziej się opłaca wam dropić zwykłe jaja.
2.lvl do 50 przy bo dużo metków jest i idzie to zauważyć w nocy gdyż w dzień jest po prostu za dużo ludzi.
3.lvl do 70 na podstawie informacji kolegi który podobno tam dropnął 40 pereł SOHAN ale według mnie v2 pająki pełno bo sam tam byłem.
4. lvl 70+ Kraina gigantów metków tam tyle że nawet se osobne królestwa nie ksują . od 70+ NAJLEPSZE MIEJSCE !!
Tyle na ten temat jak hoster pozwoli to ss wsadze żeby nie było że pisze a sam jajek nie mam :)
THE END

Seran

Beginner

• Send private message

380

Tuesday, April 10th 2012, 1:16pm

Gdzie te doskonałe chwile gdy na jednym przejeździe po lochu w sobote wybijalem 4 metki wielkanocne. Właśnie przejechałem wszystkie 4ch, obejrzałem każdy zakątek i 0 metinów! Na krainie gigantów byłem z ciekawosci co sie zmienilo i tez mniej metinów bo tylko 4 widziałem. Huh?
S22 - magu12 - 65vl ( OFF )
S22 - Seran - 69lvl ( OFF )
S13 - Rokit - 35lvl ( ON )
GG: 6103643