You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Metin2.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 19th 2011, 5:05pm

Jakie kd do fms dla sury wp?

Witam,mam sure wp i fms sr27 5b w tym 8 zrecznosc,3 omdlenia i jeszcze jakis
Teraz nie wiem jakie kd do niego wlozyc?-tak zeby byl dobry do expa
Jeszcze 1 pytanie,do ktorego lv taki fms powinien mi starczyc?

PhaIey

Beginner

Occupation: Uczen ;D

• Send private message

2

Sunday, June 19th 2011, 5:10pm

potwora i smierci +4.do 65 spokojnie a jezeli nie bd mial nic lepszego to nawet do 75

3

Sunday, June 19th 2011, 5:13pm

FMS zadna rewelacja, lepiej sie rozgladnij i kup 40+sr , niekoniecznie +9. bedziesz bil wiecej.
KD to potwor i smierci +4. Powtorka przereklamowana, a penetra gorsza od wymienionych.
Ten co masz to moze do 65lvl.
40+sr do 75lvl by ci starczyl, na 75 zmiana na zatruty i KD potwor, smierc, penetra.
Mimo wszystko ze sporo osob stwierdzi ze powtorka dla sury, mysle jednak inaczej.
To ze skile zaladuja sie chwile predzej to za malo zeby zrezygnowac z paru % na krytyk czy przeszywke bo ze ma byc potwor to chyba oczywiste.

4

Sunday, June 19th 2011, 9:45pm

najlepsze rozwiązanie to potwór i śmierć, ale jeśli masz coś wystarczającego na kryta to polecam także potwór i powtórka :)
Tak właśnie działa gruby lolo !

koniec z metinem, postacie sprzedane, eq rozdane, pozdrawiam :)

5

Monday, June 20th 2011, 5:19pm

1 - powtórka potwora
2 - śmierci potwora
Metin2 deleted

Goodin

Master

• Send private message

6

Monday, June 20th 2011, 5:41pm

są 3 rozwiązania z kd pod exp

1 to standardowe najczęściej stosowane bo najbardziej uniwersalne czyli POTWORA I KRYTYKA
2 to już bardziej pod sure czyli POTWORA I POWTÓRKI lecz tu pojawia sięto że musimy mieć "jakieś" eq żeby był krytyk bo jeśli eq bez krytyka mamy to nei ma co kombinować i trzeba brać 1 rozwiązanie
na koniec jest 3 rozwiązanie dla wszystkich klas czyli POTWORA I PENETRY tylko tu ani rusz bez bdb eq czyli w eq musi być te min 8% krytyka żeby zastąpić kd śmierci nom i obowiązkowo wisiorek +9 jeśli jest wisiorek +9 to szybkość zaklęcia jest wystarczająca dla ładowania zbroi aż do G1

Mam nadzieję że pomogłem :))

ProDager

Professional

Occupation: Zeznik To Dobry zawod

• Send private message

7

Monday, June 20th 2011, 6:18pm

:D

Zdecydowanie Potwora i Smierci +4
A w takim do 65 mozesz latac
Koniec z :22:
76wp-sprzedany
65smok-sprzedany
75dager-sprzedany

s26
Wojownik Body (67lv+ On)
Moje GG 18693165

Koltun

Trainee

• Send private message

8

Tuesday, June 21st 2011, 10:24am

potwora i śmierci, ale do DT i groty bardziej przydaje sie potwora i powtórki. na twoim poziomie potwora i smierci +4 pakuj.
KaiSuiss zakończył swoją przygodę z metin2. Dziękuję wszystkim za wspólną
grę . Co złego to nie ja! : ) informacje o eq i koncie GG: 7110629
wszelkie inne propozycje będą ignorowane.

Z3N

Intermediate

Occupation: Policjant

• Send private message

9

Tuesday, June 21st 2011, 5:13pm

Potwora i śmierci+4 , a jeżeli byś się uparl to ci straczy nawet do 75lvla .