You are not logged in.

Portal
       Kanał IRC
       Support
       Ekipa Metin2.pl
       Wiki
Co w grze?
Co na forum?
Facebook: Metin2 Wiki:

1

Saturday, January 22nd 2011, 10:01am

Sura WP build pod expa

Witam, chciał bym zrobić sure WP tylko pod EXPA nie pod pvp. Chciałbym żeby dobrze radził sobie z metkami i z mobami wieć jakim buildem iść?

2

Saturday, January 22nd 2011, 10:06am

FULL INT ,RESZTA WIT , skille : Ostrze -> Zbroja -> Wir -> Strach , na 75lv wchodzisz na metki 70lv lv w dt i bijesz jak chcesz i ile chcesz

3

Saturday, January 22nd 2011, 10:06am

int wit,ostrze -->zbroja--->strach--->Wir--->palec

Jeśli wygram aukcję Proszę Pisać PW

PUSZEK15

Professional

• Send private message

4

Saturday, January 22nd 2011, 12:57pm

Narazie mam WP 54 lvl. Poki co ide bulidem ostrze-zbroja-wir. Mialem dylemat co do nastepnego skilla: paluch, czu strach. Postanowilem jednak iz bede dawac w strach, poniewaz ulatwi exp o wiele bardziej niz paluch (chyba ze chcesz expic z buta, ale nie polecam, WP na rumaku jest swietny).
Na tym 54 lvl biore full spota szponow w ostaniej komnacie (tej przed krolową) z buffami (26%) i skonczonymi pamiatkami. Expi jest swietnie. Narazie cz. zbrojka mi wystarcza. Wirkiem dobijam resztki spotu i jest miodzio. Tobie tez polecam taki bulid (przyp. ostrze-zbroja-wir a potem strach).
Ew. mozesz isc bulidem ostrze-zbroja-strach. Ale bez fms+9 sr +35 nie pchaj sie w takie rozlozenie skilli.
PUSZEK15
WP
LVL: 70

FENIKS

5

Saturday, January 22nd 2011, 1:28pm

dzięki PUSZEK15 pojdę tym buildem co mi podałeś, temat można zamknąć.

PUSZEK15

Professional

• Send private message

6

Saturday, January 22nd 2011, 1:48pm

Tylko jeszcze jedno: nie koncz gry wbijajac 40 lvl. Exp u WP do 45, nawet 50 nie jest taki piekny, przynajmniej nie u mnie (nie oto chodzi ze sie zle expi, ale jest nudno:P). Dopiero po 50 lvl poczujesz jego power! :) Takze sie nie poddawaj.
Ciesze sie ze pomoglem. Pozdrawiam.
PUSZEK15
WP
LVL: 70

FENIKS

Q-Dance

Intermediate

Occupation: Expiciel

• Send private message

7

Saturday, January 22nd 2011, 3:48pm

1. Ostrze
2. Smoczy wir
3. Czarowana Zbroja
4. Strach
5. Palec

Najlepszy build. Sam tak szedłem. Surą gram nie od dziś i wiem że na takim się nie zawiedziesz :)
Hardstyle <3

Metin2 PL - OFF :)

8

Friday, January 28th 2011, 10:09am

:zamykam:
Zapraszam do podklejonych tematów.

Regulamin Forum, Regulamin Metin2Wiki

W Team: 09.11.2010 - 10.03.2012
Kiedyś: Super Moderator Forum, Redaktor Wiki