You are not logged in.

Niedostępność serwerów – 31.07.2014 r.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

prodemek

Beginner

• "prodemek" started this thread

Occupation: Szkoła

• Send private message

1

Friday, July 1st 2011, 12:27am

Metiny morderstwa w DT !

Hej, chciał bym sie was poradzić na temat metinow mordu w dt...
Otóż jak wiadomo na (eh, nie pamiętam na ktorym piętrze, 7 ? ;p ) są metiny mordu i chcialbym sie dowiedzieć co jest na tym piętrze, jak ? wchodze i juz stoi metin ? bez mobów ? nie musze ubijać demonów itp ? I tez chciał bym sie dowiedzieć (dajmy na to ze ubilem te moby etc. ) i mam metina , i czy jak ja go ubije to odrazu sie respi nowy ? Czy ja moge siedzieć tam 2 godziny i po ubiciu metina zrespi sie kolejny? Czy jest jakiś limit czasowy ?

Licze na wasze odpowiedzi... !

Pozdrawiam :]
SURA WP 75 :8: :shinsoo: - ON
NINJA DAGGER 40+ :8: :shinsoo: - ON

avekkk

Master

• Send private message

3

Friday, July 1st 2011, 1:14am

Poogladaj sobie filmiki na YT. :) sa potworki owszem
S26- Body 1 lvl +

Moja ..... :love:

"Boże chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam."

Macownia

Intermediate

Occupation: Uczeń szkoły średniej

• Send private message

4

Friday, July 1st 2011, 1:44am

Otóż, gdy mamy kowala to gracz z minimum 75 lv. przenosi nas na komnatę 7 z metinami.
Na samym początku znajdują się ( o ile dobrze pamiętam ) 5 metinów śmierci - 65 lv.
Twoim zadaniem jest,aby je wszystkie zniszczyć.
Gdy już to zrobisz pojawi Ci się duży resp moobów.
Potworki są porozstawiane po całej komnacie, a mniej więcej na środku znajduje się metek mordu.
Teraz ważne ! Twoim zadaniem jest, aby odlurować całą komnatę przeciwników na ścianę, która znajduje się dokładnie po przeciwnej stronie metina.
W ten sposób odsłonisz swojego metina od potworków i możesz zarabiać ile Ci się podoba. " Taki własny " Event " ... nawet lepiej.
Dodam, że moby, które odlurowałeś będą co jakies 10 min. po części wracać do Ciebie. Więc historię musisz powtarzac ...
Najlepiej na tą całą zabawę z metinami w DT nadaję się Sura WP.
Strach sprawia, że nie będziesz musiał tak często odlurowywac moobów z powrotem na równoległą ścianę. Co zaoszczędzi Ci czasu i nerwów : D
Do tego WP ładnie sie przy tym metku trzyma ( bez odchodzenia ) przy niezbyt ciekawym eq.
Body to drugorzędna postać ... ale ja osobiscie ją odradzam ... po co utrudniać sobie żywot :p ?
Jeżeli metka bijesz przez okres 1 godziny i średnie ubicie jednego metka to jedna minuta to średni drop kamyków duchowych wynosi 1 szt. 2 szt. Sorki za takie chaotyczne pismo w tym akapicie ale jest późno i nie mam głowy do pisania x D ... dodam jeszcze, że KD'ki tam nie dropia ... tylko KU i kamyczki duchowe ... no i oczywiście pełno żelastwa.

W ciele ludzkim jest więcej mądrości, aniżeli w największym rozumie
:24: :jinno: :24: :jinno: :24: :jinno:

This post has been edited 1 times, last edit by "Macownia" (Jul 1st 2011, 1:52am) with the following reason: Chciałem dodam więcej informacji, których nie umieściłem w poprzednim poście

prodemek

Beginner

• Send private message

5

Friday, July 1st 2011, 2:36am

Ok dziękuje za filmik jak i za wypowiedz Macownia...

A macie jakieś dobre sposoby na odlurowanie spotu ? przydatny jest do tege jakiś item ? ;)

6

Friday, July 1st 2011, 2:48am

Tak biale flagi:) i rosa na deffa lub dzik ja chcesz sam odlurac ( jak jestes body) , ale najlepiej jak ci ktos odlura caly duzy spota (mental ) i potem co 10-15min ci z 1 -2 gr znowu przybeda to wtedy odlurasz i wracasz z biala flaga:) , mozna tez odrazu na konia wejsc jak padniesz i odjechac:) . ale w tedy nie potuj sie i poprostu jedz , bo jak cos zrobisz to sie odrazu pojawisz i beda cie bily moby:) . A i na ile masz aure/berek lub ostrze zbr i strach :) lub cos innego :)
[url]http://img814.imageshack.us/img814/3186/107kopia.jpg[/url]
:19:
Body
Aura P
Berek G
3 stronne g7
Wir P
FuXeE On :evilgrin:
s ?
Postac: ?

[color=#ff0000]Negocjacjie ? gg 38291167[/color]

prodemek

Beginner

• Send private message

7

Friday, July 1st 2011, 4:35am

Ok, dzięki wszystkim.
Obejrzałem jeszcze filmik ZWIERZa i wiem juz co i jak.
Można zamknąć! ;D