You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 10th 2013, 3:14pm

Co to ma być ??

Witam , chciałbym się zapytać o co tu może chodzić.. Podobno nie istnieje cos takiego jak ban lista czy jakos tak , A Pisze do mnie typek o jakies banie liscie ze dostane bana czy cos takiego będzie widać to na ss a po chwili dostalem bana na 24h na czat .. . na emila nic nie przyszlo ani nic a na pewno nie za wulg bo nie uzywalem żadnego wulga jak by co prosze o przeniesienie do odpowiedniego działu oto SS :

http://iv.pl/viewer.php?file=81785947050509377452.jpg

nagle po tym dostalem bana na 24h na czat... o Co moze chodzic ?

MATIS80

Intermediate

• Send private message

2

Sunday, February 10th 2013, 3:30pm

Może napisałeś nazwę jakiegoś prywatnego serwera Mt2 na Chacie?

3

Sunday, February 10th 2013, 3:32pm

Na pewno nie nie gram na privach .

To sie stalo zaraz po tym jak tym typem pisalem , z nikim innym nie pisalem ....

4

Sunday, February 10th 2013, 3:46pm

Własnie zauwazylem ze duzo 50-60lvi mialo taką samą sytuacje pisal do nich ten typ i nagle ban o co tu moze chodzic maja jakies wtyki u Administracji? może ktoś sie wypowiedzieć ?

CarlJohnson

Stała Blokada

• "CarlJohnson" has been banned

Occupation: Technikum Informatyczne

• Send private message

5

Sunday, February 10th 2013, 3:54pm

oszukuja ludzi, Wkrecają ze dostaniesz bana na stałe i zeby podac im pasy do konta. Administracja wprowadziła to info na serwie zeby nie podawać pasów komus kto ci mówi ze jestes na ban liście której nie ma za uzycie słowa BANLISTA na czacie jest z automatu blokada na 24h

6

Sunday, February 10th 2013, 4:02pm

tylko ja slowa Banlista niestety nigdzie nie uzylem ;]

nietak2013

Beginner

Occupation: Pracujący

• Send private message

7

Sunday, February 10th 2013, 7:30pm

oszukuja ludzi, Wkrecają ze dostaniesz bana na stałe i zeby podac im pasy do konta. Administracja wprowadziła to info na serwie zeby nie podawać pasów komus kto ci mówi ze jestes na ban liście której nie ma za uzycie słowa BANLISTA na czacie jest z automatu blokada na 24h
DOKŁADNIE UWAŻAJCIE NA TAKIE SYTUACJIE NIGDY NIE WCHODZCIE NA STRONKI KTÓRE PODAJA INNI GRACZE@

8

Sunday, February 10th 2013, 7:41pm

Wyraźnie pisze co ileś na chacie, więc jak ktoś Ci pisze,że masz bana, to bądź mądrzejszy i go ignoruj.
Serwer: Astral :5:
Królestwo: Jinno :jinno:
Klasa postaci: Wojownik :auramiecza:
Profesja: Body
Nick: DardWw

Jeżeli coś wygrałem/łeś pisz/dzwoń
GG: 45367167

9

Sunday, February 10th 2013, 8:24pm

Ja tak samo dostalem za napisanie slowa ban lista , lista ban i banlista za te 3 kombinacje dostalem bana na 24 h ktory i takk sie skoczyl po3 h...

10

Sunday, February 10th 2013, 8:30pm

Skoro za to słowo jest z góry ban, to jest to bezsens .. Czyli nie można nawet poinformować w grze kolegi o tym, żeby uważał na osoby, które piszą mu że jest na banliście? Powinno to być tylko składane przez graczy do supportu, a następnie uzgadniane czy dana osoba zachęcała do wejścia na owe strony.

SvP, pewnie zaszła jakaś pomyłka, a to ss to zbieg okoliczności, że po tym dostałeś bana :P

This post has been edited 1 times, last edit by "DanteLubiHackowac" (Feb 10th 2013, 8:37pm)

ferguson1234

Yatoihei - Najemnik

Occupation: Zawodowy gracz

• Send private message

11

Sunday, February 10th 2013, 9:42pm

Może kiedyś wspomniałeś coś o priv-e w tedy automatycznie dostajesz bana na równe 24 h niestety. A temu kolesiowi nie wierz bo Cie okradnie jak wejdziesz na tą stronkę ... Mi tez jakiś koleś pisał ,że dostane bana i jeśli w przeciągu 10 min nie wejdę na tą stronę mam bana . Nie weszłem i nie dostałem
Kupię :
Fenki +9 5b w tym 2k hp 10/15 strzały
Bransoletę Z niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 20% diabły
Naszyjnik z Niebiańskich Łez +9 , 5b w tym 2k hp 15 strzały
Sokół +9 , 5b w tym NNO 20% diabły
Maska Strachu +9 , 20% diabły 10 na unik. strzały

Skrecik486

Yakkosan - Piechur

Occupation: Lewy skrzydłowy ślepego snajpera

• Send private message

12

Sunday, February 10th 2013, 9:48pm

jak mówił że nic nie pisał to chyba logiczne że nie mógł dostać za cos bana...
ja kiesy miałem sytuacje taką że wbiłem na grę przy teleportku w m2 do m1 wbiłem do m1 ( dosłownie 20 sec. po zalogowaniu nic nie robiąc ) ban na czat :)

co do tych dzieci z ban listą :D
omijajcie ich szerokim ŁUKIEM :)
:sejmitar: Wojownik Mental - 76Lv :2: :jinno: :sniper:
:sejmitar: Sura WP - 56Lv :2: :jinno: :jupi:
:surabm: Sura BM - +38Lv :2: :jinno: :kon:

Na :2: sprzedam
Maska Strachu +7
otrucie 3%

13

Sunday, February 10th 2013, 9:49pm

Ja tez nie wchodzilem na ta strone ale chyba zaszla z administracji strony pomylka bo po 6godzinach odbanowali.

koniikama

Trainee

Occupation: Zabawa z Wiktorią

• Send private message

14

Sunday, February 10th 2013, 9:54pm

Do mnie tak samo kiedyś napisał koleś najlepiej zrobić tak ze pisać z nim i go wkręcać tak ze myśli ze wejdziesz na jego stronkę i robić z niego głupka ;D

Occupation: expie :D

• Send private message

15

Sunday, February 10th 2013, 9:57pm

ja za napisanie do goscia z gildii któremu ktoś tez próbował wcisnąć coś o tej liście " nie ma czegoś takiego jak ban liste" dostałem bana czatu na 24 h