You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

MaLutki

Intermediate

• Send private message

4,121

Thursday, December 8th 2011, 11:13am

To firma GF trzaska kasę i obstawiam , że im wisi dobro graczy od jakichś kilku lat w raz z nowymi miesiącami . Nie wspominając o "świetnych" katakumbach które są naprawdę jakimś "zapychaczem" na odwal byle gracz się ucieszył , że gra "idzie do przodu".

Edit@
Tak swoją drogą , to ja czekam na jakąś lokalizacje z "elit alfa omega trudnymi wilkami" pokolorowanymi na czerwono-czarno z spotami kwadratowymi. Ach ta "bogata" szata graficzna. Nawiązuje tu do katakumb , potworki z bodajże sohan tylko szare .... xD.
S3 - Jyuuken Zakończone/Sprzedane.
S25 - NayRu Zakończone
S26 - Jyuuken Zakończone
TBD -> Jyuuken

This post has been edited 1 times, last edit by "MaLutki" (Dec 8th 2011, 11:17am)

4,122

Thursday, December 8th 2011, 12:06pm

2x UP

Dziwne byłoby gdyby ktoś tego postu nie zauważył ^^. Mysze przyznać, że kolega ma trochę racji i ja także dorzucę swoje trzy grosze. Bardzo drażni mnie fakt, że obecnie wszelkie eventy, takie jak zuo, drop szkat blasku, odbywały się w śmiesznych godzinach. Nie raz zdażało się, że w dzień powszedni w granicach 15-16. Wiele osób które pracują, także chciały by na tym skorzystać nie zaburzajac jednocześnie podstawowych codziennych czynności (praca, gotowanie posiłków itp itd, każdy wie o co chodzi). W ubiegłym roku wydarzenia tego typu odbywały się w godzinach wieczornych (19-20), a drop szkat trwał na przykład całą dobę a nie 4 godziny jak oststanio. Łatwiej więc było zdecydowanie pogodzić obowiazki z przyjemnościami czekajacymi w grze. Także eventy były zapowiadane dużo wcześniej niż obecnie. Za przesadę uważam również wypuszczanie takiej ilosci towaru jak te śmieszne wierzchowce z bonem do expa, które na dłuzszą metę sa bezużyteczne (chyba, że ktoś faktycznie expi z siodła). Przykro mi ale ten metek rok temu to Niebo a Ziemia w porównaniu z tym co sie dzisiaj dzieje.
OFF - urlop z którego już nie wrócę

4,123

Thursday, December 8th 2011, 12:20pm

Dokładnie...teraz to jest niebo w porównaniu z tym co było :)

Naprawdę nie rozumiem dlaczego ilość eventów, drop ze szkat, dostępność przedmiotów z IS w grze tak bardzo przeszkadza niektórym.
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett

4,124

Thursday, December 8th 2011, 1:30pm

Wręcz przeciwnie :) ilość eventów nie przeszkadza, drop takze jest super..tylko niech te eventy będą w takich godzinach, kiedy każdy będzie mógł na tym skorzystać a nie tylko dzieci, które kończa szkołę o 14:30 i biegną do kompa na złamanie karku:)
OFF - urlop z którego już nie wrócę

4,125

Friday, December 9th 2011, 1:30pm

Tu się zgadzam...eventy powinny być przeprowadzane w różnych godzinach albo po prostu niech trwają dłużej. Ale domyślam się, że przeprowadzanie eventów w takich a nie innych godzinach jest spowodowane faktem, że właśnie o tej porze jest najwięcej aktywnych graczy w ciągu dnia. Niestety wszystkim nie dogodzi. Mi też godziny popołudniowe/wieczorne nie odpowiadają. Wolał bym żeby takie zdarzenia od czasu do czasu odbywały się też do południa.
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett

Bi4cK

Stała Blokada

• "Bi4cK" has been banned

Occupation: Technik Geodeta

• Send private message

4,126

Saturday, December 10th 2011, 8:54pm

Nie potrzebie usuneli kordy z Dt i drop z metków.. Mogli by to naprawić ;d
s.53 Andros > Jinno
Bi4cK lv.92 - Wojownik Mental.
Lareta lv.90 - Szamanka Healer.

+ El3ment lv.75 - Sura Weapon, Sotes lv.75 - Sura Weapon
Poszukuje: Naszyjnik Kryształu Duszy+9
GG:43854250

IdeNaZywiol

Yatoihei - Najemnik

• Send private message

4,127

Sunday, December 11th 2011, 12:23am

Chyba przyszedł czas na moją wypowiedź. Nie wiem czy post w tym temacie zostanie zauważony, ale warto spróbować. To co obecnie dzieje się z metinem jest śmieszne. Pamiętam czasy, kiedy obniżka ceny SM lub dorzucenie czegoś do IS było długo wyczekiwanym momentem, a teraz... Co tydzień pojawiają się nowe rzeczy w IS, ceny SM spadają na dosłownie 2h o 20% i każdy głupek leci jak najszybciej żeby móc je zdobyć. I teraz pytanie: Dlaczego tak się dzieje? Chcecie strasznie zarobić na graczach, to staje się już nudne. Lwy, dziki, wilki, jakieś szkatułki, itemki zdatne do przekazania: brawo!!!! Może problem polega na tym, iż ktoś bardzo wiele stracił na Katakumbach. Z pewnością Zasuszone głowy się nie sprzedają tak jak powinny, a drop w Katakumbach jest żałosny. Ostatnio wszedłem na wiki.metin2 i zobaczyłem, że z mobów na 1 poziomie dropią stalki, branzy i hełm od 80lvl dla woja. No to jazda, założyłem 2x dropa i przesiedziałem tam całe 3h. Drop: złoty naszyjnik+5 (możecie to odnotować na wiki :D), roślinki i ... to by było na tyle. Następnie, pamiętam jak wychodziły nowe serwery. Był spokój, na wszystko przyszedł czas, a teraz? Z dniem startu s26 w IS pojawiły się juz 2-3 nowe rzeczy, a potem jeszcze doszły inne, i inne, i inne.... W tym momencie nie płacze, że mam czy nie mam pieniędzy, bo również czasami kupie SM, ale chodzi mi o to, że jako gracza zaczyna mnie to strasznie denerwować. Rozumiem raz na miesiąc, ale nie co tydzień. Teraz ta loteria. Znowu zadam pytanie, chciałbym, żeby odpowiedział ktoś z "góry". (wiem, że to nie tylko decyzje podejmuje polski Team, ale zapewne również inni ludzi, może i z innych państw): Czy dając przedmioty do tomboli pomyślał ktoś o innych użytkownikach tej gry? Podam prosty przykład: gildia musi się zgrać, żeby wydropić klucze w v2 groty, następnie musi zmarnować czas i pieniądze w grze na wyprawe na smoka. Potem pozostaje radość z tego, że członek gildii posiada przerobioną stalke. Ostatnio jednak można było zdobyć ulepszacze w tej całej loterii. Poprostu na s16 mnie krew zalewa jak widze osobę biegającą w przerobionej stalce, aaa i jeszcze bym zapomniał: gracza, który nagrywa filmik i dziękuje gildii za ulepszacze, dodam gildii, która ubiła raz czy 2 smoka i przestała istnieć około 3 miesiące temu... Szczerze? Ten gracz powinien podziekować tym co wymyślili (ale nie przemyśleli) tych losów. Dawno dawno temu zabawą dla gracza było nie zapowiedziane zuo, event. Niestety dzisiaj ten cały odwyk trwa oOoo z ponad rok? Wow będzie Event na Święta!!! a z nim zapewne nowe rzeczy w IS :D Kiedyś żeby gracz na początku serwera zdobył potki musiał cięzko zapracować, dzis jest IS. Kiedyś żeby zdobyc pelerynke, gracz musiał ubić metki w red lesie, dzis jest IS. To teraz co będzie? Buty Euforii zdatne do handlu? Bo z tego co widziałem perły i kamyki w IS też można w jakis sposób zdobyć. Jednyne pozytywne co mi się nasuwa na mysl to jest praca MisQ. Gdyby nie WEG to byłoby strasznie nudno. GRATULACJE!!!
Może czasami warto pomyśleć o graczach, a nie tylko o własnej kieszeni...
KM7

Nie chce mi się po raz kolejny pisać czegoś podobnego do tego co stworzyłem wcześniej i wyżej. Szkata (czekajcie kogo?) Krola tak? śmieszne... widać, że itemek dobrze schodzi z IS, można nim handlować, to dlaczego nie mieliby dać tego jeszcze raz. Ludzie pomyślcie troche, HappyHour co tydzień, teraz szkaty w IS drugi dzień pod rząd, co będzie teraz? ŻAŁOSNE. Pytam się po raz kolejny: pamiętacie metina z początków? Po jaką cholere non stop w IS są nowe rzeczy, to strasznie denerwuje. Tak jak pisałem wyżej, nie denerwuje mnie to, że mam lub nie mam pieniędzy na tą gre, ale to jak chcecie zarobić na każdym graczu. Coś mi się zdaje, że za chwile ta gra stanie się płatną, potem powstaną przepustki, które pomogą nam przejsc przez tp z m1, noooOo ale znając życie po jakimś tam czasie będą one zdatne do handlu...

Vathavar

Emeryt

Occupation: Tutejszy Tyran

• Send private message

4,128

Sunday, December 11th 2011, 5:11am

IdeNaZywiol po pierwsze, to nie musisz cytować sam Siebie, bo to dziwnie wygląda ;)
Rozumiem, że jakaś zmiana może się komuś podobać lub też nie. Ale mieć pretensje do firmy, za to, że zarabia na swoim produkcie to już jest co najmniej dziwne.\
Inna sprawa, że jak już o czymś piszesz, to wyrażaj jasno swoją prywatną subiektywną opinię. Bo to co Twoim zdaniem jest złe, zdaniem innej osoby wcale takie być nie musi.
Rozpoczynając gre z mikropłatnościami, człowiek myślący doskonale zdaje sobie sprawę na czym to polega oraz, że nie jest to jakaś instytucja charytatywna.
Aczkolwiek najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie ważne co do gry zostanie dodane i tak ktoś będzie narzekał jak by się koniec świata zbliżał. Nie było dłuższy okres poważniejszych zmian i nowości - były płacze, że nic nie ma. Jak zaczął się wysyp zmian, zarówno w grze jak i w sklepie z przedmiotami. Do tego liczne eventy, przeróżnego typu, to też oczywiście jest źle. Bo za dużo, "robi się priv", za tanio/drogo, zły kolor etc etc.
A co do samego IS, to parę stron wcześniej znajdują się posty, gdzie gracze piszą iż przydały by się jakieś nowości za Smocze Monety/Znaki.

Ciekawe co by musiało się stać, by choć przez 24h nie było tu żadnego tragizowania ;>

Prawda nie leży po środku, ona leży... tam gdzie leży, niezależnie od tego ile osób ją popiera.

4,129

Sunday, December 11th 2011, 1:14pm

Ja oceniam prawie wszystkie zmiany pozytywnie. Ludzie majacy PLNy niech wydaja na IS. Niech kupuja wszystkie nowości :) Tombola tez jest ok. Wreszcie mozna cos dostac fajnego za free :) Katakumby to dobry pomysl, zle wykonanie :( Ja rozumiem, ze sa platne. Ale nie rozumiem dlaczego tylko godzina na przejscie. Wedlug mnie to za malo. A drop glow z ripka jest kiepski na moim levelu. Zabilem ich z 20 bez rekawicy i żadna nie dropnela.
Temudzyn :52: (z s8 ) :shinsoo: 94 ON - STOP :)
TemudzynWP :52: (z s8 ) :shinsoo: 92++ ON - SLOWLY FORWARD ;)
;:p

aqwal

Stała blokada

• "aqwal" has been banned

• Send private message

4,130

Sunday, December 11th 2011, 3:00pm

no ja rozumiem ze sa eventy tylko tombola jest dla graczy leniwych i zarabiajacych na sprzedazy kont na alegro, bo kto ma dzis 100+ kont na metku ci co jak monek byl na chwile otwierany robili kilkadziesiat kont by pozniej je sprzedawac glownie na alegro, leniwych bo zeby dropnac szpon smoka trzeba wbic odpowiedni lvl nadropic kluczy i znalesc 8-10 kolegow zeby ubic smoka koszt oceniam na 50 kd (czas, na klucze, roski,marmurki i inny badziew) a mozna kupic lub wylosowac w tomboli, kupic za 10-15 kamykow od gracza 10 lvl ktory chce szybko zarobic na lwia zbroje +9 aby sie swiecic. Wiecie czemu 2 dzien sa szkaty krola bo nie przyniosly spodziewanych zyskow i nie dziwie sie bo idiota ich drop tworzyl. A czemu ciagle sa bonusy, nowe przedmioty w is bo zyski spadaja i art stara sie trend odwrocic, tylko brakuje mu jednego znajomosci tej gry, stworzenie postaci 99lvl z eq to jeszcze nie znajomosc gry. Ludzie nie wydaja kasy bo nie ma na co a jak jest to czuja sie oszukani, np szkaty z ktorych dzik lecial, drop byl tak ustawiony ze dzik czy magiczny kamien to rarytas ja wsumie mialem 5 tych przedmiotow za 200 euro ale znam ludzi co za polowie nie dostali nic oprocz przepustek zdatnych do handlu. A co robi art we wspolpracy z gf pare tygodni pozniej wprowadza przepustki zdatne do handlu powodujac ze ci co ryzykowali kase w is stracili na przepustkach wylosowanych ze szkat 70-75% dziekujemy gf. A co najczesciej leci ze szkat krola no wlasnie przepustki, dodac trzeba lwa ktorego mozna bylo kupic za 4 szkaty bezposrednio w is wiec nastepuje pytanie dla kogo byly przewidziane te szkaty uwazam, ze gf postanowil udezac w kieszonkowe nastolatkow i dzieci szukajac szybkiej i latwej kasy i temu sluzyly te szkaty. Podoba mi sie w tomboli sprawa symboli szczescia choc nagrody sa chmm pomieszane 2 kd jest warte wiecej niz 3 perly i problem ze czesc nagrod nie da sie przekazac. Zas nagrody dnia tu wlasnie gf dal dupy bo promuje wlasnie tych co maja duzo kont i nagradza nie rowno. ten co wylosowal szpona nie rownasie z tym co lwa bialego nie mowiac o lusce . I rozumiem ze ktos powie luska czy szpon to to samo ale tu znow wyszla inteligencja gf poco bylo ustawiac ze na ulepszanie potrzeba 4 szpony i 3 luski starczylo ustawic po rowno i wartosc lusek byla by taka sama. Ktos powie ze gf chce dobrze, odpowiem tak zarobic tylko robi to nieudolnie, to gf wpisywal bony w nowe itemy zrobil to zle i katakumby puste, to gf daje przedmioty do is tylko po co komu sok z granatu, albo wycofywac lizak po 4 dniach z is a nie po 8 jak juz. Czemu bo jak mialem lizaka jeszcze na 3 dni zastanawialem sie czy warto kupic nastepnego. Tak robila wiekrzosc, gdyby nie tombola pewnie bym kupil liczac ze czas nie ruszy poki is nie otworze( roznie z tym bywa), dalej blokada lizaka i wierzchowca kiedys mozna bylo uzywac obydwu naraz teraz nie tylko ktos zapomnial o tym napisac, nastepna glupota gf gracze nielubia byc zaskakiwani zmianami na gorsze.Wiem wielu sie cieszy fajnie darmowe kd perly dowodzenie gornictwo, tylko to doprowadzi ze niedlugo kd beda bez wartosci, glowny zarobek wielu graczt zniknie i co potem. Jesli gf chce zyskac wiecej ludzi do gry to jedyny sposob dac im grac czyli nowe lokacje lvl skile przedmioty (te ostatnie z glowa) a nie myslec ze na lwach zarobia albo potach z granatu za 15 sm

4,131

Sunday, December 11th 2011, 4:41pm

Według mnie tombola może być. Fakt, ze jest to niesprawiedliwe względem graczy, który musieli ubijać smoka, ale przecież oni też mogą dropnąć łuskę czy szpona. Jeśli chodzi o te przedmioty w IS, to nie ingeruję w to, na co ktoś wydaje swoją wypłatę czy kieszonkowe. GF nie każe nikomu kupować tego, masz wolną wolę i rozum, więc sam decydujesz. Jeśli chodzi o ceny, to jestem bardzo zadowolony, bo nareszcie yang zyskuje na wartości. Wróciły perły do sklepów, za jakiś czas być może wrócą itemki 5x bon i ograniczy to kradzieże, na które narzeka część grających tu ludzi.
Następnym krokiem powinno być ponowne zrobienie pomocnika raz czy 2 razy i ceny byłyby tak niskie, ze gra przypominałaby to, co można było zobaczyć w m1 2 lata temu: Masę sklepów i szeroki wybór itemów.
Dla wszystkich narzekających i metinowych napinaczy powiem tylko tyle: Nie podoba się? Nie graj.
Pozdrawiam. :)

4,132

Sunday, December 11th 2011, 5:14pm

Kurka zle ze mna coraz czesciej idzie mi zgadzac sie z teamem. Słusznie wam odpisują. Zmiany były niemal wymuszone, wiec jak są, nie narzekajcie. Co z tego ze sobie ktos niebianke zrobi. Czas szpanu tym juz dawno minął. To tak jak narzekac ze zbroja boga jest nic nie warta albo ze stalke maja juz wszyscy. Wiekszośc z nas pamieta jaki to byl szpan. Niektorzy wydawli kupe kasy by zdobyc zbroje i zrobic ja na przyzwoity + ( powiedzmy taka duchowa czy boga) a dzis sie sprzedaje to do handlarki, albo wcale z ziemi nie podnosi. Normalna kolej rzeczy. Beda zmiany i zawsze to ci co graja dluzej na nich wiecej skorzystaja. Polak jak to powiedzial kolega z gildii: "to taki typ ktoremu w zime jest za zimno, a w lato za gorąco". Zawsze bedzie narzekal.
Sygnatura wycięta. Etincelle

4,133

Monday, December 12th 2011, 1:09am

oj juz nie placzcie na te szpony w tomboli, nie tombola zniszczyla unikatowosc nowych stalek a sami gracze zarabiajac na sprzedawaniu ulepszaczy do nich. wielu, ktorzy smoka i g3 na oczy nie widzieli biega w "epickich" stalkach bo je sobie kupili, czy same ulepszacze.
postaci mam kilkanascie :P odpowiednio duzo magazynkow, czy tez kont tworzonych na zapas i coz, dzis klikniecie cos okolo 120-130 losow nie dalo mi ani jednego szpona, maz mial ciut mniej losow i tez zadnego szpona.
nasz team pl nie sadze by mial wplyw na istnienie i nagrody w tromboli... moze na cale szczescie ^^

- Tatusiu! A co to jest tam po lewej? - pyta mały yeti swojego ojca.
- Tam jest ludzki cmentarz, synku.
- A co to jest cmentarz?
- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo na co.
- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za takimi co uciekają?
- Bo, mój synku, ludzie z gruntu są źli…

demonks1234

Stała Blokada

• "demonks1234" has been banned

Occupation: uczeń tech.

• Send private message

4,134

Tuesday, December 13th 2011, 10:43am

A CO Z ZWIERZĄTKAMI !!!!! PISALI ŻE DODALI A NIEMOŻNA ICH ZDOBYĆ A MIAŁY BYĆ JUŻ W GRUDNIU METIN2 na DVD
THE END
Jak solo SMOKA UBIC ???? BUGI W METKU ??? TYLKO PW WSZYSTKO NAPISZE BO MEDIATORZY USUWAJ POSTY :P

K750i

Trainee

• Send private message

4,135

Wednesday, December 14th 2011, 9:34am

Ha ! Jeden wielki płacz. Jak komuś nie odpowiadają wprowadzone zmiany, to może nie grac, przecież jest tyle innych gier. Macie żal do GF'u bo nie stać was na SM ? Ciągle to samo, ze GF wykorzystuje graczy... Chyba po to jest ta gra ( produkt ) żeby robic na nim kase. To co się dzieje teraz w porównaniu z rokiem 2008/09 to jest przepaść. Wtedy eventy były raz na pół roku i nie było wprowadzane nic nowego. Wiec prosze kochanych gimnazjalistów aby nie płakali lub przeszli na inną gre. :mkay:
18.01.2008 - 20.08.2010 - Feniks 75 :rip:
01.09.2011 - 25.12.2011 - Syriusz 75 :rip:
10.03.2012 - 25.03.2012 - Solar 35 :thumbdown:

26.03.2012 - x.x.x - Kirian 81

4,136

Wednesday, December 14th 2011, 10:40am

No i masz racje ze eventow jest teraz od groma ale od pewnego czasu gra stala sie niebywale komercyjna, jest tak nastawiona na zarabianie pieniedzy ze patrzac z mojej strony wlasciwie moge sobie odpusic juz ta gre lub grac od niechcenia.
Jak graczowi nie idzie i administracja jest przyparta do muru to odsyla do niemiec , juz to przerabialem kiedy nie weszlo 89ku pod rzad.
Lekarstwo sam znalazlem rada pustelnika, ale to koszt 599sz co nie jest malo, teraz mam podobny problem z kamykami wchodzi jeden na 15-24szt co jest raczej absurdem , lekarstwo juz znam no ale umowmy sie , ja juz wydalem na ta gre okolo 600pln i nie powiem zeby mi to dalo jakies kokosy.
Krotko mowiac ostatnio jest tak ze jesli pakuje sie w gre powazna gotowke to jakos idzie, a z mojej strony ja powiem tyle : jesli GF mysli ze ta droga jest sluszna to sie grubo pomyli. Mnogosc eventow i roznych itemow w sklepie to chwytanie sie brzytwy przez tonacego. Masa ludzi przestaje grac bo znaczaco spada przyjemnosc grania.
Gracze graja kiedy jest cos za darmo - tu mozna podac ostatnie przyklady kiedy na Grymku byly kosmiczne ceny i garstka ludzi ,przyszly itemki za free i pelno ludzi, prawdopodobnie jak itemki sie skoncza to i ludzie znow odpuszcza gre.
W Metinie wystepuje dobrze znana glupota z zycia realnego, czyli sprzedac malo za gruba kase a to jest blad , zawsze wiecej mozna zarobic sprzedajac duzo za mniejsze pieniadze.
Czasy 2-3 swiatwo z niekompletna iloscia serverow ciagle pelnych juz dawno sie skonczyly, a teraz GF powolutku zarzyna kure znoszaca zlote jajka.
Przykladow nieudolnego zatrzymywania graczy mozna podac wiele ale tutaj jest to zbyteczne, na forum jest sporo rasowych graczy ktorym nie trzeba tego tlumaczyc.

This post has been edited 1 times, last edit by "msnet" (Dec 14th 2011, 10:42am)

K750i

Trainee

• Send private message

4,137

Wednesday, December 14th 2011, 11:59am

To prawda... KD mi osobiście wchodzi jeden na 10, co do ku ostatni skill mam na m10 od miesiąca.. zostało 2KU. Z metków bez IS drop marny, bez expa z IS expa marny : D. Po prostu wszystko jest robione tak aby gracz skusił się na Itemy w IS ; )
18.01.2008 - 20.08.2010 - Feniks 75 :rip:
01.09.2011 - 25.12.2011 - Syriusz 75 :rip:
10.03.2012 - 25.03.2012 - Solar 35 :thumbdown:

26.03.2012 - x.x.x - Kirian 81

DariuszIII

Saishi - Mnich

• Send private message

4,138

Wednesday, December 14th 2011, 12:13pm

IdeNaZywiol po pierwsze, to nie musisz cytować sam Siebie, bo to dziwnie wygląda ;)
Rozumiem, że jakaś zmiana może się komuś podobać lub też nie. Ale mieć pretensje do firmy, za to, że zarabia na swoim produkcie to już jest co najmniej dziwne.\
Inna sprawa, że jak już o czymś piszesz, to wyrażaj jasno swoją prywatną subiektywną opinię. Bo to co Twoim zdaniem jest złe, zdaniem innej osoby wcale takie być nie musi.
Rozpoczynając gre z mikropłatnościami, człowiek myślący doskonale zdaje sobie sprawę na czym to polega oraz, że nie jest to jakaś instytucja charytatywna.
Aczkolwiek najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie ważne co do gry zostanie dodane i tak ktoś będzie narzekał jak by się koniec świata zbliżał. Nie było dłuższy okres poważniejszych zmian i nowości - były płacze, że nic nie ma. Jak zaczął się wysyp zmian, zarówno w grze jak i w sklepie z przedmiotami. Do tego liczne eventy, przeróżnego typu, to też oczywiście jest źle. Bo za dużo, "robi się priv", za tanio/drogo, zły kolor etc etc.
A co do samego IS, to parę stron wcześniej znajdują się posty, gdzie gracze piszą iż przydały by się jakieś nowości za Smocze Monety/Znaki.

Ciekawe co by musiało się stać, by choć przez 24h nie było tu żadnego tragizowania ;>

To ja zapytam inaczej. Cze można mieć pretensję, ze takowa firma robi to nieumiejętnie robiąc tylko łyki, a śmietanka pozostaje nietknięta ;] Nieraz mam wrażenie, że rzeczy dodawane czy to do gry czy IS są dodawane przez nowe osoby, które nie znają potrzeb gry.

ps; No cooo Tragizm jest dobry ;p

Start 28,62%
po 4 misjach 32,12%

michlag

Redaktor Magazynu Metinews

Occupation: Smutny marzyciel (:

• Send private message

4,139

Thursday, December 15th 2011, 1:42pm

To ja zapytam inaczej. Cze można mieć pretensję, ze takowa firma robi to nieumiejętnie robiąc tylko łyki, a śmietanka pozostaje nietknięta ;] Nieraz mam wrażenie, że rzeczy dodawane czy to do gry czy IS są dodawane przez nowe osoby, które nie znają potrzeb gry.

ps; No cooo Tragizm jest dobry ;p

Dla mnie to co wprowadzili na te świeta jest okej,ale jak zwykle dla graczy co wydają setki pieniędzy na IS...
Co było na 6 grudnia? nic... tylko jakiś śnieg,niektóre serwery miały zuo,a pozostałe?
Zamiast się zgrać i żeby było uczciwie dać na każdy serwer po evencie np OX ?
Widzę że w ogóle w tym roku to Teamowi NIC się nie chce oglądając forum,widze tylko zwiękoszny exp oraz drop szkatułek... śmiechu warte
^ Mały krytyk filmowy * Forfa ^
Nowy Artykuł 20.04

Czas w miejscu stanął,słodkie łzy słodka krew świat zalany zimną lawą,nie szukaj schronienia teraz nie masz dokąd uciec

Sales

Trainee

Occupation: Fizyk

• Send private message

4,140

Thursday, December 15th 2011, 2:43pm

Mogliby zrobić wojne 3 królestw. Podobno to jest TYLKO skrypt, więc wiele pracy przy tym nie ma...

2 users apart from you are browsing this thread:

2 members

gammaforest, Pawto2

Legend: Community Manager, Gameforge Support Representative, Team Manager, Administrator Forum, Administrator Gry, Administrator IRC, Support Admin, Opiekun Wiki, Super Moderator Forum, Super Mistrz Gry, Moderator Forum, Mistrz Gry, Próbny Moderator Forum, Próbny Mistrz Gry, Operator IRC, Redaktor Wiki, Próbny Redaktor Wiki, Metin2 NPC, Opiekun Grafików, Grafik, Redakcja Magazynu, Community Manager replacement