You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 15th 2012, 6:42pm

Kolce z nieb +8 czy ebo +9

A wiec co bedzie sie lepiej sprawdzalo na pvp u sury WP, ebo +9 z all przetopami czy z nieb lez +8 z all przetopami?
Bez zadnych bonow, bogaty nie jestem.

2

Sunday, January 15th 2012, 7:53pm

Byle jakie kolce z ABS 15%.

A z tych 2 to jeśli masz wysoko skille + sporo ABS to możesz wybrać łzy - zwiększy się dmg i większa szansa na krytyka, jeżeli nie to weź ebonitki - ale ogólnie jak napisałem wyżej kolce z ABS bądź z ludźmi - aczkolwiek to jest już spory wydatek

3

Sunday, January 15th 2012, 8:05pm

przy eq bez bonow polecam ebo, wiecej hp, troche sily... jesli masz bony w eq i hp 12K+ to nieb lzy, jak juz kolega napisal zwiekszy sie dmg i szansa na krytyka

Sales

Trainee

Occupation: Fizyk

• Send private message

4

Sunday, January 15th 2012, 9:00pm

Lepsze będą ebo, ponieważ siłą też daje dmg dla wp, a lzy możesz zakładać na odpalanie ostrza i zbroi

5

Wednesday, January 18th 2012, 12:18am

Zdecydowanie ebo dodają duzo hp i troszke siły a te łezki pare inta i myślą że pro ja zawsze wybieram ebo chociaż jestem szaman ;)

Occupation: badania nad aqualopetakiem

• Send private message

6

Wednesday, January 18th 2012, 3:06am

jeżeli masz sporą ilość hp(+14 k bez ebo) to łezki , jak nie to ebo :)

7

Wednesday, January 18th 2012, 10:16am

Ja bym radzil ebo ,daje calkiem sporo hp ,sila tez sie przyda a lezek uzywaj do odpalania skili :)
S17:
danio22 70 Lvl OFF
Som3Thing 80 Lvl ON
buffek22 69+ Lvl ON
Somek 61+ ON

8

Wednesday, January 18th 2012, 10:18am

łezki brałbym jedynie do odpalania skilli, a walczył w ebo.
Jeśli musisz wybrać jedne z nich to ebonitowe kolczyki

SuperZimo

Trainee

• Send private message

9

Thursday, January 19th 2012, 8:46am

Tak jak większość polecam ebo, sam często wybieram ebo choć mam też łezki +9( oczywiście jedne i drugie 10 luda). Z czasem możesz zbonować a ponad 2k hp z ebo zawsze sie przyda.

lordsith3

Intermediate

• "lordsith3" has been banned

Occupation: Nauczyciel

• Send private message

10

Thursday, January 19th 2012, 10:14pm

1 int daje 19 do palca a 1 siła daje 12 do palca to se policz co bardziej wzmocni skile wiadomo że łzy ale to nie będzie kolosalnej różnicy jak w przypadku bm bo siła jemu nic nie daje a atak fizyczny tym wp powinien głównie walczyć w ebo mocniej bije bo skile w łzach odpala.A 2,2khp to dużo jednak zdecydowanie ebo polecam do pvp a do expa łzy.Ale jeśli rotując bony w łzach do expa uzyszkasz bony 15 miecze 10 luda to już je zostaw :)

TajgX.

Intermediate

• Send private message

11

Saturday, January 21st 2012, 9:15pm

Lezki do odpalania skili, ebo po odpaleniu skili ;)
zaf93 ON
ThisIsSigmaa30lvl ON

Sigmaa 75 Lv, MistrzxSura 54lv, MilenaV10 86lv, Tajgx 75lv, TradeWoman 61, NinjetkaPL 83, Ulivar 92 lv, Konics 92lv OFF ;(
SubZer0 skradziony
S3 Obsydian