You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, November 13th 2012, 10:08am

3 loch pajaków (misja) - inskrypcja

Nie mogę znaleźć nagrobka. Ma ktoś informacje gdzie powinien być.

2

Tuesday, November 13th 2012, 6:34pm

na koncu v3
:2: ASSTERIX 66 lvl woj mental OFF
:7: ASSTERIX 75lvl 2/2 woj body OFF
:7: xxxASTERxxx 68lvl ninja archer OFF
:19: Destroyer ninja dagger 77 lvl OFF

( :25: +1) Starrk ninja dagger 80 lvl ON

Locust

Trainee

• Send private message

3

Tuesday, November 13th 2012, 7:07pm

Staraj się iść cały czas w lewo. Powinieneś dojść :)
Locust WP 80lvl OFF :jinno: :24: Dziękuje: Gibol, Ormo, Aseth, Arthex, Gadolinka, SirRey, RojaS, Timib, Adusia, K2, Tracony, Oliwka i wielu innym ! :love:
TERA:
Locust Sorcerer 60 lvl (endgame) gildia EvilSouls, serwer Veritas, więcej info gg 8486263 - Zapraszam ! :mkay:

TheAnalog

Trainee

• Send private message

4

Tuesday, November 13th 2012, 8:52pm

na wiki albo w internecie znajdź sobie mapkę, jeżeli masz problem dojechać :) ale to banalna droga i sam trafisz-nagrobek stoi sobie na końcu przed wejściem na baronową. Pozdrawiam.
Na S23
SPRZEDAM LUB WYMIENIĘ:
SOKOŁA+9 5B 10LUDA 12SIŁA(najlepszy na serwerze do rekordów dla wojowników)
SOKOŁA+9 5B NNO 8INT
ZŁOTY+9 5B 1.5K HP 15% MIECZE 10% DO PE

KUPIĘ:
BIAŁE PERŁY
ABSY 15% DLA WOJA

5

Thursday, November 15th 2012, 12:58pm

rozumiem że chodzi o tą komnatę z królową pająków, albo ja ślepy albo
nie widzę nagrobka, nowa instalacja na innym komputerze nie pomogła, a
dokładne kordy z wiki są u mnie błędne.

Proszę o zamknięcie tego tematu gdyż uważam że to jednak bug. Założyłem już temat w bardziej odpowiednim dziale.

http://board.metin2.pl/board37-pomoc-pyt…3/#post10143757

This post has been edited 1 times, last edit by "georges" (Nov 15th 2012, 1:14pm)

6

Thursday, November 15th 2012, 1:23pm

przechodzisz przez komnate gdzie jest królowa teleportem i wchodzisz do nastepnego poziomu, uruchamiasz minimape i juz widzisz gdzie iść

7

Thursday, November 15th 2012, 1:58pm

Trochę przekombinowali z tym nie lepiej było dać nagrobek koło królowej. Mój błąd myślałem ze za królową cofam się do v2, nie byłem w v2 nie stać mnie było na przepustki stąd pewnie nieporozumienie, nie przewidziałem też że w lochach pająków są teleporty (w v1 nic takiego nie było) jak w lochach małp . Dzięki za odpowiedź nagrobek się znalazł. Swoja droga rozbudowany ten v3. Proszę o zamknięcie tematu

This post has been edited 1 times, last edit by "georges" (Nov 15th 2012, 2:39pm)

Etincelle

Administrator Forum

Occupation: Wiedźminka

• Send private message

8

Friday, November 16th 2012, 1:18pm

Zamykam na prośbę autora.
Kontakt: PW
lub Support.

Prezentacja:
Neurotyczna socjopatka

<--- by Futhark