You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Magu13

Professional

• "Magu13" started this thread

Occupation: Majster

• Send private message

1

Saturday, November 5th 2011, 10:40pm

Sura WP bez czarowanej vs Big Spot v2 i Mapki

Witam, chciałbym prosić o poradę co zmienić aby brać Bog spot w v2 oraz metka mordu.
Ekwipunek (EQ):
Broń - FMS+9 sr41 potwora/śmierci+4
Zbroja - Stal+7 kd+4(deff/blok/speed) 1,5k hp 10 do PŻ i jakieś szajse.
Hełm - Rogowy+7(czysty)
Tarcza - Lwia+9(czysta)
Bransoleta - Łezki+9(z przetopami czyste) lub ebonitowa+4 10 do PŻ która lepsza?
Buty - Fenki+7 2k HP
Kolczyki - Ebo+9 i łezki+7 z kd do odpalania ostrza
Naszyjnik - Z białego+3 1,5k HP
Poziomy umiejętności (skilli):
Czarowane Ostrze - m10(mam odłożone 35kamoli i 11rad pustelnika - czekam do g i ile na tym wejdzie z takim poziomie ruszam do v2)
Czarowana Zbroja - Brak
Rozproszenie Magii - 1
Smoczy Wir - m9
Strach - m10(będzie g+)
Uderzenie Placem - m6/7
Status Postaci: Ogólnie to koło 600 deffa i 14k HP w ebo.
WIT - 90
INT - 90
SIŁ - nie ruszane
ZRĘ - 40
Poziomy dodatkowych umiejętności: Buff 37%
Dodatkowe informacje: Biolog będzie skończony. Mam do dyspozycji 15KD(jeszcze pewnie kilka dropne zanim wpadnę do v2) na zakup jakiegoś przedmiotu do Eq czy może wszystkie kamyki zostawić na skilla?. Co mi najbardziej pomoże w v2/na mapkach? Obecnie mam problem z biciem metków 70 chociaż nie idzie znowu tak tragicznie największe baty dostaje od duszków około 120 ale bez skończonych konarów(2 zostały). Jeszcze jedno czy opłaca się zostawać na tym 73? Czy jest różnica w dropie na mapkach? Jeśli chodzi o przenoszenie to mam postać 75.
Wiem, że jest temat: Dyskusje o ekspowiskach/zarabianiu Yang(pvm) ale tam mało kto zagląda.
Kontakt na Profilu.

2

Saturday, November 5th 2011, 10:56pm

Buty naszyjnik na kryta i spokojnie ogarniesz spot na palerynach . Najlepiej buty kryt+ omdlenie ( fenki ) i polecam bic w kolcacg z lez ;) - bransa z lez z przetopami ofx :)
s20
Trampp - 75lvl dagger P/P/G5/G2 - off
wojokk97 - 75lvl sura wp drop P/G2/G1/M8 - off
mulanka - 75lvl buffka - off

s26
Trampp - 56lvl dagger off

.N.O.W.Y.

Intermediate

Occupation: Ucze sie

• Send private message

3

Saturday, November 5th 2011, 11:08pm

1. masz kamole to polecam tarcze 15 blok
2. bransa z lez bd lepsza
3. ja dropilem na mapkach i na 73 i na 75 jak dla mnie roznicy w dropie nie ma, wiec tak jak masz dobra trute to wbijaj 75 jak nie to nie musisz ;)
4. kupuj zielone potki
5. polecam zalatwic jeszcze naszyjnik 10% kryt ;)
KUPIE NA s6
-tarcze 8/12 int
-truta+0 sr +39
-lwi miecz sr +50

Occupation: Technik informatyk

• Send private message

4

Saturday, November 5th 2011, 11:08pm

sam sobie odpowiedziales na pytanie, baty od duszków? załatw sobie abs na strzały najlepiej kozaki +9 z hp, i jakis naszyjnik 15 strzaly z pz i styka :) no i skończ konary, ja wbilem 77 i nie narzekam na drop kd :P bez zbroi możesz mieć problem z odluraniem na mapkach ale od czego jest dzik z groty + jakies roski / wody, co do bicia na vipie bez zbroi to na pewno tarcza 15 blok Ci sie przyda. Wiecej na temat bicia w v2 ci nie powiem, ponieważ ja miałem zbroje :) Mam nadzieje że pomogłem

Dragon 90+ lv ON
Weapon 92+, 75 lv ON

5

Sunday, November 6th 2011, 10:28am

Wbij 75 lvl - będzie wygodniej na mapkach ;) i bez problemów ze spotem, a drop nie różni się bardzo, prawie wcale. EQ masz spoko ja osobiście wybrałbym ostrze czyli czytanie KD do niego i wtedy, żaden pro eq nie będzie Ci potrzebny.

Możesz ulepszyć naszyjnik na wyższy poziom - zawsze się przyda + wbić tam przetopy - trochę siły większy atak + średnie z FMS większe obrażenia ;)
Co do branzy hmm proponuję zabrać obie i wypróbować bo nie wiem jak sobie poradzisz ze spotami, ale jeśli ostrze będziesz miał wysoko i pż nie będzie spadał bardzo to lepszy będzie krytyk i szybkość ataku.

Co do duszków to:
- ostrze wyżej - więcej pż będziesz odzyskiwał
- strach wyżej da Ci większy abs na strzały
- konarki zrobią swoje
Ale jak coś to załatw sobie kozaczki +9, ale osobiście uważam to za niepotrzebne ;) przy wysokorozwiniętym ostrzu.