You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

XARAA

Professional

• "XARAA" has been banned
  • "XARAA" started this thread

Occupation: Temptress

• Send private message

1

Wednesday, November 9th 2011, 1:09am

Piaski Kwarcowe

Witam, otóż mam zamiar dropić piaski kwarcowe. Chciałam wbić surce większy lvl do tego, ale zauważyłam, że na 62 lvlu bardzo ładnie mu idzie ubijanie kamiennych i skalnych. Mam dropka 75, lecz bicie Nim na wężowym odpada, bo z tego co wiem, słabo na tym lvlu lecą i lepiej na mniejszym. Tylko czy 62 to nie za mały lvl na ich dropienie? Nie mam okazji sprawdzić jak lecą, gdyż jeszcze nie kupiłam 2x dropu, chcę dopiero kupić jak będzie warto je bić. Jaki jest najodpowiedniejszy poziom? Zostać na 62, wbić 65 czy może 67-68. Podkreślam, że nie chcę przekroczyć 69 lvlu. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
P.S. Po dropieniu kwarcowym zamierzam ruszyć na magiczne nasiona, jaki jest najlepszy lev do ich dropu? :)

Occupation: Mechanik

• Send private message

2

Wednesday, November 9th 2011, 5:04pm

na 62lv powinno ładnie dropić z rękawieą oczywiście

Szheykk

Professional

Occupation: Technik Elektryk

• Send private message

3

Wednesday, November 9th 2011, 7:53pm

Mentalem 70 czasem bije po 60 , 90 min jak mam 2x drop to po te 2.. piaski kwarcowe dropie nie jest tak źle
Nie próbowałem na niższym lvl bo nie mam czym a co do magicznych nasion to z mojego punktu widzenia to się nie opłaca ponieważ mały zarobek :) w tym czasie lepiej iść na Orkowe Maczugi :)
oAVEo S15 92WP OFF
EasySativa S15 86WP OFF
Technilc S12 81 Mental OFF
HardCliff S26 75lvl OFF
oB0SSo TBD 75+ ON

DariuszIII

Saishi - Mnich

• Send private message

4

Thursday, November 10th 2011, 7:48am

75 slabo lec??? Nie zauważyłem, ale potrafię wydropić 2/3 na godzinkę.

Najlepiej bić z takim lvlem jaki mają moby czyli 68/70

Start 28,62%
po 4 misjach 32,12%

5

Thursday, November 10th 2011, 8:14am

Wszyscy znajomi dropia 70-75 lvl, czasem po 2h na godzine, czasem caly dzien nic..
Sprobuj maksymalny lvl tego najwiekszego golema - 12 lvl.

Mentalem 70 czasem bije po 60 , 90 min jak mam 2x drop to po te 2.. piaski kwarcowe dropie nie jest tak źle
Nie próbowałem na niższym lvl bo nie mam czym a co do magicznych nasion to z mojego punktu widzenia to się nie opłaca ponieważ mały zarobek w tym czasie lepiej iść na Orkowe Maczugi

Nie uwazasz, ze skoro teraz piaski, potem nasiona..to nie dla zarobku a na stalke?:X

PS.
Zapomnialem dopisac.
Mi nasiona na dropku 76 lvl wp w red lecialy ladnie, na pelerynach do 6 sztuk na godzine.
Bez pelerynek 2-3. Nie zdarzylo mi sie, ze po godzinie nie mialem ani jednego nasiona.

This post has been edited 1 times, last edit by "ninja 1337" (Nov 10th 2011, 8:16am)