You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 3rd 2012, 1:51pm

Darmowe dodawania bonów?

Mam kilka pytań odnośnie dodawania bonów, budowy postaci:
1. Czy jest możliwość wydropić z czegoś wzmocnienie przedmiotu? Albo z jakieś skrzynki lub z jakiegoś eventu taki jaki np był na wszystkich świętych.
2. Co lepiej zloty naszujnik +9 5bon czy niebienski naszyjnik 5bon? (EQ pod Grote)
3. Co lepiej skórzane kozaki +9 5bon czy deszczowe buty +9 5bon? (EQ pod grote)
4. Ile deffa/ataku żeby dawać rade na początku groty v1?
Wygrałem albo Ty wygrałeś pisz PW

2

Friday, February 3rd 2012, 3:47pm

defa 600 im wiecej tym przeszyw wieksza lepsze kozaki a naszyjnik to chyba zloty na grote a z niebiezkich na pvp ...
wzmocnienie przedmiotu mozesz wydropic z ebonitowych szkat wiecej nie wiem

3

Friday, February 3rd 2012, 4:11pm

This post has been edited 2 times, last edit by "Sytri" (Feb 3rd 2012, 4:38pm)

4

Friday, February 3rd 2012, 4:12pm

heh jezeli nie wiesz to nie wprowadzaj w blad z ebonitowych szkat nie mona dopiero ze szkat od biologa 60+ jezeli chodzi o grote to kozaki i zloty lepsze rozwiazanie def na grocie to glupot bo bd mial wieksza przeszywke a co do ataku nie bd mial raczej problemu z zabiciem moobow tylko golemy sie ciezko bije

Atlantis12

Beginner

• Send private message

5

Friday, February 3rd 2012, 4:29pm

przy gv1 to około 750, ale obrona to nie wszystko lepiej zakupić tarcze na 61+9 nno+blok conajmniej 10%

6

Friday, February 3rd 2012, 4:30pm

z butów polecam kozaki, bardziej przydatny bon. obrony wbrew pozorom wystarczy 650, żeby spokojnie siedzieć na początku groty v1

7

Friday, February 3rd 2012, 4:42pm

A broń jaka truciak 25+ sr starczy? Jestem mentalem. O te bony jeszcze jedno pytanie czy był jeszcze jakiś event że można był wydropić wzmocnienie przedmiotu? Tak jak było na wszystkich świetych? Co leciało z tych jajek na wielkanoc?
Wygrałem albo Ty wygrałeś pisz PW

8

Friday, February 3rd 2012, 7:00pm

A broń jaka truciak 25+ sr starczy? Jestem mentalem. O te bony jeszcze jedno pytanie czy był jeszcze jakiś event że można był wydropić wzmocnienie przedmiotu? Tak jak było na wszystkich świetych? Co leciało z tych jajek na wielkanoc?

Z pytaniami dotyczącymi konkretnych klas, ich wyposażenia i budowy, zapraszam do działu Klasy Postaci.

...
Miejsce na moją sygnaturę
...